Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

+1

 

Bukvalno, ovde je Eriksen vratio loptu ka svom golu, ne pamtim ovakvu situaciju da sam video.

 

Upropastili su pravilo ofsajda, bolje nemoj mnogo o tome da razmisljas.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kapiram, samo situacija ne može da se poredi sa Lovrenovom™ jer ovde igrač vraća loptu ka svom golu...kapiram da su drugačija pravila. Verovatno su u pravu sudije, čim nije ni išao Čakir da gleda.

Ma naravno da nije potpuno isto, samo sam dočekao da malo zezam...

 

I ovde ima caka, kako je igrao igrač ManC, tj da li ga je napucala ili je igrao... Da ga je napucala, moglo bi i da se ne svira... Ovako, čist ofsajd...

Link to comment

 

1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kapiram, samo situacija ne može da se poredi sa Lovrenovom™ jer ovde igrač vraća loptu ka svom golu...kapiram da su drugačija pravila. Verovatno su u pravu sudije, čim nije ni išao Čakir da gleda.

 

Ali igrača Sitija nije lopta pogodila slučajno već je išao na nju čak se i odmah okrenuo ka pomoćnom da vidi da li je digao. A naravno da nije planirao konkretno ovo dodavanje ali jbg.

Link to comment
3 minutes ago, Meazza said:

Ragazzi, jel samo ja mislim da je Totenhem najlosija ekipa koja je usla u 1/2 finala od jebem li ga kad? Ili sam neku zaboravio?

Dinamo Kijev 1999. Mada su mi bili do jaja gotivni

Edited by Cash
Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kapiram, samo situacija ne može da se poredi sa Lovrenovom™ jer ovde igrač vraća loptu ka svom golu...kapiram da su drugačija pravila. Verovatno su u pravu sudije, čim nije ni išao Čakir da gleda.

 

Ako je neko propustio Strajnicev kabare na RTS, kaze Nedic da je igrac Sitija dodao loptu i zato je ofsajd. Da ga je pogodila, ne bi bio ofsajd. Eto, sve jasno. :D

Edited by Nesh
Link to comment
1 minute ago, 189- said:

tottanham osvaja ls, chelsea le, arsenal i united 3 i 4 u ligi i svi srecni

U toj situaciji ManU nije srećan, jer ne igra, ako se dobro sećam tumačenja...

Link to comment
3 minutes ago, Cash said:

Dinamo Kijev 1999. Mada su mi biki do jaja gotivni

 

Pa to je u proslom veku, pre dvaes' godina. A imali su i 1 Sevcenka koji je u to vreme bio jedan od najboljih igraca sveta (treci za zlatnu loptu), niti mislim da ih je nesto sralo kao ove.

Edited by Meazza
Link to comment
Just now, Nesh said:

 

Ako je neko propustio Strajnicev kabare na RTs, Kaze Nedic da je igrac Sitija dodao loptu i zato je ofsajd. Da ga je pogodila, ne bi bio ofsajd. Eto, sve jasno. :D

 

Ne prenosi dezinfo, rekao je "plavi igrač" :D

Link to comment

Ne znam odakle vam ideja da se gol ne bi poništio da je Berardo Silva bio napucan pre nego što je odbio do Aguera u ofsajdu?

 

Ono "deliberately playing the ball" važi za braniče, ali svaki kontakt napadača se računa, nameran ili nenameran. 

 

VAR se nije gledao zbog namere nego zbog toga što je Kun bio milimetar u ofsajdu. Ali tako mali ofsajd stvarno nema smisla suditi, ni u real time ni ovako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...