Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, Mil@n said:

Svaka mu čast za Abu, tu je stvarno odradio perfektno i nenormalno dobro tempirao formu za play off koji smo pocepali.


Ali ima i stvari kod njega pored te harizme i energije a tiču se vođenja tima koje mi se ne sviđaju. Deluje mi da je nadrkan i prepotentan pride, ne daj bože da krenu stvari nizbrdo, kontam da bi od njega videli i čuli svašta tj ko zna kakvi aspekti ličnosti bi iskočili. 

 

Ne sviđa mi se čovek i to je to.

 

 

Jesi li mozda razmisljao o tome da smo ovu finalnu seriju odigrali bez prvog centra i Perperoglua u odnosu na tim koji je resio ABA ligu i da je to mozda jedan od razloga zasto u ovoj seriji nismo ponovili te igre? Da i ne pominjem motivaciju igraca, koji su ovo sranje morali da igraju nakon sto su vec uradili ono zbog cega su i skupljeni.

 

Uzgred, ne postoji nadrkaniji i prepotentniji covek na svetu od Dude Ivkovica pa je svejedno verovatno najveci kosarkaski genije u modernoj istoriji evropske kosarke. Naravno, ne poredim njega i tamo nekog Milana Tomica, samo kazem da to ama bas nista ne znaci kad je kosarkasko znanje u pitanju.

Link to comment
1 minute ago, Goranz said:

 +1. Najbolje je bilo do sredine sedamdesetih kada je i ostvaren najveći uspeh naše klupske košarke, trijumf u prestižnom KPK protiv giganta evropske košarke, Spartaka iz Brna. Posle toga počinje sunovrat naše klupske košarke, srećom prekinut negde 2014.

 

Поднеси оставку не вреди.

Link to comment
3 minutes ago, Блок_64 said:

 

Никада се ниједна утакмица није поништила,нити је одиграна нова.

 

Nisam rekao da ce se to desiti, istorijat znam.

 

Rekao sam sta navijam odnosno sta bih voleo da se desi.

Link to comment
Just now, nautilus said:

 

Nisam rekao da ce se to desiti, istorijat znam.

 

Rekao sam sta navijam odnosno sta bih voleo da se desi.

 

И ја би искрено волео да се то деси,али од тога на жалост ништа.

У сусштини ко ће то да уради и коме да се жалиш.

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

ko je MVP finala? verovatno Bili, mada je zaslužio i Davidovac. kakav je to jebeni kralj.   kao da mu puls ne prelazi 40 

 

Renfro... 

 

Bili najbolji strelac

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

ko je MVP finala? verovatno Bili, mada je zaslužio i Davidovac. kakav je to jebeni kralj.   kao da mu puls ne prelazi 40 

 

Kad bi samo hteo malo da poradi na telu bio bi ekstra igrac. Takve glave su retke u sportu, bukvalno mu je svejedno protiv koga i u kojoj hali igra.

Link to comment
1 hour ago, Goranz said:

 

Recimo da je bio trokorak (nisam gledao). Što bi bilo onda zasluženo?

 

Zbog one smešne odbrane na Beronu

 

Link to comment
52 minutes ago, nautilus said:

 

Nisam rekao da ce se to desiti, istorijat znam.

 

Rekao sam sta navijam odnosno sta bih voleo da se desi.

 

Jos dve utakmice u ovom paklu? Not. Hajde da se igralo za nesto ozbiljno, za neku lovu ili takmicenje viseg ranga, pa da i ima nekog smisla da se ponovi.

 

Zao mi je sto se ovako zavrsilo ali mi je drago sto se zavrsilo. Napisao sam vec pre par meseci, neka se igra domaca liga paralelno sa ABA ligom a sampion Srbije zvanicno bude ekipa koja je osvojila tu ligu. Ili plej of od osam ekipa s dirigovanim zrebom na ispadanje, do finala u dve pobede, u finalu na tri pobede i cao. Ovo se ionako igra samo da neki Leon Deleon i cela ta JSL ekipa skupe neku kintu od kaznjavanja klubova i igraca, raznih taksi i slicnih sitnica. Kakva je liga tako se i zavrsila, seljacenjem s tribina, prepucavanjem klubova i sudijskim palamudjenjem.

Link to comment

I nije te sramota da ovu divnu atmosferu koja odise gospodstvom i ljubavlju nazivas seljacenjem? Nekim ljudima nista nije sveto. Ni venac da donesu...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...