Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, harper said:

Gvardiola ce hiljadu titula uzeti na svoju fudbalsku "fllozofiju" ali u kup takmicenjima gde dominiraju posebne "tim na tim" taktike i back-up planovi nece se preterano omrsiti.

Питање да ли је ту философија битна или ненормална дубина клупе, која му омогућава да мале тимове меље у подједнаком ритму сваку утакмицу.

Мене би заиста занимало како би он тренирао Ајакс или Селтик  и где би их својом генијалношчу довео. У Ситију је показао да ништа није бољи него Пелегрини или Манћини.

Link to comment
8 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

šta znam, osvojio je par kup takmičenja u životu

 

chd9I0B.png

 

Bukvalno sve relevantno sto je uzeo u ozbiljnim "do or die" takmicenjima uzeo je sa Barselonom. A onda je otisao u klubove koji nemaju Mesija.

Link to comment
 
 
 
3 minutes ago, porucnik vasic said:

У Ситију је показао да ништа није бољи него Пелегрини или Манћини.

 

jbte koliko je bila jaka ta PL pre 5-6 godina, evo i klopara 4 godine kasnije još uvek pokušava da dobaci do nivoa rodžersa....

Link to comment
1 hour ago, Bogotac said:

Nije mi jasno zasto se potencira da je Barsa favorit protiv Liverpula,ko ih je pratio ove sezone,zna da je to egal utakmica,mozda je Klopova druzina i blagi favorit

Ја исто мислим да оно што Барселона игра одговара Клопари и његовим инвалидима. Као што им је одговарао и Бајерн. Више ми је фрка од Кардифа за виденд него од овог двомеча.

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Bukvalno sve relevantno sto je uzeo u ozbiljnim "do or die" takmicenjima uzeo je sa Barselonom. A onda je otisao u klubove koji nemaju Mesija.

 

Pod konkretna do or die takmičenja misliš na LŠ? Pošto je sad kad uzme FA kompletirao valjda sve kupove koje je uzeti mogao.

 

Mislim ok je da se pepu spočitava da je failure u LŠ, da overthinkuje i puca sam sebi u noge, nije da nema istine..ali ajde da stavimo to u kontekst. Pepovi najveći trenerski neuspesi su što je sa bajernom i sitijem dobacivao samo do polufinala lš. Ako to ne govori dovoljno o njegovoj karijeri....

Link to comment
14 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

jbte koliko je bila jaka ta PL pre 5-6 godina, evo i klopara 4 godine kasnije još uvek pokušava da dobaci do nivoa rodžersa....

Добра фора се после 1684 понављања отрца и излиже.

Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

 

Pod konkretna do or die takmičenja misliš na LŠ? Pošto je sad kad uzme FA kompletirao valjda sve kupove koje je uzeti mogao.

 

Mislim ok je da se pepu spočitava da je failure u LŠ, da overthinkuje i puca sam sebi u noge, nije da nema istine..ali ajde da stavimo to u kontekst. Pepovi najveći trenerski neuspesi su što je sa bajernom i sitijem dobacivao samo do polufinala lš. Ako to ne govori dovoljno o njegovoj karijeri....

 

Svakako nisam mislio na trecerazredne engleske kupove koji se igraju jer se moraju igrati i gde ti u finalu zapadne neki FC Votford ili "Lets go for a beer after the game" Wanderers. Gvardiola vodi jezivo skupe ekipe i uglavnom osvaja ligaska takmicenja kao od sale, a ocigledna je nesrazmera izmedju osvojenih liga i evropskih kupova. Nema potrebe da branis Pepa od mene, ne volim fudbal koji njegove ekipe igraju ali covek je bez ikakve sumnje strasan trener, samo kazem da ga vrlo cesto u "jedan na jedan" obracunima preveslaju treneri koji vode slabije ekipe. Isuvise cesto za reputaciju koju ima.

Link to comment
3 minutes ago, porucnik vasic said:

Добра фора се после 1684 понављања отрца и излиже.

 

gde ti vidiš foru poručniče?

 

ako ti je stav da pep nije dokazao da je bolji od manćinija i pepa, onda klop sasvim sigurno nije dokazao da je bolji od čoveka koji je doterao liverpul najbliže titule u proteklih 30 godina. Ali ti priznajem da 500 milki i 4 godine kasnije najzad jeste na solidnom putu da ponovi što je rodžers napravio za 2 godine.

Link to comment
5 hours ago, Meazza said:

 

Ako mislim da su slabiji od Juvea ne znaci da mislim su na nivou drugoligasa. 

 

Tebi je oprosteno zato sto generalno nisi objektivan glede ENG fudbala.

 

Roma prosle sezone, iako je gotivim u ITA, je daleko losiji tim nego Totte.

Link to comment
35 minutes ago, John Coltrane said:

 

Tebi je oprosteno zato sto generalno nisi objektivan glede ENG fudbala.

 

Roma prosle sezone, iako je gotivim u ITA, je daleko losiji tim nego Totte.

 

Ne, to je tacno za Romu, smetnuo sam s uma. Sta god da mislim o engleskom fudbalu, sigurno ne mislim da su italijanski klubovi bolji ni u ludilu.

Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

 

gde ti vidiš foru poručniče?

 

ako ti je stav da pep nije dokazao da je bolji od manćinija i pepa, onda klop sasvim sigurno nije dokazao da je bolji od čoveka koji je doterao liverpul najbliže titule u proteklih 30 godina. Ali ti priznajem da 500 milki i 4 godine kasnije najzad jeste na solidnom putu da ponovi što je rodžers napravio za 2 godine.

Сад си је поновио 1685-ти пут.

Link to comment

Mislim da malo preteruješ, ima samo 1288 dana kako klop bezuspešno pokušava da ponovi rodžersov rezultat :sleep: #facts

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
 
 
 
4 hours ago, harper said:

samo kazem da ga vrlo cesto u "jedan na jedan" obracunima preveslaju treneri koji vode slabije ekipe. Isuvise cesto za reputaciju koju ima.

 

aj da pretresemo i ovo. sva pepova ispadanja:

 

sezona 11/12; vodio barsu, ispao u polufinalu od čelsija ukupnim rezultatom 2:3. čelsi uzeo te godine.

sezona 13/14; vodio bajern, ispao u polufinalu od reala ukupnim rezultatom 0:5. smrt tiki-take. real uzeo te godine.

sezona 14-15; vodio bajern, ispao u polufinalu of barse. ukupnim rezultatom 5:3. barsa uzela te godine.

sezona 15-16; vodio bajern, ispao u polufinalu od atletika ukupnim rezultatom 2:2. atletiko izgubio finale na penale.

sezona 16-17; vodio siti, ispao u osmini od monaka ukupnim rezultatom 6:6. monako prošao dortmund pa ispao od juventusa u polufinalu.

sezona 17-18: vodio siti, ispao u polufinalu od liverpula i lahoza ukupnim rezultatom 5:1. karius igrao u finalu.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...