Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

NBA liga bi morala nešto učiniti sa pravilima i tajm-autima, zbog ogromnih prekida i pauza utakmica se oduži na 3 sata  i na kraju zaboravimo i ko igra i koji je rezultat i šta su svi ti ljudi došli da gledaju.

Link to comment

Pff, bedno ispalo ovo, sve mi se cinilo da sa Thompsonom zavrsava ovo GS i u 7. utakmici, realno fali Raptorsima pobednicki mentalitet ... GS su bolja ekipa i bez KD-a, danasnja povreda Thompson-a i ona propustena utakmica je ispalo odlucujuce

Link to comment

Ja ... skoro dvadeset godina zivim ovde i gledam Raptorse ... i boljeg i korektnijeg igraca od Kawhija nisam video ... bez simuliranja, foliranja, podilazenja publici

Link to comment

Bravo Raptorsi, neverovatno stabilna ekipa, i pored povreda zasluzili su sve. Kawhi vrati ako zatreba pa se ostali pridruze, bas ih tesko slomiti. 

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

Cestitke mrdjo :thumbup:

 

Haha, hvala ... najsladje je na protivnickom terenu, narocito protiv ovako jakog sampiona. Dobili sve cetiri utakmice tamo ove sezone.

Link to comment
2 minutes ago, mrdja said:

Ja ... skoro dvadeset godina zivim ovde i gledam Raptorse ... i boljeg i korektnijeg igraca od Kawhija nisam video ... bez simuliranja, foliranja, podilazenja publici


Meni je Kawhi bio sve ovo. Slika i prilika pravog sportiste, kosarkasa. A onda se desilo ono sa Spursima i sad ne znam bas da li i dalje imam isto misljenje.
Da li je na kraju zvanicno razjasnjeno sta se tu desilo?
Mislim... ako je zajebao Popa onako kurvanjski.. jebi ga bas

Link to comment
1 minute ago, Have_Fun said:


Meni je Kawhi bio sve ovo. Slika i prilika pravog sportiste, kosarkasa. A onda se desilo ono sa Spursima i sad ne znam bas da li i dalje imam isto misljenje.
Da li je na kraju zvanicno razjasnjeno sta se tu desilo?
Mislim... ako je zajebao Popa onako kurvanjski.. jebi ga bas

 

Stvarno ne znam, svi koji su ga upoznali kazu da je sjajan lik.

Naravno, i Pop zasluzuje svako gostovanje.

Desava se u sportu ... Intersantno je da je sve odlicno funkcionisalo dok je on igrao odlicno a niko ga nije video kao glavnog igraca. NJegov uspon je malo uzdrmao postojece odnose u klubu i verovatno nije vise islo ... naravno, samo spekulisem

Link to comment

Imali su srece Durant pa Thompson  padose junacki , Curry opet choakovao  ali dobro neka je neko drugi sampion, dosadio je GS i bogu i narodu.  Sledeca sezona ce biti mnogo otvorena, sumnjam da  Toronto moze da ponovi ovo sledece sezone  iako ostane Leonard.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...