Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

56 minutes ago, 1n54jd3r said:

pre godinu dana Jokara je tu bio top3 ili top5 po vrednosti

a sada je cini mi se broj 1 :)

ispravka...ipak Harden prvi, Janis drugi

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Smailagic potpisao za GSW, detalji još nisu poznati...
Lendejl opet sjajan u dresu Milvokija

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Hejtovacemo gde treba da se hejtuje. Ta lista zasluzuje, za nju treba nekih ukljuciti milion faktora, te mii deluje kao da igras loto. Najjace da je Klay top5 overpaid, cak i da ukljucis povredu sto nisu. Lamb ima veci value hihihi.

Link to comment

Sad čitam da Hjuston pokušava da dovede Vestbruka kroz trejd u koji će biti uključena tri tima. Ako se to desi neka mi neko objasni kod kog će da bude lopta u tom timu. 

Link to comment

Vlasnik Hjustona je izgleda galantni gospodin koji voli da baca pare.  Po podcastima zale Morija (ili im se on zali pa oni prenose) da je zakucan sa njim.

Link to comment

a što im ne uzmu pick za 2020? Znaju da će ovi sledeće godine imati pick 28-30, pa im je bolje da čekaju 2026 kad će pick verovatno biti top5?

sprdnja :D

treba što pre da ukinu te max gluposti, pa da elite igrači potpišu za 70-80 miliona po sezoni i da tako postanu untradeable

a i plus bi rešili problem supertimova

Link to comment
18 minutes ago, Host said:

Sta znam, meni soft cap bolji :fantom: 

 

Nema sanse da bi unija igraca to dozvolila.

Unija igrača su Lebron, Curry, Durant, Davis i još njih desetak od kojih sve zavisi i imaju leverage da nametnu kakva god pravila.

 

90ih su ugovori bili neograničeni, Jordan je sam uzimao 150% capa, Ewing, Shaq, Robinson, Olajuwon i ostali su dobijali ogromne % cap spacea.

A liga je bila u dosta boljem stanju nego danas.  

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...