Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

26 minutes ago, bradilko said:

bolje bilo gde u nba nego da se smuca po jebenoj evropi gde je uzeo sve zivo i bio najbolji igrac. 

 

Čitavih jedan put je njegov tim osvojio EL.

Link to comment
4 minutes ago, omiljeni said:

zavisi šta će reći vjerna ljuba. možda bude ili holivud ili ništa.

 

videh negde da mu je zena trudna, da uskoro treba roditi, pa je to potencijalno jedan od razloga da (jos neko vreme) ostane u sad

 

@Mil@n

pa jbg nije produktivan samo sa trojke

u odgovarajucem sistemu i sa rolom gde bi imao slobodu i kontinuitet igara skoro sigurno moze biti dovoljno dobar

pitanje je samo koliko je klubova spremnih da mu to omoguce

 

mada, skoro sigurno se vraca u evropu

ako kojim slucajem ostane u nba, cini mi se da je finiks i dalje glavni kandidat

Link to comment

Yes

Grant Napear added,

Gurjus Singh @GurjusSingh
@GrantNapearshow Grant I heard you said Kings might sign a significant name on radio to a 10 day? Is this true?
Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

videh negde da mu je zena trudna, da uskoro treba roditi, pa je to potencijalno jedan od razloga da (jos neko vreme) ostane u sad

 

@Mil@n

pa jbg nije produktivan samo sa trojke

u odgovarajucem sistemu i sa rolom gde bi imao slobodu i kontinuitet igara skoro sigurno moze biti dovoljno dobar

pitanje je samo koliko je klubova spremnih da mu to omoguce

 

mada, skoro sigurno se vraca u evropu

ako kojim slucajem ostane u nba, cini mi se da je finiks i dalje glavni kandidat

 

Skoro sigurno i nije neki garant... :P

Mislio sam produktivan u smislu poena, mada je jasno da se od njega očekuje razigravanje ekipe prevashodno i asistencije, ali malo koji play u NBA sada ne šutira dobro, i ne može da prodire. Kad god je dao oko 10, 12 poena to je bilo 2, 3 trojke, tako mi nešto u glavi.

Evo zavirio sam u statistiku i ona potvrđuje ovo što govorim:

 

201718: 264 od 429 poena trojke (skoro 62% poena)

201819: 30 od 48 poena trojke 

 

 

Link to comment

Je l’ Brewer stvarno tolika dijabola da ne moze da nadje nesto bolje od ovih desetodnevnih ugovora? Prvo Fila, sad Kingsi, ako moze podgrejan les Kalderona kako on nemoze? :D nekad je bar igrao pristojnu odbranu.

Link to comment
3 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Yes

Grant Napear added,

Gurjus Singh @GurjusSingh
@GrantNapearshow Grant I heard you said Kings might sign a significant name on radio to a 10 day? Is this true?
Spoiler


3 hours ago, Time Crisis said:

 


 

 

:laugh:

Link to comment
39 minutes ago, Mos said:

Nadam se da ce Jokic imati neki iznenadni ‘load management’ veceras jer ce Embiid da ga kara ruzno. Ocekujem stoka razlike vec na poluvremenu.

Harris ne igra veceras, Milsap je upitan i moguce da i on propusta mec. Sve ukazuje da ce se tvoja tmurna prognoza ostvariti. No, s verom u Somborca i srpski inat!

edit: sad proverih, mozda ce i Embid da pauzira ili ima znacajno redukovane minute zbog gastroenteritisa...prilika za epski duel Joki vs Bobi

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...