Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

11 minutes ago, pbg12345 said:

A za doncica,jbg da bi u tom smislu i prisao lebronu mora uzeti neki prsten. Biti mvp

Ne kazem da nece, ali bez toga ce hajp biti kratkog veka, makar u ovoj meri

 

Ma jasno, ne mislim cak ni igracki u potpunosti. Vise na te NBA milkšejk narative koji idu uz celokupan show. Mesija, The King, novi Jordan, svi kurci palci koje su mu ili mediji ili on sam prišili pre nego sto je uopste otisao u Majami. Luka moze da ima taj hajp, vec se prave mimovi, Haleluka pesme, na onom klipu top 100 poteza godine njegova trojka je 5. mesto, itd. Ovo glasanje za all-star je obican miss popularity koncept ali on moze biti prvi rookie all star posle Yao Minga. Desilo se ili ne ima do sada neviđen potencijal od evropljana da mu tako nesto pođe za rukom. Igracki se ne brinem za njega, imaće rispekt koji su napravili Dirk i Gasol, ali obrati paznju kako medijska masinerija radi u korist top zvezda. Siluje se vec nedeljama sa svih strana ‘Dejvis mora u LA, Dejvis mora u LA’. Kada hajp dostigne te razmere fabrika love preuzima stvar u svoje ruke i ne dozvoljava da igraci ostanu u nekim mrtvim Minesotama. Na zalost, ali je tako. Luka ima sansu da bude retki evropljanin koji se moze naci sa ove druge strane priče.

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve to stoji i meni bukvalno muka od toga

Ima smisla do odredjene granice, a onda prelazi u nesto drugo

 

No ok, takvo vreme doslo + amer'ka i to e to

 

A luka ce svakako preteci sve evropljanine sto igracki, sto na tom medijskom planu

Osim ako se ne desi bas neko veliko sranje

 

A i pisali smo vec, da mu je dosadasnja karijera potpuno neuporediva sa ostalim evropljanima

Cak i sabonis i drazen, koji su em bili mamojebi, em bas rano to postali, igracki su kasnije od njega sazrevali

Link to comment
43 minutes ago, pbg12345 said:

A luka ce svakako preteci sve evropljanine sto igracki, sto na tom medijskom planu

Osim ako se ne desi bas neko veliko sranje

 

A i pisali smo vec, da mu je dosadasnja karijera potpuno neuporediva sa ostalim evropljanima

Cak i sabonis i drazen, koji su em bili mamojebi, em bas rano to postali, igracki su kasnije od njega sazrevali

 

nije mi jasno kako znate da je to nesto sto ce "svakako" da se desi, decko nije odigrao pola sezone u embea...mislim kida za sada ali polako

Link to comment

Dončić ispred Dirka,koliko treba hrabrosti tako nešto da se kaže.

Marketinski svakako ovo je ipak vreme hajpova,reklame,instapropagande 

 

 

Link to comment

Stan'te vama je Adams problem pored mali milion nelogicnosti a la celi Lakersi, Cousins, Lin itd. Ko god je pogledao 2 tekme Thundera video je sta on znaci za tu ekipu. A i ja nasao da pisem za nesto sto nema smisla vec godinama poput All-Stara.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...