Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, radisa said:

Jbg, drago mi sa jedne strane... Sa druge, jbg, izduvali su se večeras, za vikend će pući sa petardom... :(

Što, pa ovu su izgubili, prvu su dobili, red je da treću odigraju nerešeno. Nama dosta.

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Kako nije Rukso, kad je se lopta odbila od iglča ManC... Sećaš se, to je nova akcija, toliko si nam to objašnjavao... :)

 

Znaci nije moglo bolje. Sad okrece pricu :D

Link to comment

Kaže Klopp Ikeru "Zuper game tonight, zuper game", ovaj se zahvaljuje i želi mu sreću u polufinalu, a u stvari je iz 5 šuteva u okvir primio 4 gola :D 

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Što, pa ovu su izgubili, prvu su dobili, red je da treću odigraju nerešeno. Nama dosta.

To su 2 ekipe sa najmanje nerešenih u ligi... Jbg, da baš međusobno odigraju nerešeno, nešto ne verujem...

Link to comment

Zasto mi se cini da je LFC-u veceras bilo bolje da City prosao dalje.Ovako City ima maximalno da zapne u Premieru.

Da li je bilo zaledje kod 5-tog gola?

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

To su 2 ekipe sa najmanje nerešenih uligi... Jbg, da baš međusobno odigraju nerešeno, nešto ne verujem...

 

Minus puta minus jednako je plus, dva puta ništa je ništa, crva nije ni bilo, podela bodova, zdravo doviđenja.

Link to comment
1 minute ago, valter said:

Zasto mi se cini da je LFC-u veceras bilo bolje da City prosao dalje.Ovako City ima maximalno da zapne u Premieru.

 

Pitanje i to... I Totenhem i ManU moraju da zapnu, a pitanje kako će ovo psihički delovati na igrače...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...