Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, ToniAdams said:

Plus jedan ya bold.

Šta koji moj da se igraju utakmice, oformiti timove i odmah onom boljem dati sve titule.

 

To nisam napisao. Za razliku od te trojke mnogo me je pogodilo kurvinsko sudjenje Belosevica one godine u Laktasima, na primer. Ili Radovica prosle godine u Podgorici. Uostalom, ta trojka je ocigledan sudijski previd, kao i ovaj trokorak Berona, meni kod sudjenja uvek vise smeta tendencija nego pojedinacni previdi i greske.

Link to comment

Trojke se ne sećam, bez sarkazma, ali ne vidim kako možeš biti siguran da je trokorak previd. Meni je delovalo prilično očigledno.

Link to comment
29 minutes ago, ToniAdams said:

Trojke se ne sećam, bez sarkazma, ali ne vidim kako možeš biti siguran da je trokorak previd. Meni je delovalo prilično očigledno.

 

Sudija koji je trebalo da vidi te korake jer je bio u najboljoj poziciji (ispod kosa) je Uros Nikolic. To je isti sudija kojeg je jednom Dule Vujosevic apostrofirao kao mladog i postenog sudiju, za razliku od ovih, valjda, starih i nepostenih. Ne mogu na sudu da dokazem da li je on prevideo te korake, ili da ga je platio Covic da ih ne vidi, ili da mu je to pre odlaska na GO SNS naredio Vucic, dok se ne dokaze suprotno ostajem pri tome da je bio u pitanju sudijski previd. Prevideti upravo to i znaci, propustiti da vidis nesto sto je bilo prilicno ocigledno.

Link to comment

A "prilično ocigledno" znači baš to, da je nešto vrlo teško prevideti. Ne kapiram uvodni deo o sudijama, ali nije ni bitno. Svakako nema potrebe da se žestiš, nisam došao da provociram.

Link to comment

Cestitke komsije za zasluzeno osvojenu titulu. Imate puno bolje igrace, odnosno prave kosarkase za razliku od kkp poslednjih 5-6 godina. Sve ostalo - Covic, svadje, netrpeljivost  - necu komentarisati.

 

Sta sledi - morala bi prvo ABA Liga da se uredi a onda i KLS ali sve to je jako tesko bez stabilnih izvora finansiranja koja onemogucava prvo sistem evropske kosarke na startu sa katalonskim pacovom, nesposobnom FIBOM i tako dalje. Do tada uvek ce biti prvak onaj koji ima vecu podrsku, ali ok.

 

Cestitam.

Link to comment
19 minutes ago, ToniAdams said:

A "prilično ocigledno" znači baš to, da je nešto vrlo teško prevideti. Ne kapiram uvodni deo o sudijama, ali nije ni bitno. Svakako nema potrebe da se žestiš, nisam došao da provociram.

 

Jednostavno je. Koraci su bili, nisu bili sudjeni jer je bila u pitanju 1. greska/previd ili 2. kradja/namera. Sta trece moze da bude?

Link to comment
22 minutes ago, Geo said:

Trokorak je bio i u predhodnom napadu  od strane Berona, na zalost ne vidim po netu taj detalj ...

 

Istina, a bio je i u poslednjem napadu KKP, od strane Renfroa.

 

Ocito nisu bas vodili racuna o koracima u zavrsnici.

Link to comment
11 minutes ago, ToniAdams said:

Mislim da nema treće.  Jesam li u pravu?

Ima trece...privid,po vikipediji prividjenje,halucinacija,delirijum

 

1.Kradja

2.Previd

3.Privid

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...