Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

i to kako izgubili

mada razumem da ih sve prilicno boli kurac da se cimaju trenutno

 

2 minutes ago, Timmy said:

Drobnjak je u Kingsima?

jeste

sve nasi ljudi :D

 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Danas u 9 po naski je dedlajn, ne znam hoce li se Lejkersi oporaviti od ove papazjanije ako ne dodje do trejda.

btw, Barns saznaje o kletoj sudbi :D 

edit: Ima i ovde - Lempron kuka kako je ok za timove da trejduju igrace u pola utakmice, ali nije ok za igraca da trazi trejd (u klub koji god hoce/kad god hoce/po mogucstvu kod njega u tim). Budala.

Edited by goofs
Link to comment

ahaha i on na tekmi saznao

ma mislim da ce njemu prijati kingsi

u dalasu ce jasno ova dvojica imati potpunu slobodu i sve ce se vrtiti oko njih, pa sve i da je ostao (mada se duze pominje kao neko ko ce biti trejdvan) pitanje kakvu bi ulogu imao

a za kingse je verovatno i dobro sto su doveli igraca koji ima ugovor i sledece sezone, najgore sto su mogli uraditi potpisati sa nekim fa visegodisnji ugovor (ili eventualno preuzeti neciji takav) pa onda doci u situaciju za godinu i nesto ako se taj pokaze kao promasaj, da nemaju novca za hilda i(li) foksa, a odmah potom i baglija

 

 

prednost kingsa u donosu na veliki broj ekipa je sto je njihov osnovni zadatak da zadrze igrace, a ne nuzno da dovode

Link to comment

ja na reditu izaberem neki strim iz ponude

kvalitet varira, ali je meni prilicno losa konekcija, pa jbg zadovoljavaju moje standarde

 

e: ovde obicno bude 10ak ili vise strimova po utakmici

https://www.reddit.com/r/nbastreams/

 

20 minutes ago, Grandilof said:

Barnes ima player option za sledecu godinu, mislim verovatno ce prihvatiti tih 25 miliona :D, ali opet od njega zavisi, a ne od Kingsa.

ma ok, ja pisem uz pretpostavku da je to gotova stvar

sumnjam da ce odbiti te pare :D

 

Edited by pbg12345
Link to comment

Centar Kingsa Vli Koli-Stajn podseća da je Šampert mnogo značio i na polju atmosfere u svlačionici.
Danas je bilo tiho, baš tiho bez njega“.

Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

koji god da im je doveo harrisona barnesa u ekipu

 

koga bi ti doveo? ili bi čekao? i koga onda doveo? neće slobodni agent doći u sakramento, niti će ostati ako nije preplaćen.. isto ko i oto porter u čikagu, ok, porter je bolji igrač verovatno ali je i cena portis a i ugovor mu je gori..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...