Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Ros said:

jebes ovakvu pobedu kad dulo nije na klupi.  to bi bila neka kosmička pravda. ovako je sranje u boji 

toliko o tome :fantom:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

jebes ovakvu pobedu kad dulo nije na klupi.  to bi bila neka kosmička pravda. ovako je sranje u boji 
Pa dobro, trinki isto bazira svoj sistem na casovima ljubavi...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Fala kurcu da je gotovo i da se možemo okrenuti sledećoj sezoni-  Robijinih milion evra za Davidovca, povratak bumerang Dženkinsa, Filip u Evroligi, nadjebavanje sa Bokanom, 23 finala sa Partizanom, puno goranzovog humora... ko će dočekati. 

Link to comment

"Drago mi je da se večeras vidimo, osvojili smo petu titulu zaredom, osvojili smo Superkup, ABA ligu, imamo sjajnu sezonu iza nas, zahvaljujući treneru, stručnom štabu i svim ovim sjajnim momcima ovde. Naravno, nešto smo i mi malo radili oko toga".

Potom je govorio i o prekidu derbija zbog nevremena i udara groma, nakon kojeg je krov "Pionira" počeo da prokišnjava. U tome je video simboliku.

"Grom je poslao Božiju poruku, a to znači da je i Bog uvek na strani pravednika. I on je našoj strani".

Čović je na kraju zahvalio navijačima na podršci i pozvao Odža da otpeva poznatu narodnu pesmu koja je bila posebno popularna među navijačima Zvezde od finala protiv Budućnosti.

 

 

Covicu legendo! :hail:

Link to comment

e a zašto su sve utakmice u oba plejofa ove godine kad je Zvezda domaćin bile na veliki broj poena, a kod Partizana tvrde oko 60-70

 

jel postoji neko racionalno objašnjenje

 

 

Edited by levi
Link to comment

Elem, odgledao sam možda 10 minuta ovog finala sve skupa. Najzad da je to gotovo, totalna antipropaganda košarke, služi samo za lečenje i merenje (i spoznaju od glasovnim mogućnostima Radeta Zagorca).

 

Vidim da je Baron produžio, što je skroz ok. Veliki Kuz i neki dobar plej, pa da vidimo šta se može u EL. Nadam se da Stratos i Faje ostaju. Ako izuzmemo Filipa debeljucu, skupina sasvim korektnih igrača. S tim da ja ne mogu da ga izuzmem, a pošto vidim da je inkognito produžen za još tri (3!) faking godine, mogu samo da poručim: Dudlaj ga kepecu iskompleksirani!

 

Šteta što nema malo zdravije konkurencije, pa da se navija protiv kompleksaša.  

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...