Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Giles III je dao veci doprinos za svojih 10 min nego Wili i Kosta za svo ostalo vreme zajedno... Ubio ih Nurkic od kosarke. 

 

Zadnji napad regularnog dela je trebao ili Hild ili Bogdan, ovako...

Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

 

 

A kad ce oni da stignu ostale po broju meceva? Nonstop zaostaju 2-3 tekme za ostalima...

 

Na kraju sezone će svi imati isti broj utakmica. 

 

 

Link to comment

^jeste impresivan nema sta

 

sa druge strane blic kaze da jokicev nocasnji ucinak nije vidjen jos od lerija ptice

a ja blicu beskrajno verujem kad je kosarka, a posebno n-b-a u pitanju :fantom:

 

treci tripl dabl sezone, fino mu je to drustvo igraca koji imaju 3 i vise td u sezoni

odlicno je vodio ekipu dok su bili osakaceni povredama i prilicno bezbolno su pevazisli taj period

sad kad se lagano kompletiraju, verovatno ce i nas jokara na uobicajeni "odmor" :D

 

nadam se da ispunjavate svoju gradjansku duznost i glasate za coveka

ako ne bude starter na ol staru to je bruka za nba :fantom:

 

sa druge strane sakramento jos jedan drljav poraz

steta sto nisu dobili ove dve, bili bi medju 4,5 ekipa

1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Giles III je dao veci doprinos za svojih 10 min nego Wili i Kosta za svo ostalo vreme zajedno... Ubio ih Nurkic od kosarke. 

 

Zadnji napad regularnog dela je trebao ili Hild ili Bogdan, ovako...

pa da, pisao i ja pre neki dan, steta sto ne igra vise, pogotovo dok je bagli povredjen

jeste da on bas ima sulude momente, pogotovo u odbrani, kao da prvi put igra kosarku, ali sa druge strane ima dovoljno talenta da nadoknadi to

u svakom slucaju mi je nekako logicnije drzati njega na terenu nego kufusa ili igrati sa bjelicom na 5

on je realno ruki i ne vidim zasto u njemu ne bi probali dobiti tog 4tog visokog za rotaciju

posebno sto bi u tom slucaju sledece sezone vecinu minuta provodio verovatno sa bjelicom na terenu, a deluju mi kao ok tandem

 

i onda kao 5tog visokog (sledece sezone) mogu da uzmu neku "klasicnu peticu" veterana (moze teoretski i kufus doci u tu ulogu, ali ima i boljih resenja)  ili najbolje, ne mora ni veteran, moze boban i bob da ih vidi :fantom:

 

Edited by pbg12345
Link to comment
48 minutes ago, pbg12345 said:

^jeste impresivan nema sta

 

sa druge strane blic kaze da jokicev nocasnji ucinak nije vidjen jos od lerija ptice

a ja blicu beskrajno verujem kad je kosarka, a posebno n-b-a u pitanju :fantom:

 

treci tripl dabl sezone, fino mu je to drustvo igraca koji imaju 3 i vise td u sezoni

odlicno je vodio ekipu dok su bili osakaceni povredama i prilicno bezbolno su pevazisli taj period

sad kad se lagano kompletiraju, verovatno ce i nas jokara na uobicajeni "odmor" :D

 

nadam se da ispunjavate svoju gradjansku duznost i glasate za coveka

ako ne bude starter na ol staru to je bruka za nba :fantom:

 

sa druge strane sakramento jos jedan drljav poraz

steta sto nisu dobili ove dve, bili bi medju 4,5 ekipa

pa da, pisao i ja pre neki dan, steta sto ne igra vise, pogotovo dok je bagli povredjen

jeste da on bas ima sulude momente, pogotovo u odbrani, kao da prvi put igra kosarku, ali sa druge strane ima dovoljno talenta da nadoknadi to

u svakom slucaju mi je nekako logicnije drzati njega na terenu nego kufusa ili igrati sa bjelicom na 5

on je realno ruki i ne vidim zasto u njemu ne bi probali dobiti tog 4tog visokog za rotaciju

posebno sto bi u tom slucaju sledece sezone vecinu minuta provodio verovatno sa bjelicom na terenu, a deluju mi kao ok tandem

 

i onda kao 5tog visokog (sledece sezone) mogu da uzmu neku "klasicnu peticu" veterana (moze teoretski i kufus doci u tu ulogu, ali ima i boljih resenja)  ili najbolje, ne mora ni veteran, moze boban i bob da ih vidi :fantom:

 

Glasao bih, al nemam vremena, moram da radim na sebi.

:fantom:

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

ako ne bude starter na ol staru to je bruka za nba :fantom:

 

Ako budu prvi ili drugi na zapadu nece moci da ga izignorisu za selektorski™ poziv ma koliko razni Keni Smitovi i Stiven A-ovi kenjali unaokolo. 

Link to comment
49 minutes ago, ToniAdams said:

Glasao bih, al nemam vremena, moram da radim na sebi.

:fantom:

e jesi zlopamtilo

ali ok, ako rezultati ""rada na sebi" budu kao jokarini, oprosteno ti je :fantom:

9 minutes ago, Mos said:

 

Ako budu prvi ili drugi na zapadu nece moci da ga izignorisu za selektorski™ poziv ma koliko razni Keni Smitovi i Stiven A-ovi kenjali unaokolo. 

ako? gde ce ti dusa... :(

salu na stranu, sad im gledam raspored do as, imaju 22 utakmice u tih mesec i po dana, prilicno zgusnuto, 11 kuci, 11 na strani, onako na prvu deluje da raspored nije ni opak, ni lagan (sto je jbg i logicno na toliki broj utakmica)

 

oklahoma i hjuston su u najvecem naletu na zapadu, sumnjam da mogu ostati na ovom nivou, ovi drugi svakako ne

ostale ekipe su ipak iza

dakle gsw i oni, eventualno oklahoma, mada bih se pre kladio da oklahoma nece biti u tom rangu (ocekujem da vestbruk pokaze da je on ipak jedini gazda i da im se usere u zivot :fantom: )

Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

ili najbolje, ne mora ni veteran, moze boban i bob da ih vidi :fantom:

 

Da, radikal je baš skrojen za Sakramentovu igru, ubilo se. Prošle godine i 'ajde, ali ove?

Edited by zorglub
Link to comment

ma ja se sa bobanom ponajvise zajebavam

Spoiler


a neka "linija rasprave" je krenula od toga da im izmedju ostalog treba rezervni centar

ili cak da im treba bolji startni centar, mada sam u tom slucaju siguran da koli ne bi produzio ugovor, dakle opet im nedostaje jos jedan centar

kazem (bas zbog stila igre) da ne bi bilo lose da probaju sa dzajlsom kao tim 4tim visokim, pa da povremeno on igra 5cu, kombinaciju bagli-bjelica smo gledali prilicno cesto, pa i posle baglijeve povrede bjelicu na 5

u tom slucaju im ne treba jos jedan visoki koji "trazi mnogo minuta", vec ili neki veteran ili sto da ne "specijalac" tipa boban

ono, da imaju makar dva "klasicna" centra u ekipi. uvek se koli moze povrediti, biti suspendovan,a i nije odvise imati makar dva centra u ekipi

gsw je u donekle slicnoj situaciji. igraju takodje brzu kosarku, sa dosta poseda, doveli su kazinsa, koji i ne deluje bas kao idealan za njihov stil. a kad se povredio 20 minuta je dobio covek koji jedva da ima mesta u ligi, jer jbg i dalje ne ide da se igra bez centra

sad kad se i ovaj povredio, vec duze namju uopste centra u ekipi i nisam siguran da su najsrecniji takvim ishodom, jer redovno dolaze u situaciju da ih nadskacu ili da im jedan zubac ubaci 20 poena

 

dakle ideja, u nacelu forsiras brzu kosarku sa prvim centrom koji je pokretan i brz (za svoju poziciju), pokrivas sa "laznim" centrom da bi dodatno ubrzao i imas na klupi centra koji i nije navikao da igra vise od 10-15 minuta, 50-60 utakmica u sezoni. ali em je u stanju da u kratkim deonicama natrpa bukvalno svaku ekipu, em je dovoljno dugacak da uhvati loptu, zastiti obruc

 

a ne odgovara bobanu igra nijedne ekipe u nba

ok, sakramentova mu jos najmanje odgovara, ali ne mora nuzno biti u petorci sa foxom (koji je ipak glavni motor i onaj koji najvise ubrzava igru)

moze neka petorka sa bogdanom, bjelicom i jos dvojicom po mogucstvu ok sutera

primali bi dosta :D ali bi davali i vise :fantom:

 

spoiler da ne smaram posten svet

em se dobrim delom ponavljam, em su sanse da boban zavrsi u sakramentu nikakve

mada ok, divac je to, a ovom istice ugovor :D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...