Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Do prvog marta smeš da potpišeš igrača a da on ima pravo nastupa u plejofu, nisam siguran kada je konačni datum do kad neko može da potpiše. Možda bi Orlando imao smisla za Teodosića jer oni još će i odigrati neku kompetitivnu utakmicu do kraja sezone, Čikago ne. Mada on je već nagovestio davno da se vraća u Evropu.

 

Zaboravih da Kingsi sad imaju 2 roster spota otvorena.

Edited by theanswer
Link to comment

Nego Klipersi su odradili fantastičan posao.. Nisam baš ljubitelj kad se kao oslabljuje tim a imaš šansu za plejof ali ovo sad što su napravili je super

Link to comment

Dobra zajebancija ovaj all star draft, samo mi nije jasno zašto biraju naizmenično a ne kao fantasy draft, znači lebron da pira prvi pa janis drugi i treći, ovako je malo nefer, mada se janis nije proslavio, ovaj lebronov tim bi u kompetitivnoj utakmici otkinuo janisov 20 razlike :D

 

janis birao jokića drugog od rezervi, u suštini prvog jer mu je midlton bio prvi pik..

 

na kraju su trejdovali vestbruka i simonsa :D

Link to comment

Ma najbolje su bile zezancije za AD-a, Barkley koji vice Janis davaj celu klupu, i sam Janis sa to tampering samo biranje AD-a.

 

...par sati kasnije Rondo zakopava Boston u sred Bostona. :D

Link to comment

pametan potez klipersa otpustanje gortata, juce bas htedoh da napisem koji je kurac vise riversu sa njim

sa druge strane prilicno hrabro ako planiraju da se oslone na zubca kao jedinog klasicnog centra

 

kanter bi verujem mogao u kingse

mada mozda vlade nagovori i tea :D

@theanswer cini mi se jedno mesto oni da imaju, a ne dva

 

toronto trenutno sa 12 igraca

neko je vec napisao, nisam siguran koliko je ovaj trejd gasola dobar za njih

njima je jedan od glavnih kvaliteta "dubina", verovatno su ekipa koja je koristila najvise igraca, sa najravnomernijom podleom minutaze, za 34godisnjeg gasola su dali trojicu igraca koji su bili deo rotacije

plus su da bi oslobadjali prostor dali i dva pika

prilicno su im sad suzene opcije u tom smislu, pogotovo sto svi osim grina imaju ugovor i za sledecu sezonu

 

ako gasol donese ocekivani dodatni kvalitet u odnosu na litvanca bice super, ali ako bilo sta krene nepredvidjeno u solidnom su problemu, nemaju bas mnogo opcija za krpljenje

Link to comment
7 hours ago, theanswer said:

Dobra zajebancija ovaj all star draft, samo mi nije jasno zašto biraju naizmenično a ne kao fantasy draft, znači lebron da pira prvi pa janis drugi i treći, ovako je malo nefer, mada se janis nije proslavio, ovaj lebronov tim bi u kompetitivnoj utakmici otkinuo janisov 20 razlike :D

 

janis birao jokića drugog od rezervi, u suštini prvog jer mu je midlton bio prvi pik..

 

na kraju su trejdovali vestbruka i simonsa :D

Lempronov draft:

KD, Kyrie, Kawhi, morao Bradu, AD, Klay... ma uopste nije skupljao potencijalna pojacanja

Link to comment

Odlini Bill Simmons i Russillo u poslednjem podcastu na temu Lebrona, Duranta i ovih poslednjih par dana. Izrantovali kao Ivo Petovic, cak je i McHale-a iz 1986. pomenuo :D 

Link to comment

Pa otprilike. Glede nastupa u reprezentaciji ja bih voleo da se vrati u Evropu i da odigra drugi deo sezone jerbo igrati SP bez utakmica u nogama moze biti problematicno.


A glede njega, jbg, on moze da tavori u tako nekim tanking/hrkljus timovima po NBA verovatno jos neko vreme, ako moze onaj Kalderon sa 37 da igra, a trebalo je da se penzionise pre 4 godine, moze i Teo. Ali ne znam koliko se njemu to radi.

Link to comment

Pokazao je isto tako da ne može da čuva nikoga kao i da je u napadu produktivan samo sa trojke jer nit je brz da probije niti da kad probije može da se bori sa potencijalnim bananama i pomoći centara koji sa njegovim prodorima lako izlaze na kraj. 

Možda će naći ekipu gde će to moći da se trpi, i verovatno da takva postoji ali je realno u ovim godinama opasno limitiran za NBA. Džaba lucidnost u napadu i njegov čuveni osećaj za asistencije i proigravanje, u ovoliko fizički zahtevnoj ligi bio bi mnogo konkurentniji pre 5, 6 godina. 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...