Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne žale para, svaki korisnik koji se otme od SBB je dragocen. mada ne znam baš koliko je NBA mamac za prelazak

 

 

Edited by levi
Link to comment

sjajno. negde sam citao da ce loncar biti komentator? jel to istina

 

nadam se da nece kenjati i stavljati utakmice na arenu 2, 3, 4, 5, 6..

Edited by 189-
Link to comment
13 minutes ago, levi said:

ne žale para, svaki korisnik koji se otme od SBB je dragocen. mada ne znam baš koliko je NBA mamac za prelazak

 

 

Ma kakav mamac, rejtinzi skoro  da i ne postoje

Link to comment

pa ne postoje kad ti daju utakmicu nedeljno sa krs komentatorom odabranu po terminu igranja a ne po atraktivnosti. ljudi su bili osudjeni na ligpas i strimove.

Link to comment

pa i ja sam uvek birao stream, jer je hd a i komentatori su slightly bolji. + sto mi je daljinski pokvaren pa me mrzi da ustajem do tv-a nocu ;D

 

ako edin, ivan i loncar budu komentarisali to je vec druga prica.

Link to comment

Samo je pitanje kakav paket su uzeli, ako bude ono da im liga određuje šta ide, tipa Finiks-Oklahoma, a ovamo se peglaju Klipersi i Lejkersi, jbg, opet ćemo strimove da ganjamo. 

Link to comment
53 minutes ago, James Marshall said:

Taj NBA na domaćim kanalima je težak promašaj, koliko sam čuo ovi sa SK su jedva čekali da ih se otarase. 

 

To im je sad prica naravno. Kako su ga radili i koliko su se posvetili bolje da nisu. Naravno da cu pre da gledam na streamu nego da slusam Plavsica, nista protiv njega licno ali lik je nevidjeno dosadan. Jedna utakmica nedeljno u matineu je bas premalo i totalno u neskladu sa traznjom, kakvi li su rejtinzi prvog treninga za motogp u sve tri kategorije kad idu na sk1 bas se pitam

Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

 

To im je sad prica naravno. Kako su ga radili i koliko su se posvetili bolje da nisu. Naravno da cu pre da gledam na streamu nego da slusam Plavsica, nista protiv njega licno ali lik je nevidjeno dosadan. Jedna utakmica nedeljno u matineu je bas premalo i totalno u neskladu sa traznjom, kakvi li su rejtinzi prvog treninga za motogp u sve tri kategorije kad idu na sk1 bas se pitam

 

Pa i jeste i nije. Izgleda su preko kurca radili jer je gledanost zaista bila očajna, iako u tim terminima (3 ujutro) im je malo ko bio konkurencija. Naša publika, pogotovo ta u specifičnim nišama, je probirljiva. Eto, meni nije bio problem da ganjam strimove ili čak i uzmem sa nekim LP iako je pokrivenost NFL-a bila mnogo bolja nego NBA (realno je išlo oko 40% svih utakmica), jer jednostavno želim drugačiji ugođaj. Kapiram da je sličan slučaj i sa dosta ostalih gledalaca tih američkih sportova.

 

Mislim, ovo što sam iznio mi je lik rekao davno, i to bez pokušaja da mi proda neku "kiselo grožđe" priču. Mislim da se odnos i struktura naših gledalaca NBA iz vremena Džordana ili Kingsa promijenio, ako ništa drugo, sada je zaista ta NBA mnogo dostupnija. Jbt, nekad su se snimale utakmice na VHS, a sad ujutro imaš hajlajtse svakog igrača posebno na YT. Sve ide na streaming,  a pogotovo je NBA podložna tome, jer je ogroman broj (istovremenih) utakmica i svako hoće da gleda baš nešto specifično, a ne izbor urednika ili u skladu sa nekom tamo excel tabelom nekog u ligi zaduženog za prenose. 

Naravno, ugođaj je i dalje na strani TV, mada sa pojavom ovih ultraHD strimova i pitanje je na čijoj je strani kvalitet. Plus, ko gleda NBA malo ozbiljnije od "naletio šaltajući kanale", njemu naši komentatori mogu samo da smetaju, a ne doprinose kvalitetu gledalačkog ugođaja.

 

Nekako zaista mislim da su prenosi (sem plejofa, kad ide samo 1 utakmica) na TV passe i neprofitabilan potez. 

Link to comment

Mislim da ni u vreme Kingsa nije bilo dovoljno ljudi koji bi opravdali tu investiciju. Doduse ako se dobro secam, B92 je dao veliku kintu tek za onaj paket posle toga i slavno propao.

 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...