Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

18 minutes ago, John Coltrane said:

Jbt ispade Totte u rangu drugoligaša, kako se piše ovde. Ljudi i posle pobede kući došli u goste da se nadigravaju sa Sitijem i to bez Kejna.

Bukvalno. Da ne pričam da trio Ali, Son, Eriksen imaju mesto u bilo kom klubu na svetu da igraju trenutno.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

posebno je eriksen to pokazao sinoć...

 

 

sprdam se, znam da je dobar, samo nemogu da shvatiom seriju brain fartova koju je isprdio sinoć, začinjenu onim poseravanjem u gaće na kraju

 

a i sisa je trebala da dođe kod nastm negdje prije x godina, pa se odlučila za tote - 'nači, ljakse :thumbd:

 

(kod nas = u Liverpool)

Link to comment
44 minutes ago, John Coltrane said:

Jbt ispade Totte u rangu drugoligaša, kako se piše ovde. Ljudi i posle pobede kući došli u goste da se nadigravaju sa Sitijem i to bez Kejna.

 

Ako mislim da su slabiji od Juvea ne znaci da mislim su na nivou drugoligasa. 

Link to comment
23 minutes ago, Pantelija jr said:

posebno je eriksen to pokazao sinoć...

 

 

sprdam se, znam da je dobar, samo nemogu da shvatiom seriju brain fartova koju je isprdio sinoć, začinjenu onim poseravanjem u gaće na kraju

 

a i sisa je trebala da dođe kod nastm negdje prije x godina, pa se odlučila za tote - 'nači, ljakse :thumbd:

 

(kod nas = u Liverpool)

 

 

Сиса је зато што није дошао у клуб који воли да одигра неку сезону са својим идолом :dry:

 

Eriksen was a Roma fan growing up, here is what he had to say back in 2012: "Yes it is true, I am a Roma fan. After every Ajax game, the first thing I do is to look at the Roma score. When I was 9 and used to play Fifa Manager 2001, I would always choose Roma. I would love to wear Roma's shirt someday".

 

A62WN6eCIAAeIEN.jpg

Link to comment
12 hours ago, čekmeže said:

Igrači će morati da nauče da se ne raduju prerano. Ovaj preokret na kraju nije za slabije srce.

 

Ne samo igrači, nego i menadžeri i navijači. To mi je najjači utisak od sinoć, onaj muk na tribinama kad na ekranu piše NO GOAL. Ona Pepova pogubljena wtf faca. To je jedna od mračnih strana VARa. Jer, zamislite sledeći put kada Pepara postigne neki last minute winner, da li će skakati kao mala devojčica, ili će zadržati to u sebi i sabrati se. VAR će doneti pravdu, čistoću i sterilnost, ali će odneti neke epske momente, nekog budućeg Anrija koji trči na suprotan kraj terena da troluje navijače Totenhema, Murinja koji pretrčava celu dužinu terena i baca se na kolena na Old Trafordu, Klopova utrčavanja, na kraju krajeva, i nekog budućeg Marka Gjurovskog koji će hteti da skidanjem šorca i nabijanjem na glavu, obogati proslavu svoga uspeha. Meni se sviđa VAR kao ideja, ali mi se ne sviđa otsecanje spontanosti i emocije iz fudbala. Ebem li ga, nesam pametan.

Link to comment

bio je ipak ofsajd, a naravno da su spursi ozbiljnija ekipa nego juve....ja ću u finalu za njih, jes da za barsu igra najbolji igrač na svetu, arthur melo

Link to comment

Nije mi jasno zasto se potencira da je Barsa favorit protiv Liverpula,ko ih je pratio ove sezone,zna da je to egal utakmica,mozda je Klopova druzina i blagi favorit

Link to comment
Just now, Bogotac said:

Nije mi jasno zasto se potencira da je Barsa favorit protiv Liverpula,ko ih je pratio ove sezone,zna da je to egal utakmica,mozda je Klopova druzina i blagi favorit

 

lads, it's klopp :fantom:

Link to comment

Gvardiola ce hiljadu titula uzeti na svoju fudbalsku "fllozofiju" ali u kup takmicenjima gde dominiraju posebne "tim na tim" taktike i back-up planovi nece se preterano omrsiti.

Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

bio je ipak ofsajd, a naravno da su spursi ozbiljnija ekipa nego juve....ja ću u finalu za njih, jes da za barsu igra najbolji igrač na svetu, arthur melo

U finalu češ navijati za Tadića. I gde je sad zemo Arle koji se mi je smejao kad sam rekao da ce Tadić igrati u polufinalu :fantom:

Link to comment
Gvardiola ce hiljadu titula uzeti na svoju fudbalsku "fllozofiju" ali u kup takmicenjima gde dominiraju posebne "tim na tim" taktike i back-up planovi nece se preterano omrsiti.
Suština
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...