Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

31 minutes ago, omiljeni said:

Unija igrača su Lebron, Curry, Durant, Davis i još njih desetak od kojih sve zavisi i imaju leverage da nametnu kakva god pravila.

 

90ih su ugovori bili neograničeni, Jordan je sam uzimao 150% capa, Ewing, Shaq, Robinson, Olajuwon i ostali su dobijali ogromne % cap spacea.

A liga je bila u dosta boljem stanju nego danas.  

 

CP3 je predsednik toga vec dugo, pre toga bio Fisher, znam da su Melo, LeBron i Iggy tu non stop, i sad udjem da vidim koga tu sve ima, ajde Brogdon i CJ su se uvek gurali u tu politiku i deluju elokventije od svih ovih, ali team representatives...:D

 

https://nbpa.com/leadership

Edited by Grandilof
Link to comment

 Vidim po netu da pisu o mogucnosti “buy-out” Polovog ugovora, kako je to moguce? Covek dobija 150mil za naredne tri godine. Sta bi dobio u slucaju buy-outa?

Link to comment
6 hours ago, omiljeni said:

a što im ne uzmu pick za 2020? Znaju da će ovi sledeće godine imati pick 28-30, pa im je bolje da čekaju 2026 kad će pick verovatno biti top5?

sprdnja :D

treba što pre da ukinu te max gluposti, pa da elite igrači potpišu za 70-80 miliona po sezoni i da tako postanu untradeable

a i plus bi rešili problem supertimova

Ti pikovi nece biti iznad 20. mesta sudeci po tome od koga dolaze.

 

Jedva cekam da gledam kako se Westbrook i Harden biju na terenu :D 

Link to comment

Lejkersi-Hjuston-Klipersi po nivou ogavnosti. Bruklin mi dodje nekako gotivan, iako je ona sisa KD medj njima. Dubsi trenutno nikad gotivniji.

Link to comment
2 hours ago, Shan Jan said:

Jedva cekam da gledam kako se Westbrook i Harden biju na terenu :D 

 

Bukvalno mislim da će se tući. Harden je navikao da pimpla loptu 90% poseda svog tima a Vestbruk nije ništa bolji. Jedva čekam da vidim na šta će to da ispadne, biće humoristično, garantujem.

Link to comment
37 minutes ago, Mil@n said:

 

Bukvalno mislim da će se tući. Harden je navikao da pimpla loptu 90% poseda svog tima a Vestbruk nije ništa bolji. Jedva čekam da vidim na šta će to da ispadne, biće humoristično, garantujem.

mirise na "klasicnu srpsku svadju medj prijateljima"

Link to comment

Jbg mogli su da rokaju po luxuznom porezu. Pre je bilo da su se kladili na pogrešnog konja (Russ-a) pa su jajarili na Hardenovom ugovoru i zadovoljili se returnom koji im je Hjuston ponudio (bacih pogled - Kevin Martin i Lamb + 2 pika prve runde i 1 druge runde). 

Edited by ducca
Link to comment

Kapiram sve, hvala.

 

Moja greska je bila inicijalno, 150 je valjda ukupan ugovor bio, odradio je godinu, ostaje mu jos oko 120, sto znaci da su i te cifre, razvucene ili ne, nesto manje.

 

U svakom slucaju 7 godina mi deluje predugo, ja bih na njihovom mestu istrpeo 3 godine Pola, pustio ga da igra, osim ako ne uleti neki tim koji moze da im krajcuje 10-15miliona, no s obzirom da se kao glavna meta pominju Fejkersi nema od toga nista.

Link to comment

bilo bi glupo da ga stretchuju. valjda se jos moze izvuci koji pick za njega. zao mi shaia sada. ocekivano bi bilo da trejduju i schroedera i adamsa. ne znam jel roberson jos uopste ziv.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...