Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nista, nek se spremi keselj

On je sve ono sto nam je veceras falilo

Opak suter, iskusan, zna kako se uzimaju trofeji

:fantom:

Previse gledamo sebe

Jeste zvezda odlicno izgledala na poslednjim utakmicama i dobila sve protiv buducnosti ove sezone, ali nisu oni neko koga ovako osakacena zvezda moze resiti u gostima bez odlicnog izdanja veceg dela (preostale) ekipe

Prvo poluvreme je u dobroj meri i posledica pritiska ba buducnost, zato nazalost verujem da ce u drugoj izgledati mnogo bolje i da su apsolutni favoriti

Link to comment

Stratos je nedostajao u odbrani na Klarku, ali u napadu pogotovo, pošto se tokom cele sezone, u kriznim situacijama, znalo kome ide lopta. Klark će se verovatno rešiti u četvrtoj - Dobrić sigurno ne može da ga čuva, verovatno ni Davidovac, ostaju Lazić i Rivers, kojeg je šteta tu arčiti. Možda da Fajea prebace na Klarka, makar dok je Nikolić u petorci, pošto on kampuje na 3 sve vreme.

 

Repeša se najzad setio da napadne Zvezdu gde je najtanja u odsustvu Reglanda. Davidovac se baš nije snašao, mnogo je smotan, a Beron onda nije imao snage za napad. Naravno, ovakva ultra agresija teško da će da prođe u Beogradu, tj na gostujućem terenu.

 

Ono što je meni zasmetalo je što je Tomić već na početku 4/4 počeo sve da preuzima, u petoj sekundi, Ojo na 8 metara čuva Kola. Nekim čudom, Budućnost to nije previše puta iskoristila, ali će se sigurno spremiti za te varijante, pa se nadam da postoji neki opravdan razlog za to (osim ulaska Davidovca na 4, od kad je to i počelo).

 

Link to comment

I da dodam da sam i protiv Partizana i u prve dve bio relativno ravnodušan, naročito gledajući one Čovićeve drekače okolo, ali kad sam video ovu podgoričku verziju pavijana oko parketa, odmah sam počeo da navijam za Zvezdu jače no ikad :D

Link to comment

Kriterijum skroz pipav, njima je tolerisana ultra agresivna igra i dosta kontakta, nama su zalepili par faulova na bukvalno ništa, a u ovakvoj utakmici, to može dosta da znači. Naravno, nismo zbog toga izgubili, ali smara dupli aršin.

Mi spolja ne možemo da zaustavimo nikoga, kako ko krene tako je posle jednog driblinga ispred odbrane, a toliko su brzi da pomoć ne može ni da stigne. 

Ide ovo u petoj gde ćemo pobediti tipa 65-54 i to na buku i odbranu i njihovo useravanje.

Link to comment
9 hours ago, Goranz said:

 To još negde od sedamdesetih, kada su se drznuli da i oni uzmu neku titulu i tako direktno oštete srpstvo?

 

Баш тако 78/79 први пут.Дотле је било важно учествовати.

Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

I da dodam da sam i protiv Partizana i u prve dve bio relativno ravnodušan, naročito gledajući one Čovićeve drekače okolo, ali kad sam video ovu podgoričku verziju pavijana oko parketa, odmah sam počeo da navijam za Zvezdu jače no ikad :D

 

Ovo je kod mene slucaj vec godinama. Kad gledam Zvezdu protiv kosarkaskih timova svaka Coviceva svinjarija mi prodje kroz glavu, ali kad se setim kakva nam je konkurencija kuci podivljam kao najgori "indija-pakistan" navijac.

 

Bez Stratosa u gostima ovo ce tesko ici, Rivers nas je vukao dok je mogao ali ovi nasi "klinci", pogotovo Dobric i Davidovac, su sasvim drugaciji igraci pred tudjom nego sto su pred svojom publikom i jednostavno su potonuli psihicki. Ovo su utakmice za stare kajle koji ili uopste ne primecuju publiku ili igraju jos jace zainat. Nadam se da Covic dr Nebojsa nece pominjati nista sto je u vezi s ponasanjem domacih navijaca i nece pisati nikakva saopstenja, svu energiju treba da potrosi na to da Buducnost zazali sto je uopste dosla da odigra petu utakmicu, pod pretpostavkom da dobije cetvrtu. U ovoj seriji, zahvaljujuci proslogodisnjoj, sporta nema i ne pita se ni za sta, zato svaku ideju o tome da treba s ovim prestati pre kraja finala i izdici se iznad situacije treba saseci u korenu. Pa na leto neka rukovodstvo ABA lige prodiskutuje malo o tome u sta se kosarka pretvorila i da li im se ikako isplati da ovakve atmosfere gledamo i sledecih sezona.

Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

I da dodam da sam i protiv Partizana i u prve dve bio relativno ravnodušan, naročito gledajući one Čovićeve drekače okolo, ali kad sam video ovu podgoričku verziju pavijana oko parketa, odmah sam počeo da navijam za Zvezdu jače no ikad :D

nisam navijao za zvezdu ali onakvu gamad nisam video u životu. ne znam šta se dešavalo u pioniru ali nije ni bitno pošto kažu kako toga nema ovde..

iza zvezdine klupe montira se pljuvačka ekipa a na uglu partera jedno 7-8 skotina koji konstantno vređaju, pljuju, zaleću se na igrače a najbliži im je bio ristić. na zagrevanju su bacili ka zvezdinim igračima gomilu upaljača, kovanica i ko zna čega i tako tokom čitave utakmice a sudije ništa. zbog nekog pokušaja tuče su postavili iza klupe kordon policajaca ali su ga ubrzo sklonili. neverovatno. a da ne pričam kroz kkakav maltret je prolazio čović, uvredljivi transparenti, pola dvorane mu psuje majku i oca i opet sudije ćute a govna od organizatora ništa. govna od igrača ili repeša da ne uzmu mikrofon i "zamoli" šljam da prekinu. 

e gledao sam gomilu ove sezone i abu i evroligu i znam kakvi su ali ovo večeras, prevazišli su sebe. 

a slabo na pleju u drugom, pritisla futura i čovića i davidovca, trener žrtvovao berona na pleju i sve živo promašili. morali su da izgube. 

Link to comment

Video sam sad neke snimke...jbt, bukvalno u stilu Roberta Duvala iz Apokalipse da se reši pola hale, suzu ne bi pustio...važno da imamo retarde koji govore o sanctity of life kad je pametnijim među nama žao nečeg tako veličanstvenog kao što je Notr Dam.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
12 minutes ago, nautilus said:

to je presekao Lazic izavom da je atmosfera bila odlicna i da kosarkasi vole igrati u takvoj atmosferi :D

 

I Tomic je ostao dosledan u izjavama na konferenciji za stampu, ostavio je Repesu da se sam vadi iz govana za onu konferenciju za stampu iz Beograda. No, znajuci Covica, to sto igraci i Tomic izjavljuju nece znaciti nista.

Link to comment
4 minutes ago, Ivo Petović said:

Video sam sad neke snimke...jbt, bukvalno u stilu Roberta Duvala iz Apokalipse da se reši pola hale, suzu ne bi pustio...važno da imamo retarde koji govore o sanctity of life kad je pametnijim među nama žao nečeg tako veličanstvenog kao što je Notr Dam.

 

Evo ti malo da uzivas u sportskoj atmosferi, za slucaj da krenu postovi tipa "bilo je ovako i u Beogradu, samo gore".

 

 

Link to comment

u Beogradu nije niko sa mesta pored terena ovako upadao u teren. ovo jos nisam vidio. i nije niko bacao loptu u publiku kako bi publika kasnije njome gadjala igraca. generalno je ubacivano manje predmeta.

 

da nije bilo onih 50 magaraca iza klupe buducnosti ne bi se ni pominjalo navijanje.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...