Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

13 minutes ago, cartman said:

Bila je (tj i dalje postoji) varijanta da u okviru paketa mozes da izaberes NBA LP kao besplatan digitalni servis i ne platis nista dodatno

 

Quote

NBA je besplatan u promo periodu od 12. marta do 12. aprila 2019.
Nakon završetka promo perioda, od 13. aprila 2019. godine, cena NBA aktivacije je 599 RSD sa PDV-om.

 

Imas kratkotrajni promo period, posle te uvlaci u preplatu, ili ti daje za dz ako si na nekom skupom paketu gde te iovako siba. Nista na svetu nije dz :)

^^ niko ne kuka na LP, nije besplatan pa je to problem, inace je odlicna stvar. Pogresno si procitao, ljudi jure strimove i pored domacih prenosa jer su krs.

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Strimovi su pretprosle sezone na reddit-u bili super...full hd, perfektni...bolji no na tv...prosle sezone je malo opao kvalitet, a nedavno su ugasili nbastream tamo...videcemo kakvo ce stanje biti naredne sezone

Link to comment
1 hour ago, cartman said:

Bila je (tj i dalje postoji) varijanta da u okviru paketa mozes da izaberes NBA LP kao besplatan digitalni servis i ne platis nista dodatno

 

Meni istekao ugovor sa mts i gledao pakete u Telenoru koji jesu nešto skuplji, ali mnogi imaju izbor jedne ili 2 premijum aplikacije za dž, a to je zapravo NBA pass plus Deezeri i HBO mislim pa biraš. Lik u radnji mi reče da se gleda 8 tekmi mesečno preko koje god platforme, dobije se šifra i ne mora preko telefona, reče mi i da ljudi uspeju da pogledaju i više od 8 tekmi mesečno nezvanično. Ja to shvatam ipak kao free pass na neki način (osim naravno ako nekome tih 8 prenosa mesečno nije dovoljno, meni sasvim ok u regularnom delu).

Verujem i da će mts imati sličnu/istu foru, samo videćemo da li će je ograničiti na neki način.

Link to comment

Imao sam ja LP preko telenora do play off-a, bilo je 80 utakmica mesečno, samo je jedan mesec bilo 8 pa su vratili ponovo na 80.. E sad, da li je to bio neki njihov zajeb, ne znam

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Strimovi su pretprosle sezone na reddit-u bili super...full hd, perfektni...bolji no na tv...prosle sezone je malo opao kvalitet, a nedavno su ugasili nbastream tamo...videcemo kakvo ce stanje biti naredne sezone

 

Svi reddit streameri su prešli ovde - https://nbabite.com/

Link to comment

8 utakmica nedeljno deluje ok, ali u praksi kad  sam uplaćivao LP, uglavnom ne mogu da se odlučim šta da gledam, pa onda nekoliko utakmica naizmenično, ispucao bi tih 8 utakmica za jedno veče prebacujući :dry: 

Link to comment
13 hours ago, vememah said:

or purchase a full season of NBA League Pass at a discounted price.

 

Ovo me interesuje. Postavi ovde ako bude dodatnih informacija. 

 

12 hours ago, MiddleClass said:

I sto ljudi kukaju na taj pass? Ovdje je neko napisao da i pored toga juri strimove...

 

Ne postoji nijedan razlog da se ganjaju strimovi ako imas puni LP. Jedino ako ti je bas stalo da gledas reklame u pauzama igre.

 

Usput, Pau Gasol u Portlandu.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
42 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Ovo me interesuje. Postavi ovde ako bude dodatnih informacija. 

 

 

Ne postoji nijedan razlog da se ganjaju strimovi ako imas puni LP. Jedino ako ti je bas stalo da gledas reklame u pauzama igre.

 

Usput, Pau Gasol u Portlandu.

 

Nema ni u streamovima reklama, bar ne u ovim koje uzimaju sa LP, znači kad nisu nacionalne utakmice. Jedino ko voli da gleda inside the nba recimo. 

Link to comment
49 minutes ago, J.R. Cash said:

 

 

 

Ne postoji nijedan razlog da se ganjaju strimovi ako imas puni LP. Jedino ako ti je bas stalo da gledas reklame u pauzama igre.

 

Puni LP? A sta dobijas za 500 din?

Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

 

Nema ni u streamovima reklama, bar ne u ovim koje uzimaju sa LP, znači kad nisu nacionalne utakmice. Jedino ko voli da gleda inside the nba recimo. 

 

Eto, nema ni te prednosti :)

 

Just now, MiddleClass said:

 

Puni LP? A sta dobijas za 500 din?

 

NBA League Pass – Game Choice je mobilna verzija aplikacije (u daljem tekstu: Aplikacija) koja omogućava pristup NBA sadržaju. NBA aplikacija svojim pretplatnicima nudi mogućnost praćenja 8 uživo prenosa utakmica mesečno po svom izboru, preko 60 sati NBA materijala kojima je moguć pristup u svakom trenutku, kada korisnik poželi, odnosno kao VoD (video on demand), uključujući reprize poslednjih sezona, arhivske snimke, intervjue i dokumentarce.

Link to comment

Meni čudno bez reklama, još kad ubace onaj tu-dum-tu-dum-tu-dum zvuk bude baš očajno. Bolje je sa Polom i Hardenom i milion reklama za burgere.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...