Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Have_Fun said:


Meni je Kawhi bio sve ovo. Slika i prilika pravog sportiste, kosarkasa. A onda se desilo ono sa Spursima i sad ne znam bas da li i dalje imam isto misljenje.
Da li je na kraju zvanicno razjasnjeno sta se tu desilo?
Mislim... ako je zajebao Popa onako kurvanjski.. jebi ga bas

 

+1k

Ono njegovo prenemaganje koje je trajalo mesecima po intenzitetu bedastoće uporedivo je jedino sa svojevremenim odbijanjem Levandovskog da ozbiljnije potrči na utakmicama Borusije (dok derište   nisu pustili u Bajern).

Link to comment

I ja sam navijao protiv GSW za Raptorse... Ono - da uzme neko drugi. 

I ja sam imao problema sa Claw-om u vezi Spursa al' dobro - ja sam cak mislio da se (nikad) nece vratiti - a on se vratio i to 3x bez vadjenja. Na velika vrata. 

A sledece sezone sve opet & ponovo. Ko zna ko ce gde da zavrsi od 'glavnih'... 

Link to comment
7 minutes ago, simetrije said:

 

Ono njegovo prenemaganje 

 

Mislim da Kawhi ne zna sta znači ta reč. Iako su pokušavali da ga nauče u secret Lizard society trening centru da se lakše uklopi u ligu.

Link to comment

Koliko god da je usijana, luda glava na terenu, D.Green je stvarno kul na ovim KZS posle utakmica. Daje zrele i pametne izjave.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
6 minutes ago, Mos said:

 

Mislim da Kawhi ne zna sta znači ta reč.

 

Moguće, trebalo je onda da upotrebim drugi izraz za nešto što navijači SAS, nakon što su izviždali svoju nekadašnju zvezdu,  definišu ovako:

 

He was our future. And kept lying saying he wasn't going anywhere and to ignore trade rumors...

Link to comment
10 minutes ago, Have_Fun said:

Koliko god da je usijana, luda glava na terenu, D.Green je stvarno kul na ovim KZS posle utakmica. 
 

 

Dap. Druga osoba na konfama

Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:


Meni je Kawhi bio sve ovo. Slika i prilika pravog sportiste, kosarkasa. A onda se desilo ono sa Spursima i sad ne znam bas da li i dalje imam isto misljenje.
Da li je na kraju zvanicno razjasnjeno sta se tu desilo?
Mislim... ako je zajebao Popa onako kurvanjski.. jebi ga bas

Ako se dobro sećam, prilično jasna situacija. Pop je insistirao da se kawhil vrati, a on se nije osećao spremnim pa je odbio. Što je izazvalo prilično ružne reakcije ludog srbina. Između ostalih i izjavu kako lenard nije tip vođe.

 

 

Gsw zalutao u plejof :fantom:

Link to comment
11 minutes ago, MayDay said:

Woj kaže Klej T potrgani ACL. Užaas.

 

Sad i ja videh, uzaaaas. Kako je bre skakao i trckarao onako posle povrede...

 

Edit : Brisite ovaj prethodni, nesto se zabagovalo.

Edited by Grandilof
Link to comment
Woj kaže Klej T potrgani ACL. Užaas.
Još je trčao u hodniku nakon povrede a reporter na ABC uživo kaže evo ga skače u svlačionici. Lud lik, igrao bi slomljene noge

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...