Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, Apollo Creed said:

Kakav nastup Simoa Krunića lebtejebo!:ziga:

daj dajdžest

 

 

 

 

 

 

tvorzanov kum

:fantom:

 

Link to comment
1 minute ago, Facundo Orellana said:

Lošiji prošao večeras. Barem će Ajaks da pospremi "indijance ove".

 

Samo mi zbog Ajaksa drago. Trebalo bi da odrade ove.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Ne znam odakle vam ideja da se gol ne bi poništio da je Berardo Silva bio napucan pre nego što je odbio do Aguera u ofsajdu?

 

Ono "deliberately playing the ball" važi za braniče, ali svaki kontakt napadača se računa, nameran ili nenameran. 

 

VAR se nije gledao zbog namere nego zbog toga što je Kun bio milimetar u ofsajdu. Ali tako mali ofsajd stvarno nema smisla suditi, ni u real time ni ovako.

Slušao stručnjaka na RTS-u... :blush:

Link to comment
7 minutes ago, Meazza said:

 

Pa to je u proslom veku, pre dvaes' godina. A imali su i 1 Sevcenka koji je u to vreme bio jedan od najboljih igraca sveta (treci za zlatnu loptu), niti mislim da ih je nesto sralo kao ove.

Nije ih sralo,skroz zasluženo su stigli do polufinala i tamo dosta nesretno ispali od Bayerna,seti se prve utakmice u Kijevu. Da su prosli Bayern verujem da bi dobili MUTD na Nou Campu.

Edited by Cash
Link to comment

Teška srca moram da priznam da bih priznao gol, ako ništa drugo onda zbog toga da Eriksen lepo stane pred lice pravde i pokuša da objasni misaone procese koji su ga naveli da ono odigra. Razumeo bih da je to bio Lola Smiljanić ali da vrhunski fudbaler u trećem minutu nadoknade donese takvu odluku, to je ozbiljno pomračenje uma.

 

 

Link to comment
Just now, Meazza said:

 

Samo mi zbog Ajaksa drago. Trebalo bi da odrade ove.

Realno, uzeće Barca (ili Liverpool, ali verovatnije Barca)...

 

ALi, imaćemo dve dobre utakmice...

 

Tika-taka vs Gegenpressing u jednoj i u drugoj obvvi što trče kao sumanuti 90 minuta napred nazad...

 

Doduše, ova prva može da bude i dosadna, ako Klop odluči da čeka... Valjda neće...

Link to comment
3 minutes ago, Cash said:

Nije ih sralo,skroz zasluženo su stigli do polufinala i tamo dosta nesretno ispali od Bayerna,seti se prve utakmice u Kijevu. Da su prosli Bayern verujem da bi dobili MUTD na Nou Campu.

 

To ti kazem. Realno, oni su slicniji ovom Ajaksu nego Totnemu.

Link to comment
a do sada nisu maksimalno bili zapnuti za pl?
Ako je do sada i bilo nekog opustanja,a desava se to svakoj ekipi,vise ga nece biti.Ne kazem da je tacno sto napisah,ali tako mi se cini da ce biti do kraja lige.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Realno, uzeće Barca (ili Liverpool, ali verovatnije Barca)...

 

Ja se iskreno radujem utakmici Barselone i Liverpoola. Barsa nista narocito ove godine ali i dalje zna da igra zanimljiv fudbal. Liverpool kad 'oce moze da pobedi kombinovani sastav reala i barse. Kad nece onda smaraju. Jebes premijer ligu, mislim da igraci zive za ovakve tekme.

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Jeremija said:

Sve u svemu, najvažnije je da United ostaje jedina ostrvska ekipa koja je odradila treble, i tako će zauvek i ostati.

I Liga Kup + FA + PL je treble :fantom:

Link to comment

Kaže Pepara da je prošle sezone ispao jer nije bilo vara, a ove je ispao jer je bilo vara :lol: Mukica, prošle sezone mu je manjak vara izazvao poraz od 5-1.

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

I Liga Kup + FA + PL je treble :fantom:

 

Imao je Liverpul tzv. Mickey Mouse Treble, Carling Cup + Europa League + FA Cup, ako se ne varam...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...