Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

8 minutes ago, nenad said:

mada mislim da je poenta bila zakopavanje brona u siromasnoj fransizi.

 

Ma naravno, vise sam pravio glupu foru :)

 

Lebron je, po mom misljenju, zavrsio karijeru onog trenutka kad je odabrao Space Jam 2 umesto par dobrih timova gde je mogao da juri jos jednu titulu. U sustini, ko ga jebe. 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gasola su ovih dana tražili Sakramento i Detroit, ali Memfis nije bio previše zainteresovan. Pistonsi su nudili paket sa Andreom Dramondom, kome se duguje još 55.800.000 dolara za naredne dve sezone, što je Memfis odmah odbio. Veću pažnju privukli su Kingsi, od kojih je uprava Memfisa tražila Bogdana Bogdanovića, ali je Vlade Divacodmah stavio veto na ovaj trejd i veruje se da srpski as nije u statusu igrača oko kojeg mogu da se vode bilo kakvi pregovori.

 

Konlija ovih dana najviše želi Toronto. Reptorsi su čak otišli toliko daleko da su ponudili Kajla Laurija i Jonasa Valančijunasa za tandem Gasol – Konli. U Tenesiju su počeli da razmišljaju o ovoj ponudi, ali čini se da je put do realizacije dugačak.

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

baš htedoh da napišem odakle je onaj link, gomila neistina, prvi put čujem da je toronto nudio laurija i valančiunasa, to je notorna glupost, to ko kad bih ja sad seo i izmišljao trejdove

 

razlika između pikova je što zaštićeni pik ima određenu zaštitu :D npr ako je pik zaštićen 1-3 onda ako bude jedan od ta prva 3 pika ostaje timu bar te sezone.. postoji gomila zaštita, tipa lottery protected... imaju i pikovi koji su zaštićeni tako da skoro nikad i ne mogu da se unovče, tipa zaštićeni su 2 godine 1-25 i onda treće godine se pretvaraju u 2 pika druge runde itd

 

nego vidim da niko nije pisao, detroit je posle buloka koga je trejdovao u lejkerse za mihaljuka i pik druge runde trejdovao i stenlija džonsona u milvoki za tona makera

Edited by theanswer
Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

prvi put čujem da je toronto nudio laurija i valančiunasa, to je notorna glupost, to ko kad bih ja sad seo i izmišljao trejdove

juce isla prica...

 

 

 

ko zna koliko je tacno

Link to comment
15 minutes ago, 189- said:

bas sam pre neki dan razmisljao sta ce bogdanovic raditi kada mu istekne ugovor. nadam se da ce napustiti sacramento.

zasto se tome nadas?

tesko da bi igde dobio priliku kakvu je dobio u kingsima

 

ako ciljas na dalji razvoj foksa i hilda, te da nece imati mesta, mislim da ima tu dovoljno prostora za svu trojicu

 

u smislu minuta, foks i hild vec sad igraju preko 31 minut, retko ko u ligi igra preko 35,36

u smislu "nedostatka lopte" za sve, jbg ako mogu oni u voriorsima da funkcionisu, sto ne bi mogli i ovi, sve to zavisi od ambicija ekipe

 

Link to comment

a to

moj sledeci argument je upravo bio (zato i pomenuh ambicije) "ako kingsi zaista postano konkurentni, onda ne vidim problem da bude covek sa klupe za 25min, jer mi se cini da mu je to prava mera" :D

 

 

tako da, neka njega gde je, ostaje samo da kingsi postanu sampionska momcad, a tu je vlade (najbolji ucenik dzeri vesta) da to sredi :fantom:

Link to comment

tajler džonson i elington u sansima, rajan anderson u majamiju

 

elington verovatno ide negde dalje, ovo bi morao biti samo prvi trejd finiksa

 

majami pokušava da se spusti ispod tax-a

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...