Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

5 hours ago, darkonet said:

 

 

A sta ocekujete od USA sporta? Cirkus kao i keceri ili nfl.

Edited by MiddleClass
Link to comment

https://streamable.com/s1vrm

 

Quote

 

Dirk je za 16 minuta imao čak deset pokušaja da postigne koš i verovali ili ne - nijednom nije pogodio! To mu se nikad nije dogodilo, ali za sve postoji prvi put.

Navijači Bostona želeli su da vide daleko više od Novickog. On je praktično bio na pragu rekorda da postane najefikasniji igrač sa Zapada u TD Garden centru.

Bio je svestan toga da mu je svega jedan postignut koš bio dovoljan da prestigne Kobija Brajanta koji je na brojci 427 poena. Nije uspeo. 

"Bilo je to veoma lepo veče, izuzetno emotivno. Lepo je kad vam ne samo domaći navijači aplaudiraju, već i ovako, kada igrate u gostima, kad cene to što ste radili u protekle dve decenije. Hvala navijačima Bostona. Nažalost, razočaran sam što nisam postigao makar taj jedan koš. Ipak, nikada neću zaboraviti ovakav doček i to koliko su želeli da oborim rekord", izjavio je Novicki. 

Trener Bortona Bred Stivens je rekao da je jedini put kada je navijao za protivničke igrače da postignu poene bilo kada je rekord jurio Pol Pirs i sada, Novicki. 

"Bilo je pomalo i smešno, kao da su se svi trudili da me puste da pogodim na kraju. U jednoj situaciji, mislim da sam išao na Breda Vonamejkera, on čak nije ni podigao ruke, ali opet nisam uspeo da pogodim! Nije bilo moje veče i to je to. Lepo je što su se u Bostonu trudili da mi pomognu, ali nije išlo. Bilo bi lepo da sam oborio taj Brajantov rekord, to bi značilo nešto. Ali jednostavno, nisam imao osećaj, što je neobično, jer mislim da sam dobro šutirao u poslednje vreme", dodao je Novicki. 

 

U drugim vestima

 

Quote

LOS ANGELES -- Enes Kanter will not travel to London when the New York Knicks play the Washington Wizards on Jan. 17, saying he fears for his life because of his ongoing clash with Turkish president Recep Tayyip Erdogan.

 

Edited by Have_Fun
Link to comment
2 hours ago, Have_Fun said:


ludost
 

 

Fali na snimku trica Turnera za 116:113. I najludje, na kraju ostalo 3 desetinke i LaVine pogodio, no isteklo vreme. Falila mu ne desetinka, vec nanosekunda.

Link to comment

Sad mora da dobije po nosu da bi mu svirali faul. Kad stekne autoritet tek mu nece moci nista. 

 

A kad ga pogledas ovako debelog i blentavog nikad ne bi pomislio da je profi sportista. 

Link to comment
57 minutes ago, Timmy said:

Sad mora da dobije po nosu da bi mu svirali faul. Kad stekne autoritet tek mu nece moci nista. 

 

A kad ga pogledas ovako debelog i blentavog nikad ne bi pomislio da je profi sportista. 

Bilo pitanje ovde u nekoj emisiji, navedi igraca sa ovoliko talenta da je imao manje kosarkasko telo. Ljudi stali... Neko rece Boris Diaw... Posle 5 minuta, Paul Pierce.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...