Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Svaka mu čast za Abu, tu je stvarno odradio perfektno i nenormalno dobro tempirao formu za play off koji smo pocepali.


Ali ima i stvari kod njega pored te harizme i energije a tiču se vođenja tima koje mi se ne sviđaju. Deluje mi da je nadrkan i prepotentan pride, ne daj bože da krenu stvari nizbrdo, kontam da bi od njega videli i čuli svašta tj ko zna kakvi aspekti ličnosti bi iskočili. 

 

Ne sviđa mi se čovek i to je to.

 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 minutes ago, darkonet said:

PARTIZAN NIJE DOŠAO NA CEREMONIJU JER JE ULOŽENA ŽALBA I UTAKMICA NIJE JOŠ REGISTROVANA SAZNAJE ZONA PRESS PA OSTAJE DILEMA KAKO JE PRE REŠAVANJA ZALBE URUCEN PEHAR

 

izjavio Tegeltija...koliko taj covek truje po onom Instagramo je prosto neverovatno

zbog takvih retardiranih likova, ne bi me bilo sramota™ ni da svaku pobedjujemo nedosudjenim koracima..:fantom:

Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

Ja navijam da se ponisti utakmica da ludilo bude jos vece.

 

Ne moze da bude ponistena utakmica zbog sudijske greske, mada razumem sentiment.

 

I da se podsetimo koji je to velicanstveni tim prepun asova svetske kosarke osvojio titulu.

 

Filip Slaninica Covic, Dejan Prinudni Plej Davidovac, Nemanja Nisam Video Parket Nenadic

Bili Beron, KC Rivers, (nemam primedbi) Branko Specijalac Lazic

Pola Ognjena Dobrica, Aleksa Vidi Pod Nenadic Radanov, Marko Mahac Peskirom Keselj

Muhamed Starac Foco Faje, Borisa Mahom Odsutni Simanic

Majkl Dojucerasnje Stablo Odzo, Dusan Boze Mili Kud Sam Zas'o Ristic

 

To je taj superiorni sastav koji je neharizmaticni Tomic Milan doveo do titule.

Link to comment
12 hours ago, zakintos said:

 

moras vise da verujes sebi i svojim ocima, i da ne potpadas pod uticaj ove diletanske mase, koja se pravi kao da je sve u najboljem mogucem redu. nije u redu, da kriterijum sudjena bude jednostrano obojen, sto vide i najgori ostrasceni navijaci, samo sto takvi nastupaju tupavo, pa se stvara privid - kako su u stvari oni pokradeni. onda ti to citas i govoris cokijevim recnikom: ''dobro je i da postojite, vi utakmicu ne biste ni zavrsili" takve neke opasne izjave, poput bilmeza koji nikada nisu ubacili loptu u kos, koji govore kako ''kosarkasi imaju  bas tanke listove''. batali te tupave forumase, koji konformisticki nastupaju. odavno je ovaj forum postao bezivotan, jer ne postoji kriticka misao. odmah se tu stvori radisa, u vidu gargamena, koji sidje sa brda i izgazi strumpfove, jer govore kriticki protiv jednog kriminalnog sistema zavijenog u jedan klub a gde su navijaci tog kluba obmanjeni, tim ludakom. to ludjenje uzima sve vise maha i zato imas placene navijace u prvim redovima, da sve prodje kako je veliki poglavica zamislio a pod plastom vucica.
zato rodjooo, ako se neko u privatnoj ligi  ponasa kao kabadahija, nemoj da budes njegov istomisljenik, vec savesno pisi ono sto je ocigledno - jer u suprotnom, sport te ni cemu nije naucio, rodjooo

 

Privatnu ligu,privatne sudije i sva ostala losa sranja ste vi stvorili i vi napravili u ovom sportu u usrali ga potpuno.Sada gledajte i patite.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Ne moze da bude ponistena utakmica zbog sudijske greske, mada razumem sentiment.

 

I da se podsetimo koji je to velicanstveni tim prepun asova svetske kosarke osvojio titulu.

 

Filip Slaninica Covic, Dejan Prinudni Plej Davidovac, Nemanja Nisam Video Parket Nenadic

Bili Beron, KC Rivers, (nemam primedbi) Branko Specijalac Lazic

Pola Ognjena Dobrica, Aleksa Vidi Pod Nenadic Radanov, Marko Mahac Peskirom Keselj

Muhamed Starac Foco Faje, Borisa Mahom Odsutni Simanic

Majkl Dojucerasnje Stablo Odzo, Dusan Boze Mili Kud Sam Zas'o Ristic

 

To je taj superiorni sastav koji je neharizmaticni Tomic Milan doveo do titule.

 

Јесу ли нам честитали или праве клипове.

Link to comment
2 minutes ago, Блок_64 said:

 

Privatnu ligu,privatne sudije i sva ostala losa sranja ste vi stvorili i vi napravili u ovom sportu u usrali ga potpuno.Sada gledajte i patite.

 

Kancer si zaboravio i globalno zagrevanje.

Link to comment
11 minutes ago, nautilus said:

Ja navijam da se ponisti utakmica da ludilo bude jos vece.

 

Никада се ниједна утакмица није поништила,нити је одиграна нова.

Link to comment
1 minute ago, Блок_64 said:

 

Јесу ли нам честитали или праве клипове.

nisu još

čekaju poništenje

Link to comment
Just now, renne said:

nisu još

čekaju poništenje

 

 

Друже мој Рене.Честитам на заслужено освојеној титули по 20 пут.

Link to comment
Just now, Блок_64 said:

 

Privatnu ligu,privatne sudije i sva ostala losa sranja ste vi stvorili i vi napravili u ovom sportu u usrali ga potpuno.Sada gledajte i patite.

 +1. Najbolje je bilo do sredine sedamdesetih kada je i ostvaren najveći uspeh naše klupske košarke, trijumf u prestižnom KPK protiv giganta evropske košarke, Spartaka iz Brna. Posle toga počinje sunovrat naše klupske košarke, srećom prekinut negde 2014.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...