Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

jbg, jokara vidno nalozen i vuce ih napred, ali nista ne brane, primice 150

a i ovima ide sut

 

jebeni taker valjda postavlja rekord karijere 6/8 za sad trojke

Link to comment

Ovaj Harden je najveći jadnik kog sam ikad gledao u nba, nabijem na qrac i njega i još više ove sudije bedne koje mu dozvoljavaju ovo što radi.

Hawaii Mate 10 Pro

Link to comment

previse izgubljenih lopti...Jokara sam osam komada...slabo ide ovo iskakanje na Hardena, Kapela previse lakih poena daje...a sudije previse salju Bradu na liniju za slobodna...sve u svemu frustracija za Denver 

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

ne znam na ciju stetu, ali moraju naci jos minuta za morisa

retko zahvalan igrac

evo veceras sut 6/6, 2 asistencije, 2 ukradene, bez izgubljene i +7 z njih sa njim na terenu za 12 minuta

 

 

ovo sa hardenom je jadno. i negledljivo

Link to comment
13 minutes ago, 1n54jd3r said:

previse izgubljenih lopti...Jokara sam osam komada...slabo ide ovo iskakanje na Hardena, Kapela previse lakih poena daje...a sudije previse salju Bradu na liniju za slobodna...sve u svemu frustracija za Denver 

 

Tačnije, to iskakanje je odlično šljakalo, do par minuta pre kraja prvog poluvremena, Harden je sve promašio i imao 6 poena sa penala. Onda je zaređao par trojki što je slomilo Denver, zajedno sa par baš jadnih sudijskih odluka, uglavnom u korist Hardena. Denver igra u suštini timski bolje, ali Houston šutira skoro 50% za tri. 

 

Harden samo gleda kako će nekoga da izjebe na terenu, da li protivnika ili sudiju... U odbrani bukvalno stoji, definicija alibi odbrane, pokušava nešto da iščeprka, izbije loptu i sl, u napadu - ovo je bukvalno smešno šta radi, to bacakanje posle šuta, nabijanje u protivnika i sl. 
 

Ipak, jedan od najubojitijih napadača koje sam ikad gledao, neverovatno je sa kakvom lakoćom rešava 1on1. Kao da sve radi sa 50% brzine i snage i ne može mu niko ništa. Redak, redak talenat.

Link to comment

na stranu sudjenje i sve sto direktno i indirektno proizilazi iz toga, ovaj harden je lud covek

ubacuje 40+, redom pobedjuju, bez gordona i pola, sa grupom igraca prilicno sumnjivog kvaliteta, prilicno nestvarno, pogotovo kad se uzme u obzir sta su igrali na pocetku sezone

Link to comment
5 hours ago, Mil@n said:

Tačnije, to iskakanje je odlično šljakalo, do par minuta pre kraja prvog poluvremena, Harden je sve promašio i imao 6 poena sa penala.

Pisao sam da je na pocetku sljakalo, a u kasnijem postu da je na kontu tog udvajanja doslo do previse lakih poena jer Jokara ne moze sa 8-9m tako brzo da rotira i zastiti reket

Link to comment
5 hours ago, pbg12345 said:

na stranu sudjenje i sve sto direktno i indirektno proizilazi iz toga, ovaj harden je lud covek

ubacuje 40+, redom pobedjuju, bez gordona i pola, sa grupom igraca prilicno sumnjivog kvaliteta, prilicno nestvarno, pogotovo kad se uzme u obzir sta su igrali na pocetku sezone

ne moze nikako na stranu da se stavi sudjenje...to i takvo sudjenje mu hrani samopouzdanje...uzima extremno mnogo suteva znajuci da nece nikada na kraju imati bednu poentersku statistiku ala Vestbruk jer sve nadoknadi sa slobodnjaka...

 

ovo drugo stoji, vuce tim na svojim ledjima, bez njega bi bili nivo Feniksa ako i toliko

Link to comment

pa ok, zato sam se i ogradio, jer jasno da pored direktnog uticaja, takvo sudjenje ostavlja i indirektne posledice na razvoj utakmice

 

ali opet, sve to polazi od hardenovog suta. da nije u stanju u visokim procentima ubacivati preko cuvara dobro iza linije tri poena niti bi ga udvajali niti branili na ivici kontakta

 

sa druge strane posle skoro mesec dana kingsi upisali laku pobedu i dobro otvorili seriju laksih meceva

bagli se vratio, sampert propustio, ostali ravnomerno dali doprinos

usput tviter gori, jeger me poslusao, daje solidne minute dzajlsu na pet :fantom:

 

Link to comment

Nisam gledao bas svih 48min ali ono sto sam gledao sam prebrojao bar 4 faula sudjena na Hardenu koja nisu bila. Na drugoj strani je covek sa 2 faula opusteno preuzimao sve na niskom postu i oprosten mu je cist ko suza treci faul na nekih 7min do poluvremena koji bi totalno promenio tok utakmice. Needless to say nije prvi put.

Link to comment

kad branis hardena ruke ti moraju biti na kolenima i moras biti makar metar udaljen da ne naskoci na tebe

ako ispostujes to dvoje, postoji 50% sanse da ti ne sviraju faul

 

bas bas gadno to sve izgleda

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...