Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, theanswer said:

 

To je ta konstrukcija, SK je kriv što kaže da su koraci, verovatno treba da se prave ludi. 

Ni cvece nisi doneo.:dry:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Mil@n said:

 

Smao konstatujem, zabole me baš Džonson i za korake, ligu, i sve redom... Jedina radost koja me ispunjava je radost što je gledanje ovog mučenja gotovo.

Al razumem te što si to pomislio, to je 1 taj mentalni sklop. 

 

Ti konstatuješ a u stvari te boli kurac, ali nije baš da te boli kurac da ne bi konstatovao. Konstatuješ glupost, napadaš medijsku kuću zato što je napisala šta je bilo. Ali moj mentalni sklop treba staviti u pitanje jer sam konstatovao da je tvoja konstatacija glupost. 

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Ti konstatuješ a u stvari te boli kurac, ali nije baš da te boli kurac da ne bi konstatovao. Konstatuješ glupost, napadaš medijsku kuću zato što je napisala šta je bilo. Ali moj mentalni sklop treba staviti u pitanje jer sam konstatovao da je tvoja konstatacija glupost. 

 

Pročitao sam 4 različita naslova sa sve uzvičnicima, napomenama, kao da je naslove pisao vođa navijača Partizana lično. Bilo mi simpatično. Soriška. 

Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Pročitao sam 4 različita naslova sa sve uzvičnicima, napomenama, kao da je naslove pisao vođa navijača Partizana lično. Bilo mi simpatično. Soriška. 

 

Svi naslovi su sad takvi, to ako do sad nisi skontao onda jbg. 

Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

 

Lik sa užasnom energijom i harizmom, iskreno, voleo bih da ga ne gledam više na klupi Zvezde. 

 

Odvratan lik, još sa ovim Popović Greg forama.... 

Link to comment
9 minutes ago, Nikola77 said:

Ni cvece nisi doneo.:dry:

 

Ako je i bilo neke sumnje pre ove serije da je Zvezda bolji tim, to je dokazano u ovoj seriji. Retko ko može da tvrdi drugačije. Zvezda danas ništa nije odigrala, Partizan je trebao da dobije 20 razlike da je bilo samo do timske igre. Pogodili ste nekoliko srećnih šuteva u poslednjim sekundama i nekoliko šuteva koji su zbog individualnog kvaliteta igrača. Sama činjenica da Partizan nije dobio večeras jeste pokazatelj da je Zvezda bolja. Mada neko bi mogao da kaže da jeste dobio, ali avaj. 


Edit greška u koracima nije materijalna povreda pravila, to što je ostalo vremena na satu međutim jeste propust. Ne bi me ništa čudilo pa i da se Vučko smiluje. 

Edited by theanswer
Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

 

Lik sa užasnom energijom i harizmom, iskreno, voleo bih da ga ne gledam više na klupi Zvezde. 

 

 

Na srecu, ostace on jos na Zvezdinoj klupi. Ne razumem ovaj post posle sezone u kojoj je covek kao pocetnik u trenerskom poslu pokazao da ce u najmanju ruku biti dobar trener. Radonjic u svojoj prvoj punoj sezoni je imao skoro duplo skuplji tim i nista bitno nije osvojio, Tomic nam je doneo dva trofeja bez prvog pleja, najbitnijeg i najiskusnijeg igraca ekipe i bez dzokera u vidu naprasno dobijenog drzavljanstva. Jos mu i Dobric nije igrao pola finalne serije.

 

Cujes, lik sa uzasnom energijom i harizmom i ne bih ga za trenera. Mozda da dovedemo Kijanu Rivsa ili Dzordza Klunija da nam vode kosarkasku ekipu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...