Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

I sta dobise Kingsi Barnsom i Burksom? Ima ovde ljudi koji se razumeju u materiju:)

Izgubili su verovatno najboljeg defanzivca i ujedno cini se bitnog coveka u svlacionici, ali u napadu precesto nekog sa jako upitnim resenjima.. i izgubili su JJ koji je cesto isao od sjaja do ocaja, cesce ovo drugo...sta znam, mozda i ispadne ok kosarkas,ali je sve pitanje..

Link to comment

Meni je ovo ok upgrade. Nista wow ili epohalno ali to je neki nivo igraca koga oni mogu da dobiju i zadrze. Da budemo realni Kawhi i KD nisu i nece biti zainteresovani da dodju kod njih ovo leto. Druga opcija je bio Porter samo deluje da je Washington trazio Bogdana ili Dzajlsa, sto Vlade nije hteo. Sad imaju tu trojku konacno, a mozda i cetvorku ako Bogdan igra na trojci. Kazu ljudi da ce mu bolje leci brza igra Kingsa u odnosu na ono sto je igrao u Dalasu. Zao mi je sto su izgubili Sumperta, JJ je nebitan lik.

Link to comment

I jos nesto, ako se bas ne uklopi ili bude najgora trashina - uvek mogu da ga trejduju kao expiring sledeceg februara za cap space ili neku drugu opciju. Izgleda da je FO Kingsa dobro naucio lekciju, ne moš ih vise zajebat da se uvale u neke long term cirkuse :D

Link to comment

Свиђа ми се трејд са Даласом, али не капирам баш ово давање Шампа за мртвог Брукса.

Link to comment

Ni ja, nema neke logike ni sa salary cap strane, obojici ugovor istice na leto, skoro sa identicnim iznosima, a na kraju svega rekao bih da je Burks losiji igrac. Bzvz.

 

Nisam bas odusevljen Barnsom, ali cenim da su Kingsi svesni da nece moci da privole nijednog max superstara na leto da dodje kod njih (mozda ludog Bugija ako on izvisi za sve ostale opcije), pa im ostaje da pevca ojacavaju ovako nekim borderline-all-star igracima za 15-20milki po sezoni i da cekaju produzenje Hielda i Foxa, njih dvojicu ako ne zadrze dzaba su krecili.

Tako da, na leto sve pare na centra koji ima ispod 34 godine, znaci braca Gasol stop. Vucevic bi bio bombona.

Link to comment

kod vucevica bi mogao biti bitan  odnos (ako postoji) sa divcem, stojakovicem, drobnjakom, bjelicom, bogdanom

al sam srocio ovo :D moze se reci za svakog igraca lige, ali ciljam na to sto je sa ovih prostora covek

 

a za lebrona

sta se tu desava uopste? ocel biti trejda. ako bude, kad planiraju popuniti roster?

Link to comment

Opsta dešperija i neverica kako se neko usudjuje da im ne posalje generacijski talenat za tim koji je izgubio od Niksa i Kavsa pre tri nedelje :fantom: 

 

Negde procitah za to interesovanje za Vucevica ali ko zna sta je istina u moru informacija i dezinformacija. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...