Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

37 minutes ago, harper said:

 

Sta je od ovoga sto si nabrojao tacno gore od ulaska navijaca na pola terena da pljuju i unose se u lice igracima jos pre nego sto je utakmica i pocela? Da li vi ljudi uopste razmisljate o tome sta pisete kad vas uhvati navijacki vrbopuc? Fizicki ulazak navijaca na teren u cilju obracuna sa igracima je ubedljivo najgora i najopasnija stvar koja se moze desiti na utakmici, ako izuzmemo katastrofe tipa rusenja tribina i slicno, ni u jednom sportu se to ne tolerise.

 

Tačnije, u iole normalnoj ligi, to bi uslovilo barem jednu utakmicu igranja van te sale i čišćenje tog dela tribina, ali naravno, ne i u ABA. 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja se stvarno ne sećam da sam ovako nešto video na utakmici Zvezde ili Partizana. Evo, prvi ću se izviniti ako me neko prosvetli

 

 

Link to comment
12 minutes ago, Ivo Petović said:

Ja se stvarno ne sećam da sam ovako nešto video na utakmici Zvezde ili Partizana. Evo, prvi ću se izviniti ako me neko prosvetli

 

 

 

I posle neko dodje i odrzi tiradu o tome kako nam atmosfera i sudije nisu nista krive i da je trebalo da imamo vise akcija i bolju odbranu, pa bi sve bilo u redu i utakmica bila dobijena.:laugh: Mogu samo da zamislim sta je igracima prolazilo kroz glavu tokom utakmice.

 

Najgore od svega je sto ce ceh, ako uopste dodje do pete utakmice, da plate igraci i strucni stab Buducnosti. A da ce Covic dr Nebojsa da im priredi cemu se i ne nadaju, to sam potpuno siguran, jer njemu pamet ne smeta previse a posle ovoga nece biti nikoga ni da mu zameri. Ove smrde necemo gledati u Beogradu kako se sire i kurce, ti su jaki samo preko Morace.

Link to comment

Najpametnije bi mu bilo da alarmira američku ambasadu da su životi njihovih državljana ugroženi u ovoj prčvarnici, sa sve snimcima odavde. Imam osećaj da bi se stvari malko promenile već sutra.

Link to comment

Neka javi neko Crnogorcima, narocito Pajovicu i Repesi, da su u medjuvremenu izmisljeni smart telefoni i drustvene mreze, da se ne blamiraju s onim izjavama o korektnoj i odlicnoj atmosferi koja nije licila na atmosferu linca iz Beograda. Kako je krenulo sa snimcima ovo ce na kraju izaci na sabrana dela obima koji bi i Isaka Asimova zajebao.

Link to comment

na stranu ove svinjarije sto futura radi, al ostaje gotovo neprimetno kakav se posao  radi od povrede joea..

 

retko koji tim bi se vratio iz one situacije, gde si u prvoj cetvrtine prve utakmice plej ofa, ostao bez prvog, da ne kazem jedinog pleja..

ali mi ne da smo se vratili iz -11 u toj prvoj, i to uz pomoc igraca koji do tada nisi ni bili u planu, vec smo u trecoj samleli partizan sa 20 razlikea, a ubrzo zatim i dva puta ponizili futuru sa po 20 i 40 razlike, i to sve u jako kratkom vremenskom periodu..

tinki linki je opravdanje™ trazio u vecem budzetu, a govnar repesa u verbalnom lincu sa tribina..

a realnost je da im se tomic usrao u usta, gde smo najveci deo vremena na parketu, te u samoj zavrsnici igrali sa petorkom midzet, dobric, davidovac, perp i ojo(a sto je u njamanju ruku  jeftinije ne samo od paridzanove kombionacije, vec min duplo jeftinije od futurine petorke u tim trenucima)..

 

sta je poenta, poenta da je i ovo sto su do sada uradili, daleko od onoga sto je realno stanje, a plus jos se posle druge utakmice i perp povredio..

 

te s ozbirom na ligaski deo, a i na sve do sada uradjeno i to jos u situaciji bez joea i perpa, vise nego pravedno bi bilo da mi osvojimo ovu svinajc ligu, al ne pobedjuje uvek pravda.

Edited by Shaq
Link to comment
19 minutes ago, Ivo Petović said:

Ja se stvarno ne sećam da sam ovako nešto video na utakmici Zvezde ili Partizana. Evo, prvi ću se izviniti ako me neko prosvetli

 

 

 

 

Da se navijči na terenu zaleću na igrače? Da se učesnici gađaju loptom od strane navijača pored terena? Da se pljuje po protivničkom treneru i igračima?

 

Bilo je toga.

Link to comment
 
 
Da se navijči na terenu zaleću na igrače? Da se učesnici gađaju loptom od strane navijača pored terena? Da se pljuje po protivničkom treneru i igračima?
 
Bilo je toga.

Bilo je i premlacivanja sudije dok trener drzi vrata. Aj ne smaraj.
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Relativizuješ, nego šta. Niko osim navijača zvezde nije drmao koševe u toku igre, niko osim navijača zvezde nije fan zlatnog tuša, niko osim navijača zvezde nije bacao svinjske papke na muslimanske igrače, niko osim navijača zvezde nije prekidao utakmicu ubacivanjem PP aparata na teren.

 

Tako da prestanete da kmečite i da izigravate žrtve lažima kako je to "do sada neviđeno". Gomilu zla u košarku je doneo baš vaš klub, počevši od trija Vesić-Pauk-Žeželj, a tu tradiciju uspešno održava Pudlica. Kako sejete, tako i žanjete. 

 

Budućnost treba najstrašnije kazniti zbog svega što se dešavalo, ali jasno ti je da biste, ako bi se praktikovao i poštovao taj princip, vi još uvek otplaćivali kazne za neke od gore navedenih stvari.

 

Mržnja te izjeda nije to dobro, jesi li bio u Pioniru u drugoj utakmici polufinalne serije?

Link to comment

Najgora priča je upravo to što ovo neće stati sa ovom dvojicom bandita. Nije ni čudo što se Tedeski povlači, nema on šta da traži sa Milom i Vučićem u priči. Jedina nada je da EL ukine to jedno mesto, možda će onda moći da se igra basket. Nadam se samo da neće biti žrtava među igračima i sportskim delom.

 

Plakaćemo mi za Romanom Liscem. Od trenutka kad su ovi mafijaši preuzeli vođenje lige, regularnost i ozbiljnost lige je dramatično pala.

Link to comment
21 minutes ago, simple red white said:

Mržnja te izjeda nije to dobro, jesi li bio u Pioniru u drugoj utakmici polufinalne serije?

 

Ako si vec dovoljno lud da mu odgovaras, ne moras i da ga citiras. Petovic je sve objasnio oko tog lika, samo ga zaobidjes kao psece govno i miran si. On ce posle da ode i place kod moderacije da ga se tera s ovog topika iako bi samo da pise o kosarci, a kako izgleda kad on pise o kosarci odlican primer je ovo smece koje si citirao. Prosto zanemari da postoji, ako ga svi budu ignorisali valjda ce jednom odustati.

Link to comment
21 minutes ago, Ivo Petović said:

Najgora priča je upravo to što ovo neće stati sa ovom dvojicom bandita. Nije ni čudo što se Tedeski povlači, nema on šta da traži sa Milom i Vučićem u priči. Jedina nada je da EL ukine to jedno mesto, možda će onda moći da se igra basket. Nadam se samo da neće biti žrtava među igračima i sportskim delom.

 

Plakaćemo mi za Romanom Liscem. Od trenutka kad su ovi mafijaši preuzeli vođenje lige, regularnost i ozbiljnost lige je dramatično pala.

 

Ja bas mislim da bi to drugo mesto umnogome smanjilo ova sranja. ABA liga je ove godine sve do finala izgledala sasvim solidno, sto se regularnosti i kvaliteta kosarke tice, koliko pratim nije bilo lose ni u drugoj ABA ligi. Ovo najnovije ludjenje izmedju Covica i Bokana je individualni incident koji je Bokan poceo prosle godine u trecoj utakmici finala i tu bi se i zavrsio da Covic nije osvetoljubivi magarac. Sve ovo ostalo sto se desava nema veze sa tim koja liga se igra, "rivalitet" i omraza izmedju Zvezde i Partizana, Buducnosti i Mornara, Cedevite i Cibone, nece tek tako nestati ako nas Evroliga gurne u neki cosak i tamo zaboravi. Na stranu to sto ni na drugim terenima nije mnogo bolja situacija. Eno ti Olimpijakos i Patinainaikos, obe ekipe imaju A licencu a razvalise grcku ligu.

 

Jednostavnije resenje je strogi pravilnik, Sistematsko vredjanje = prazna hala ili deo hale iz kojeg vredjenja dolazi, gadjanje upaljacima i kovanicama u vecem broju = prazna hala ili deo hale odakle se gadja, sovinisticke parole = prazna hala ili deo hale iz kojeg parole dolaze, ulazak navijaca na teren i sluzbeni prostor = prazna hala na minimum dve utakmice. Sve dodatno kaznjavati finansijski ali ne kao manju i posebnu kaznu vec kao deo ukupne kazne. Ako navijaci nece da izadju prekid utakmice i registracija sluzbenim rezultatom. S tim odmah poceti od prve utakmice ABA lige sledece godine, pa ko se prvi zajebe i ne ume ili nece da organizuje utakmicu i disciplinuje navijace, taj neka prvi i najebe.

Edited by harper
Link to comment

I pored svega toga, kako vidimo surovo dokumentirano cak snimcima, nema nikakvog saopstenja KK CZ tj kancelarije Covic, nema pisanja ABA ligi, sto je veoma iznenadjujuce uzimajuci u obzir da je on nedokazani kralj saopstenja....

 

Ja da sam sinoc bio na njegovom mestu, povukao bih ekipu sa terena, i nebi zavrsio mec. Mislim, negde se mora presece, neka linija mora da postoji. Cak da se izprazni hala, ne moze se reci da je ispunjen uslov da se igra, jer pobogu, kome je do igre tj koji nivo kncentracije mozes imati nakon sto ti neko direktno preti batinama, pluje, vredja i gadja svacim....

 

Zvezda je u tom momentu vodila, pa neka ABA vadi kestenje iz vatre, a sve sem pobeda sluzbenim rezultatom, serija 3:0 i dovidjenja je kriminal. Suspenzija dvorane na godinu dana, pa neka se onda Bokani i Covici u buducnosti zapitaju da li im se isplati. Covic i Delije nisu cvecke, KKP i Grobari su tu na istom nekom (niskom) nivou, ali ove scene su jos jedan nivo jace....

 

Moguce je normalno da cuti jer A) Sve vec unapred poznato i zna da ce na kraju dobiti (sto opet ostavlja rizik ili pitanje sigurnosti da Zvezda dobije 5)  ili B) Hoce da cuti dok nije opet u BG-u, pitaj boba...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...