Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

21 minutes ago, ZokiAsov said:

Pravda za repesin sako!

Tako je, stradao mu je sako.... i sinoć je bilo tih izlučevina po sakoima stručnog štaba...

Link to comment

Aha, posto sad vise nismo gospoda, jel to znaci da smemo da ukrademo i vandaliramo pehar? Pitam za druga.

 

Uopste nemam pojma sto potezes patkometriju, nigde nisam napisao da su ovi ili oni navijaci bolji/gospodskiji. Samo sam se nadovezao na konstataciju da ovo od juce "jos nije vidjeno" na nasim terenima, a vidjeno je i to i jos gore. Nebitno ko je izazvao, gde i kako.

Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

Aha, posto sad vise nismo gospoda, jel to znaci da smemo da ukrademo i vandaliramo pehar? Pitam za druga.

 

Uopste nemam pojma sto potezes patkometriju, nigde nisam napisao da su ovi ili oni navijaci bolji/gospodskiji. Samo sam se nadovezao na konstataciju da ovo od juce "jos nije vidjeno" na nasim terenima, a vidjeno je i to i jos gore. Nebitno ko je izazvao, gde i kako.

 

Sta je od ovoga sto si nabrojao tacno gore od ulaska navijaca na pola terena da pljuju i unose se u lice igracima jos pre nego sto je utakmica i pocela? Da li vi ljudi uopste razmisljate o tome sta pisete kad vas uhvati navijacki vrbopuc? Fizicki ulazak navijaca na teren u cilju obracuna sa igracima je ubedljivo najgora i najopasnija stvar koja se moze desiti na utakmici, ako izuzmemo katastrofe tipa rusenja tribina i slicno, ni u jednom sportu se to ne tolerise.

Link to comment
10 minutes ago, goofs said:

Aha, posto sad vise nismo gospoda, jel to znaci da smemo da ukrademo i vandaliramo pehar? Pitam za druga.

 

Uopste nemam pojma sto potezes patkometriju, nigde nisam napisao da su ovi ili oni navijaci bolji/gospodskiji. Samo sam se nadovezao na konstataciju da ovo od juce "jos nije vidjeno" na nasim terenima, a vidjeno je i to i jos gore. Nebitno ko je izazvao, gde i kako.

Već ste ga vandalizovali, šta još treba? Da ga pretopite?

8 minutes ago, copkillah said:

relativizacija je jaka kod simpl red vajta

 

Relativizacija? Istina (a izgleda da boli avangardu), ja nidgde nisam negirao Jovanovićeve nedaće ali sam napomenuo da ste i vi to radili (još niste urin bacali ali kako je krenulo, biće)

Link to comment
9 minutes ago, harper said:

 

Sta je od ovoga sto si nabrojao tacno gore od ulaska navijaca na pola terena da pljuju i unose se u lice igracima jos pre nego sto je utakmica i pocela? Da li vi ljudi uopste razmisljate o tome sta pisete kad vas uhvati navijacki vrbopuc? Fizicki ulazak navijaca na teren u cilju obracuna sa igracima je ubedljivo najgora i najopasnija stvar koja se moze desiti na utakmici, ako izuzmemo katastrofe tipa rusenja tribina i slicno, ni u jednom sportu se to ne tolerise.

 

Lik što je došetao do centra da pljuje mogao je da ima i nož, sumnjam da ga je iko proveravao. Ulazak na teren je crvena linija, tu nema igre. Pre ovoga sinoć najveća svinjarija dosad je viđena u Železniku, ali uz sve što je tada viđeno, niko nije ušao na teren i neposredno ugrozio bezbednost učesnika. Za ulazak na teren mora da se ide u zatvor. Meni je potpuno neverovatno da su naši juče prihvatili da igraju. Nadam se da sutra neće ukoliko se ponovi nešto slično.

Link to comment
1 minute ago, simple red white said:

Relativizacija? Istina (a izgleda da boli avangardu), ja nidgde nisam negirao Jovanovićeve nedaće ali sam napomenuo da ste i vi to radili (još niste urin bacali ali kako je krenulo, biće)

 

Relativizuješ, nego šta. Niko osim navijača zvezde nije drmao koševe u toku igre, niko osim navijača zvezde nije fan zlatnog tuša, niko osim navijača zvezde nije bacao svinjske papke na muslimanske igrače, niko osim navijača zvezde nije prekidao utakmicu ubacivanjem PP aparata na teren.

 

Tako da prestanete da kmečite i da izigravate žrtve lažima kako je to "do sada neviđeno". Gomilu zla u košarku je doneo baš vaš klub, počevši od trija Vesić-Pauk-Žeželj, a tu tradiciju uspešno održava Pudlica. Kako sejete, tako i žanjete. 

 

Budućnost treba najstrašnije kazniti zbog svega što se dešavalo, ali jasno ti je da biste, ako bi se praktikovao i poštovao taj princip, vi još uvek otplaćivali kazne za neke od gore navedenih stvari.

 

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Sta je od ovoga sto si nabrojao tacno gore od ulaska navijaca na pola terena da pljuju i unose se u lice igracima jos pre nego sto je utakmica i pocela? Da li vi ljudi uopste razmisljate o tome sta pisete kad vas uhvati navijacki vrbopuc? Fizicki ulazak navijaca na teren u cilju obracuna sa igracima je ubedljivo najgora i najopasnija stvar koja se moze desiti na utakmici, ako izuzmemo katastrofe tipa rusenja tribina i slicno, ni u jednom sportu se to ne tolerise.

 

Tacno sam znao da ces ti da se javis i da krenes takodje da ucitavas polarizaciju stavova clanova foruma na osnovu njihovog navijackog opredeljenja, jer bogamu, mi grobari nismo sposobni da imamo objektivan pogled. 

Gore od ulaska navijaca i verbalnog sukoba pre utakmice je upad navijaca tokom utakmice i prekid iste. Naveo sam da ih je bilo bar pet, a bilo ih je sigurno i vise. Guglaj da vidis kad su, takodje Varvari, upali na teren u Pioniru da tuku Dejana Milojevica. I sam si napisao tamo gore negde da su Varvari to vec radili u Podgorici Partizanu i Banvitu.

 

I prekini da teras ljude sa ove teme, forum je slobdan, svako ima prava da iznese svoje misljenje cak iako ne podrzava svetu instituciju Crvene Zvezde.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Lik što je došetao do centra da pljuje mogao je da ima i nož, sumnjam da ga je iko proveravao. Ulazak na teren je crvena linija, tu nema igre. Pre ovoga sinoć najveća svinjarija dosad je viđena u Železniku, ali uz sve što je tada viđeno, niko nije ušao na teren i neposredno ugrozio bezbednost učesnika. Za ulazak na teren mora da se ide u zatvor. Meni je potpuno neverovatno da su naši juče prihvatili da igraju. Nadam se da sutra neće ukoliko se ponovi nešto slično.

 

Ovo si u pravu, trebalo je odmah isprazniti tribine i da igraju pred praznim do pola sledeće sezone. 

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

 

Tacno sam znao da ces ti da se javis i da krenes takodje da ucitavas polarizaciju stavova clanova foruma na osnovu njihovog navijackog opredeljenja, jer bogamu, mi grobari nismo sposobni da imamo objektivan pogled. 

 

Za tebe ne znam, copkillah sigurno nije. Ne zato što je grobar, nego zato što je copkillah,

 

Samo što će sad neko da uleti i da mu odgovori sa prebijanjem sudija i sličnim incidentima (masovnim tučama sa HF npr), umesto da se gorepomenuti  mačuje sa sopstvenim ehom. I opet upadamo u smaranje i merenje patke, što ne znam kako više ne dosadi.

 

 

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

 

Tacno sam znao da ces ti da se javis i da krenes takodje da ucitavas polarizaciju stavova clanova foruma na osnovu njihovog navijackog opredeljenja, jer bogamu, mi grobari nismo sposobni da imamo objektivan pogled. 

Gore od ulaska navijaca i verbalnog sukoba pre utakmice je upad navijaca tokom utakmice i prekid iste. Naveo sam da ih je bilo bar pet, a bilo ih je sigurno i vise. Guglaj da vidis kad su, takodje Varvari, upali na teren u Pioniru da tuku Dejana Milojevica. I sam si napisao tamo gore negde da su Varvari to vec radili u Podgorici Partizanu i Banvitu.

 

I prekini da teras ljude sa ove teme, forum je slobdan, svako ima prava da iznese svoje misljenje cak iako ne podrzava svetu instituciju Crvene Zvezde.

 

Dakle, gori od upada navijaca na teren je upad navijaca u teren. Sjajan argument. Evo, prestacu da teram sa topika ljude sa ovako izuzetnim i minucioznim misljenjem, da ne propustimo neku logicku genijalnost. 

Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

niko osim navijača zvezde nije bacao svinjske papke na muslimanske igrače, ni

 

Tako da prestanete da kmečite i da izigravate žrtve lažima kako je to "do sada neviđeno". 

 

 

Relativizujes. Ili si se odrekao Vujosevica i "zaboravio" bacanje bubrega na njega u Moraci.

 

Ali ajde ne uklapa ti se u koncepciju.

Link to comment

Ono u pioniru je za praznjenje tribina, ono sinoc je za izbacivanje iz lige. A nece dobiti ni novcanu kaznu, ni jedni ni drugi.

 

Treba svim tim majmunima da nalete na nekog Rona Artesta jednom prilkom. 

Link to comment
16 minutes ago, MiddleClass said:

 

Relativizujes. Ili si se odrekao Vujosevica i "zaboravio" bacanje bubrega na njega u Moraci.

 

Ali ajde ne uklapa ti se u koncepciju.

 

Bacali su i na Omica prosle godine u Moraci ali to nema veze, ni to nije ni blizu opasno i nedopustivo koliko izlazak navijaca na teren s namerom da se obracunavaju s igracima. Nikodije je gore objasnio zasto. Dripac koji uleti na teren da se obracunava s igracima ili generalno misli da mu je sve dozvoljeno ili je u stanju suzene svesti, ili i jedno i drugo. U tim trenucima pojma nemas sta sve moze da se desi, da se juce neko od igraca s kratkim fitiljem okrenuo i zaleteo na one budale mogao je tezak, tezak belaj da nastane. Upad vise navijaca na teren s tim ciljem mora biti kraj svake utakmice ili uopste ili dok se hala ne isprazni. Ja ne mogu da razumem o cemu se ovde prica, igraci su svetinja na parketu i nikakav agresivan fizicki kontakt navijaca s njima se jednostavno ne sme dozvoljavati.

 

Druga je stvar to sto se dopustaju mnoge druge, takodje nedopustive, stvari koje su kod nas postale toliko uobicajene da ih skoro niko vise i ne pominje ali negde mora da se povuce crta. Po meni je fizicki integritet igraca crta koja se nikako ne sme prelaziti.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...