Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

Jesam li vam rekao da je fudbal sa VAR potpuno druga igra? Zamislite da ste na stadionu, navijate za jedan od ova dva tima i prisustvujete svemu ovome... Potpuno nadrealan osećaj.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, valter said:

Zasto mi se cini da je LFC-u veceras bilo bolje da City prosao dalje.Ovako City ima maximalno da zapne u Premieru.

Da li je bilo zaledje kod 5-tog gola?

a do sada nisu maksimalno bili zapnuti za pl?

Link to comment

Kakva fenomenalna zabava, osim za Sitijeve navijace, a njih i nema puno pa nije strasno.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Link to comment
Just now, 189- said:

a do sada nisu maksimalno bili zapnuti za pl?

Ma da, to su sve standardne gluposti, to da se ispadanjem iz jednog takmičenja dodatno motivišeš za drugo.

Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

Nema uopšte ovaj ofsajd veze sa tom pričom, ali jebte se, kumu rođendan, idem pijem pivo :sleep:

 

Ljorenteov gol mi je ok

+1

 

Bukvalno, ovde je Eriksen vratio loptu ka svom golu, ne pamtim ovakvu situaciju da sam video.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Ma da, to su sve standardne gluposti, to da se ispadanjem iz jednog takmičenja dodatno motivišeš za drugo.

Chlesea je dobar primer da to nije glupost. Odavno su ispali iz PL pa vidi sad haraju po LE :D

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

+1

 

Bukvalno, ovde je Eriksen vratio loptu ka svom golu, ne pamtim ovakvu situaciju da sam video.

Nije Eriksen, igrao je Igrač ManC...

Link to comment

A Son ulece Eriksenu u intervju i izvinjava se sto ne zna sta prica, savladale ga emocije. Svaka im cast, bez Kejna proci ovako zverski dobar Siti. Mada je ovo i potvrda da je Pep ocajan takticar i da ne bi bio u stanju da sacuva rezultat da mu zivot zavisi od toga. Veceras je bio problem sto je protiv sebe imao tim koji moze igrati i na "plus gol vise" .

Link to comment

Živ nisam posle ovog kraja utakmice. Realno je Poketina ukenjalo za medalju. Dva gola Sona na brzaka, frljoka Ljorentea i ovaj poništen gol...

U subotu u PL će biti 5:0 za Siti

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Nije Eriksen, igrao je Igrač ManC...

Kapiram, samo situacija ne može da se poredi sa Lovrenovom™ jer ovde igrač vraća loptu ka svom golu...kapiram da su drugačija pravila. Verovatno su u pravu sudije, čim nije ni išao Čakir da gleda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...