Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Nisu pri sebi ako WCS-u ponude vise od 8-9 miliona godisnje, tako da ako neki tim da veci qualifying offer bujrum. Slusah danas Windhorsta i kako poredi Denver sa Golden Stejtom, u smislu da su im ne tako visoki pikovi (Kari, Klay i Green bili 7, 11 i 35. / Murray, Harris i Jokic - 7, 19 i 41.) fenomenalno razvijani. Wili-Koli definitivno ne ide tim putem i zato ne bi smeli da se ukopaju sa njegovim ugovorom. Jebiga, na kraju ce stvarno Kazins biti super opcija da se vrati. :D 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

uff

ja imam potpuno suprotno misljenje

em da im je on centar kakav im treba pokretan, brz, aktivan na ofanzivnom skoku

nije lose ni sto se godinama uklapa sa "jezgrom"

 

bas im ne treba kazins ili tako neko ko bi trazio ogroman ugovor, a upitno da li im igracki uopste donosi napredak

valja njima za godinu, dve potpisivati ove pikove

 

a i on se razvija definitivno. ja njega i ne vidim kao top3 igraca kingsa, pa i ne vidim cemu poredjenje sa nabrojanima

koliko se uopste igraca u ligi razvija(lo) poput jokica? pa jos sa 40 i nekog mesta na draftu? verovatno jednocifren broj u istoriji lige

Link to comment

Po meni mu je najveca prednost tranzicija i tu se dobro uklapa u tim,stvarno dobro trcanje za centra.. A poduzi spisak mana su mu - nedostatak mase za borbu sa iole ozbiljnijim centrom - pa cak i sa Nurkicem koji ne vazi valjda za top Nba peticu, nestabilnost licnosti - jer cim veze 2 losa poteza ode cela utakmica u aut..bas Dag Kristi rece sinoc bice ovo jedna od "onih" Wilijevih tekmi, losa slobodna bacanja, poneki povratni pas i malo kreacije takodje ne bi skodilo, ne trazim da bude Jokic, ali jedan -dva bek dora po mecu ne bi skodila:)

Link to comment
4 hours ago, pbg12345 said:

ne kapiram zasto vam se toliko ne svidja koli?

 

Što neko napisa, u zadnje 2 nedelje Nurkić je treći po redu centar sa 20+ skokova protiv Kingsa

Link to comment
32 minutes ago, Mos said:

Westbrick i izdrkavanje na lebronless Lejkersima uz šut 3/20 :D kakav je to pajser 

u sezoni 2022-2023 ima player option na $47mil (tada ce imati 33god)...zivo me zanima ko ce mu dati sledeci sulud ugovor

kada mu fizikalije krenu u decline, bice na nivou nesrecnog Melo-a

Link to comment

 

 

Serem im se na listu kad samo 1 Teova madjija na njoj :mad:

 

I generalno, preko 80 zakucavanja i rampi. Asistencije samo iza glave. I trojke u poslednjim sekundama. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...