Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

za razliku od tea, bobi itekako ima motiva da ostane u ligi

taman u narednih 5-10 godina obidje i ostalih 20ak ekipa za minimalac, ali zato ima da kaplje sa marketinske strane :D

 

 

nego, ovaj 10dnevni (potencijalni) potpis kingsa dodatno daje na besmislu sampertovog trejda

nisam njegov narocit fan, pisao sam vise puta, ali mi zaista nije jasno sto su ga trejdovali za losijeg igraca

i sad na toj poziciji dovode  veterana na 10 dana :S

 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebes mi sve ako Divac nije mislio da ce dobiti pik prve runde koji je otisao Klivlendu umesto ovaj druge runde koji ne vredi kurcu :D 

 

Krenulo je razvaljivanje. Elem, svidja mi se sto Tobi ne jebe zivu silu i ovu drugu trojicu nego sutira i zavrsava sam. 

Link to comment

ocekivano, razvalise ih od starta

cini mi se da ce ol star pauza od svih ekipa najvise prijati bas denveru, a i samom jokicu

 

jbg, igra embid, ali kako je krenulo, deluje da ce i bobiska imati i citavo poluvreme da pokaze sta ume :fantom:

Link to comment

sad bez zajebancije, odlicno za njega ako bude prva zamena za embida

 

prilicno me iznenadilo da ga je uveo vec u prvoj utakmici, pa jos ovako rano

trebace mu malo vremena da nauci kretnje itd

ovako ce uglavnom silovati 1na1

eno mu simons crta da stane u blok :D

 

Link to comment

dobar boban na jokari

 

ako ovo bude praksa, da marjanovic menja u intervalima od po 2-3,4 min embida po cetvrtini, cini mi se da bi obojici moglo prijati

i inace mi nije jasno sto bobana nisu cesce tako koristili, ne moze on da trci napred nazad u kontinuitetu duze od nekoliko minuta

 

Link to comment
2 minutes ago, Giggsy said:

Embild ne igra nista

ni medju tri najbolja centra na terenu veceras! :D

ali bukvalno

 

evo zalepi malopre jokica, ali tanko generalno

iskusno jokara izvuce 3 bacanja :)

 

Link to comment

Denveru je falila koncentracija i disciplina na defanzivnom skoku...odlican rezultat imaju a mislim da su se malo razbudili i imace momentum u nastavku...Dzamal je nalozen, igra mu se...treba im ova pobeda bas...previse im je poraza za ovu nedelju (Detroit, Bruklin)...

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...