Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

It was the 20th career triple-double for Jokic. He also became the second center to post one against the Heat, joining Vlade Divac - who did it for the Los Angeles Lakers on Jan. 8, 1995, exactly 24 years prior to Jokic.

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

28 minutes ago, goofs said:

Sto bi NYK pristao na tako nesto, menjaju jednog expire igraca drugim koji je jos i neupotrebljiv? Ne kontam.

Da lakse tankuju? :Jova:

Link to comment

sve samo da manje gledam vilija ne mogu da uzmem defanzivni skok koli kad krenem u izolaciju van svake kretnje u napadu ne znam gde sam posao jebenog stajna

 

i jos kad ovaj degen kao resenje na totalni raspad igre u trecoj cetvrtini umesto da izvede njega izvede bjelicu i uvede dzajlsa da cine najgori frontcourt lige dobijem napad

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Sto bi NYK pristao na tako nesto, menjaju jednog expire igraca drugim koji je jos i neupotrebljiv? Ne kontam.

 

3 hours ago, Fins fleet said:

Da lakse tankuju? :Jova:

 

Kanter navodno pizdi sto su ga preselili na klupu, a mozda ga nemaju u planu za ubuduce. Nije on toliko los, plus expiring, verovatno bi mogli da dobiju vise od Randolpha. Mada moguce da hoce da ga se ratosiljaju posto poto.

Link to comment

Ne znam dal je Rendolf odigrao ijedan minut ove sezone? Cudno mi i dalje, ko zna. U svakom slucaju bi bio dzekpot za Kingse jer bi dobili nesto za nista, bez vezivanja ruku na leto.

Link to comment

prespavao sam proslu noc, mislio da sakramento i finiks nocas igraju, malopre videh rezultat, ovo sto ste pisali i statistiku

jel bjelica nesto povredjen, kad je igrao svega 16 minuta i to bez baglija u rotaciji ili je samo do jergera i ovog sto ansver pise?

 

i ajde sto su izgubili od finiksa bez bukera (ovi imaju jos pobedu protiv dalasa i 10ak poraza bez njega ove sezone), moj problem sto nikako da se pomirim da nisu po ekipa i da ce se ovakve stvari desavati sve vise, ali kako su jbt uspeli izgubiti 20 razlike cetvrtinu od takvog finiksa? :S

 

 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...