Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cestitke Jergeru na porazu. Svako ko misli da u danasnjoj ligi moze da igra sa Stajnom i Dzajlsom zajedno na parketu zasluzuje momentalan otkaz. 

 

Inace Bogdan katastrofalan u drugom pol na obe strane terena. 

 

Mari pregazio Foksa, prvi put ga vidim da je totalno inferioran protiv direktnog rivala. Pomaze Mariju sto ima Jokica al opet..

Link to comment
5 minutes ago, Mos said:

Kakva utakmica u Oaklandu. Svaki posed na krv i noz!

au sta pogodi Brada sekund pre kraja produzetka...wow kakva basket noc...samo za sladokusce!!!

Link to comment
2 hours ago, 1n54jd3r said:

au sta pogodi Brada sekund pre kraja produzetka...wow kakva basket noc...samo za sladokusce!!!

#onokad se i ja radujem kad ih Brada sa'ranio i u regularnom toku i u OT. 

Zadnje™ vreme... 

Link to comment
2 hours ago, iDemo said:

#onokad se i ja radujem kad ih Brada sa'ranio i u regularnom toku i u OT. 

Zadnje™ vreme... 

Bradu mrzim, ima i dokumentovano odje na forumu da ne rovarim sad po postovima...ali se bas poradovah kad ih je izdominirao

Link to comment

Cini mi se da rece Denverov komentator pred kraj meca cetvrti WCS skok tek... Imao je i onu sekvencu kad ih je Denver stizao u trecoj od 3-4 napada zaredom koja su se katastrofalno zavrsila.. mada nije bilo samo do njega. Sto rece covek prvi put da neko izdominira Foxa.. a zasto se Bogdan krije od suta u drugom pol, posle onako dobrog  prvog stvarno ne znam. Shumpert je u minus fazi vec par meceva. Badi nije mogao ovo sam da iznese uz povremene bljeske Bjelice jbg. E da, je l' se samo meni cini ili Bjelica uvek jedno metar van linije za 3p, precesto bez razloga, msm ne mesam mu se s obzirom na procente, samo konstatujem...

Link to comment

bradi, ja mogu da razumem igrace da u toj guzvi gde se boris u poslednjim trenucima utakmice za pobedu ne gledas u noge igraca i liniju vec u loptu

sudija sa brojem 73 i sudija ispod kosa su bili tu na 2m, sigurno su videle, ovo je takvo navlacenje za GSW

 

rat bi kod nas izbio samo takav, pa ratuje se deceniju vec oko drobnjakove trojke a sta bi tek bilo zbog ovoga

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...