Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

10 minutes ago, Shaq said:

@harper dal ima, tj dal je bilo neke istine u ovim tvitovima? 

 

lik generalno izgleda ima dobre informacije za ostale, al mi deluje da je ovde sve fulao, sta kazu tvoji izvori?:fantom:

 

 

Koliko je meni poznato, nista od ovog nije tacno. Raspitivali smo se za Agravanisa ali odavno. Lesor ima vec dve ponude, po jednu iz Spanije i Francuske, sto znaci da nijedna od njih nije nasa. Za Lengforda i Dentmona prvi put cujem, Hanter ne znam koji ce nam.

 

Raspitujemo se za mnogo igraca, sada otprilike pocinje i vreme kad su agenti najaktivniji, bice ovakvih tvitova na stotine u predstojecim danima.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

@harper, pa i kaem da mi je delovalo kao gluposti..

za agravanisa se ranije pricalo, al nije on kalibar za nas.. ako bi hunter dolazio, znaci da ojo ne bi ostao.. denmon(a ne dentmon) opet ponistava™ jenkinsa..

lengford opet trazi tim gde bi igrao 35+ minuta...

 

nadao sam se potajno evansu, al on ima usmeni dogovor sa olyijem, i ako ne dobije ugovor u nba, ide u grcku :/

i deluje da ce asvel fino da se istrosi, missim posto gadjaju lesora, edwina sto opet ne znaci i da ce ih dovesti jelte:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment
5 minutes ago, Shaq said:

@harper, pa i kaem da mi je delovalo kao gluposti..

za agravanisa se ranije pricalo, al nije on kalibar za nas.. ako bi hunter dolazio, znaci da ojo ne bi ostao.. denmon(a ne dentmon) opet ponistava™ jenkinsa..

lengford opet trazi tim gde bi igrao 35+ minuta...

 

nadao sam se potajno evansu, al on ima usmeni dogovor sa olyijem, i ako ne dobije ugovor u nba, ide u grcku :/

i deluje da ce asvel fino da se istrosi, missim posto gadjaju lesora, edwina sto opet ne znaci i da ce ih dovesti jelte:fantom:

 

Odzo ide samo ako dobijemo neku jezivu ponudu za njega, tim pre sto Ristic nije pokazao ono sto se od njega ocekivalo. On je ovde zadovoljan, klub je njime zadovoljan, ne postoji nijedan razlog da ide osim neka jako bogata ponuda.

Link to comment

naci ovo je neko trenutno stanje..

spacer.png

 

 

kolko bode oci ovaj midjit, tacno nas cini jedno 40% slabijim..

s tim sto treba reci da cemo videti status ristica, nenadica i radanova.. a i borisa se prijavio za draft..

ristic nije zadovoljio, al s obizorm na dugu sezonu koja ce biti i milion utakmica, ako je zadovoljan ulogom treceg centra, treba ga ostaviti..

isto tako, iako je danguba izdajnik™, mozda je vreme da kaem i da se lazic zameni sa njima, ako ga se bayern odrekne, bumo vidli:fantom:

Link to comment
3 hours ago, Geo said:

Jebo te GTR , imas oci, izbroj broj koraka gore na snimku?! Postavi obavezno i link tih kosarkasko visokoobrazovanih foruma, gde pisu najbolje sudije i strucnjaci. Secam se samo nekog bloga na koji se pozivao jedan mnof

go slican tebi, ali tamo je valjda svoj sud prezentovao neki vrhunski fudbalski sudija

Izvoli, stavi brzinu na 0,5 pa sam izbroj:

 

Link to comment

Ja ne bih mnogo menjao,ako postoji ikakva šansa da zadržimo KC i Perpera,to bi bilo idealno,bolje nećemo naći na tržištu.

Kuzmić na centru bi bio ok rešenje,mada bi više voleo nekog pokretljivijeg na 5.

Sve pare na pleja mamojeba.

Simon i Đenka i da napadamo taj F4.:fantom:

Link to comment
7 minutes ago, Shaq said:

kolko bode oci ovaj midjit, tacno nas cini jedno 40% slabijim..

s tim sto treba reci da cemo videti status ristica, nenadica i radanova.. a i borisa se prijavio za draft..

ristic nije zadovoljio, al s obizorm na dugu sezonu koja ce biti i milion utakmica, ako je zadovoljan ulogom treceg centra, treba ga ostaviti..

isto tako, iako je danguba izdajnik™, mozda je vreme da kaem i da se lazic zameni sa njima, ako ga se bayern odrekne, bumo vidli:fantom:

 

Borisha je otkazao draft, osim ako se danas ponovo prijavio.

Link to comment
1 minute ago, Apollo Creed said:

Ja ne bih mnogo menjao,ako postoji ikakva šansa da zadržimo KC i Perpera,to bi bilo idealno,bolje nećemo naći na tržištu.

Kuzmić na centru bi bio ok rešenje,mada bi više voleo nekog pokretljivijeg na 5.

Sve pare na pleja mamojeba.

Simon i Đenka i da napadamo taj F4.:fantom:

 

Perpegolu ima ponudu od kluba, KC Rivers na moju zalost verovatno ide, ako se nesto ne promeni u razmisljanju u klubu.

 

Mi moramo mnogo kvalitetno da resimo pozicije 1 i 5 ako mislimo da uradimo nesto u Evroligi a ne da glumimo Buducnost. Ovogodisnji tim je odigrao sjajno kad je trebalo ali ima dosta rupa koje treba zapusiti, sve ce te rupe doci na izvol'te u Evroligi.

 

Stvorena je bila neka klima da smo i ove godine pokupovali igrace za odlican tim ali to je vise patkometrijsko budalesanje koje nam je pripisano nego realnost. Osim Riversa koji je dosao u kasnoj fazi sezone. i to posle duge povrede. ovaj tim je sklopljen uz pomoc stapa i kanapa, ali je napravljena dobra solucija da se pokusa iskustvom nadoknaditi manjak kvaliteta i uspelo je. Mi smo od stranaca doveli Reglenda i Berona koji nisu nepoznati igraci ali nikad nisu bili ni blizu Evrolige, raspalog Cirbesa kojeg niko nije hteo, Perper je posle Izraela ozbiljno razmisljao da zavrsi karijeru i verovatno ne bi ni dosao da ne poznaje Tomica, Faje je bio nezapamcena iskopina, Odzo je dosao iz FMP-a kao igrac koji jedva da je uspevao da uhvati loptu. Ostalo je skrpljeno od standardnog Lazica, odavno propalog Keselja, bivsih FMP-ovaca Davidovca, Dobrica, Covica, Ristica, Nenadica, Radanova. KC je, kao sto rekoh, dosao kasnije, kad je postalo jasno da je Reglend zavrsio sezonu. Kad se vratimo na sam pocetak sezone, ne znam nikog ko ozbiljnije prati kosarku da je mislio kako imamo jaci roster od Buducnosti i Cedevite. Ono sto smo imali, za razliku od njih, je razradjen sistem u klubu koji je takav roster izbacio u tim koji je igrao najbolju kosarku i prilicno ubedljivo osvojio ABA ligu.

 

Ipak, mantra ne igra kosarku, narocito ne u Evroligi, tako da bas moramo da zategnemo ovaj tim kvalitetnim pojacanjima.

Link to comment
1 hour ago, Apollo Creed said:

Ja ne bih mnogo menjao,ako postoji ikakva šansa da zadržimo KC i Perpera,to bi bilo idealno,bolje nećemo naći na tržištu.

Kuzmić na centru bi bio ok rešenje,mada bi više voleo nekog pokretljivijeg na 5.

Sve pare na pleja mamojeba.

Simon i Đenka i da napadamo taj F4.:fantom:

 

Mnogo je lakše da svi letujemo u Sopotu pa da država ponovo kupi F4. 

Link to comment

Jedino ako išta preostane nakon što vam država plati vajldkard. Ipak ste vi državni i napredni projekat. Mi smo samo ćokijevci muljatori iz Železnika.

Link to comment
9 minutes ago, dragance said:

Jedino ako išta preostane nakon što vam država plati vajldkard. Ipak ste vi državni i napredni projekat. Mi smo samo ćokijevci muljatori iz Železnika.

 

Nažalost. Sva je prilika da će država još jednom probati da natera neumornog pregaoca da se mane borbe za spas domaće košarke. Pokušali su sa kontrolom nad dva tima u istom rangu, pa omogućavanjem da roster bude kompletiran u vreme godišnjih odmora, sada mu zabadaju sudijske previde u leđa. 

Link to comment
4 hours ago, Malvo said:

Nije nikakva tajna da se jure Kuzmic i Dzenkins da zatvore veci deo rostera. Ostatak ce da se iskombinuje od aktuelnih drugopozivaca i zasluznih FMP-ovaca. Tomic navodno trazi dosta dugu klupu, poucen i ovogodisnjim iskustvima. Mislim da su im dve glavne dileme oko toga da li je potreban jos jedan pravi plej, koji je naravno potreban jer ne mozemo igrati Evroligu sa Covicem i Beronom i Dzenkinsom kao pomagacima, odnosno sta raditi sa Lazicem. Vec dve godine, od Radonjicevog odlaska, donosi vecu stetu nego korist, ide u minuse u utakmicama koje dobijemo dvocifrenom razlikom, ume da bude toksican u svlacionici itd. Nema razloga da Ristic ne omirise Evroligu ako je ok sa ulogom treceg centra. Perspektivni centri ne rastu na grani, ima sta da ponudi u napadu, ima i na mnogo cemu da radi... Valjda ce i on sam i strucni stab imati strpljenja za rad. Radanov je vec out, osim ako se nesto bitno ne promeni, a ne verujem da ce.

ovo neka sala?

zvezdi su za evroligu potrebna dva pleja + covic (kad je vec tu) pa eventualno + dzenkins, davidovac itd kpji tu povremeno mogu pomoci u odredjenim degmentima

 

uci u el sa covicem kao jednim od dvojice plejeva ili sa njim kao jedinim "pravim plejom" je suludo

4 hours ago, harper said:

 

Sa Kuzmicem je navodno sve dogovoreno, samo se ceka zavrsetak finalne serije u Spaniji. Pleja ce sigurno dovesti, dosao Dzenkins ili ne, a njegov dolazak je ionako na dugackom stapu. Nacuo sam nesto da smo u ozbiljnim razgovorima sa Pejtonom Sivom ali mi to bas deluje nerealno, decko je pokidao sezonu u Albi. Ne verujem da ce za njim biti prevelika potraznja ali ne razumem zasto bi ga Alba pustila da ide, niti razumem zasto bi on isao iz kluba koji se plasirao u Evroligu.

pa podugo je tamo, moguce da je doslo do zasicenja

a i oni imaju bas dosta igraca na 1 i 1/2

mada ja uopste nisam ubedjen da je on taj nivo kojim (cini mi se) ga ti dozivljavas

npr nikako ne bih voleo da udjemo u sezonu sa njim i juniorom kao plejevima

ako je kombina on + neki igrac drugacijih karakteristika, npr markovic, onda bi to vec imalo smisla

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Perpegolu ima ponudu od kluba, KC Rivers na moju zalost verovatno ide, ako se nesto ne promeni u razmisljanju u klubu.

 

Mi moramo mnogo kvalitetno da resimo pozicije 1 i 5 ako mislimo da uradimo nesto u Evroligi a ne da glumimo Buducnost. Ovogodisnji tim je odigrao sjajno kad je trebalo ali ima dosta rupa koje treba zapusiti, sve ce te rupe doci na izvol'te u Evroligi.

 

Stvorena je bila neka klima da smo i ove godine pokupovali igrace za odlican tim ali to je vise patkometrijsko budalesanje koje nam je pripisano nego realnost. Osim Riversa koji je dosao u kasnoj fazi sezone. i to posle duge povrede. ovaj tim je sklopljen uz pomoc stapa i kanapa, ali je napravljena dobra solucija da se pokusa iskustvom nadoknaditi manjak kvaliteta i uspelo je. Mi smo od stranaca doveli Reglenda i Berona koji nisu nepoznati igraci ali nikad nisu bili ni blizu Evrolige, raspalog Cirbesa kojeg niko nije hteo, Perper je posle Izraela ozbiljno razmisljao da zavrsi karijeru i verovatno ne bi ni dosao da ne poznaje Tomica, Faje je bio nezapamcena iskopina, Odzo je dosao iz FMP-a kao igrac koji jedva da je uspevao da uhvati loptu. Ostalo je skrpljeno od standardnog Lazica, odavno propalog Keselja, bivsih FMP-ovaca Davidovca, Dobrica, Covica, Ristica, Nenadica, Radanova. KC je, kao sto rekoh, dosao kasnije, kad je postalo jasno da je Reglend zavrsio sezonu. Kad se vratimo na sam pocetak sezone, ne znam nikog ko ozbiljnije prati kosarku da je mislio kako imamo jaci roster od Buducnosti i Cedevite. Ono sto smo imali, za razliku od njih, je razradjen sistem u klubu koji je takav roster izbacio u tim koji je igrao najbolju kosarku i prilicno ubedljivo osvojio ABA ligu.

 

Ipak, mantra ne igra kosarku, narocito ne u Evroligi, tako da bas moramo da zategnemo ovaj tim kvalitetnim pojacanjima.

a nije, jebem mu misa

pazi, na stranu sve sto pises, dovoljno je cinjenica da smo sa juniorom usli u sezonu pa da budemo korak iza buducnosti

ne vidim cemu sad potreba da se od ove nase ekipe pravi skup nekih invalida sa kojima je bio nevidjen uspeh doci do titula

tomic je odradio odlican posao

buducnost je imala daleko skuplji tim sa daleko vise kvalitetnih igraca, ali katastrofalno slozenih

Link to comment

Ako postoji minimalna šansa da se potpiše Kejsi a ne iskoriste je nek se gase... Čovek je ubica i prilika koja mora se iskoristi (ako postoji, njegovo interesovanje, naravno).

 

Čović na 3 godine je valjda bio prioritet prelaznog roka, pa sad da se pozabave marginalcima...

Edited by Mil@n
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...