Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, assignment said:

Jbg Harpere, nije ni normalno u kontinuitetu sutirati 60% za tri, juce nam sut nije bio los nego prosecan, u prvom odlicno, posle nista, desava se. Ali moramo valjda da ponudimo i nesto pored toga. Koliko situacija je bilo gde zbog pritiska na pleju, pa udvajanju, gde smo gubili lopte i primali lake poene, a ako nekako izcupamo prodje skoro ceo napad pa se bacaju cigle. Midzeta sere nenormalno, juce je iz takvih situacija sipao dve nestvarne trojke. Ali je ipak glup, pravio je nenormalno glupe i nepotrebne faulove... I to u situaciji gde nam je jedini plej, sto je samo po sebi tuzno. Da ga imamo serija bi juce bila vec zavrsena...  

 

Nije, slazem se, ali ovako koncipiran tim Zvezde bez Stratosa koji je izmisljao situacije na terenu kad nista drugo ne prodje i nema previce opcija. Evidentno je da mi cele sezone imamo problema i gubimo iskljucivo od ekipa koje igraju mobilnu, pametnu i jaku odbranu, zato dobro prolazimo protiv Buducnosti koja je slabo igra ali su nas napucavale razne Andore i Ulmovi, ili kako se vec zvase onaj nemacki klub s kojim smo igrali u Evrokupu. OK, naci cemo nacin da ubacimo loptu unutra ali bez suta se to resava udvajanjem i rotiranjem odbrane tako da najslabiji suter ostane sam. Iz tog razloga mi cele sezone napadacki generalno losije izgledamo kad je Lazic na parketu a ne, recimo, Dobric.

 

Tomic krpi kako zna i ume s ovim igracima i verovatno ce se skrpiti do kraja, ali ovakva basketaska selekcija vise ne sme da nam se desi. Nemamo jacu cetvorku s dobrom unutrasnjom igrom, nemamo cvrsceg i fizicki jaceg pass-first pleja, nemamo peticu koja moze da ugrozi sut spolja, na tri pozicije smo duplirali igrace istih karakteristika. Da smo s ovim timom (znam da ne bismo ali da zamislimo hipoteticku situaciju) igrali Evroligu ove godine prosli bismo kao Buducnost, mozda i jos gore. Tamo treneri ne oprastaju nedostatke u selekciji koji im dozvoljavaju tacke za eksploataciju.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 minutes ago, assignment said:

 

Mene je jedino cudilo sto Covic nije povukao ekipu i zatrazio da se prazni hala, smatram da po pravilniku to moze, ipak je ovo sa mandrilima na terenu do sada vrhunac. I onda posle toga je kao tu policija, pa zasto nije bia vec pre incidenta tu?

 

Oni likovi koji su izasli na teren su morali biti izbaceni iz hale ali, jebi ga, posto je jedan od njih valjda sin ministra policije ili tako neke zverke, to se nije moglo dogoditi. Mogu ovi dezurni grobari da kenjaju po topiku koliko god hoce, utrcavanje navijaca na teren da bi se fizicki napali igraci se nigde ne desava osim u Podgorici. Sto je najgore, ovo nije prvi put, desavalo se i igracima Partizana, i igracima Banvita, od onoga sto se ja secam. Petovic je postavio i klip pre par strana. Vikanje, vredjanje, urlanje, gadjanje svim i svacim, to smo vidjali i vidjacemo, za istrcavanje navijaca iz publike i direktnu konfrontaciju s igracima se hala suspenduje bez razmisljanja.

Link to comment
20 minutes ago, assignment said:

Midzeta sere nenormalno, juce je iz takvih situacija sipao dve nestvarne trojke. Ali je ipak glup, pravio je nenormalno glupe i nepotrebne faulove...

Najjači je bio četvrti faul. Na pola treće četvrtine on zaustavlja kontru za četvrti faul, a ispred njega još jedan ili čak dva naša igrača.

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Na temu Crnogoraca šta reći. To nisu ljudi, to je i dalje neko plemensko uređenje. 

 

Tebe bukvalno ništa nije sramota...Klasičan fašizam.

Link to comment
3 minutes ago, ronin said:

 

Tebe bukvalno ništa nije sramota...Klasičan fašizam.

 

Ako njih nije sramota da se onako ponašaju, nije ni mene da konstatujem. Naravno, mislim na hard core ekipu iz kopa ravno iza naše klupe, kao što isto mislim na one naše orangutane iskusno postavljene iza njihove klupe u pioniru.

 

Čoveče, lik uleće na sred terena da pljuje, provocira, dobacuje, ono nisam u životu video.

Edited by Mil@n
Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Ako njih nije sramota da se onako ponašaju, nije ni mene da konstatujem. Naravno, mislim na hard core iz kopa ravno iza naše klupe, kao što isto mislim na one naše orangutane iskusno postavljene iza njihove klupe u pioniru.

 

Rođo...Napisao si da Crnogorci nisu ljudi...Nemoj da se vadiš.

Link to comment
15 hours ago, Ivo Petović said:

 

Ono što je meni zasmetalo je što je Tomić već na početku 4/4 počeo sve da preuzima, u petoj sekundi, Ojo na 8 metara čuva Kola. Nekim čudom, Budućnost to nije previše puta iskoristila, ali će se sigurno spremiti za te varijante, pa se nadam da postoji neki opravdan razlog za to (osim ulaska Davidovca na 4, od kad je to i počelo).

 

meni ovo deluje kao dovoljno dobra defanzivna strategija. pusti njihove spoljne da resavaju u 1 na 1 igri, kroz celu seriju bacaju kamenje iz losih situacija sa poludistance. oni su sinoc spustanjem na coty clarcka prvi put pokazali nesto na sta zvezdina odbrana nije imala adekvatan odgovor u ovoj seriji, i generalno u sezoni. i to se desilo samo zato sto perperoglu nije igrao. 

Link to comment
57 minutes ago, ronin said:

 

Rođo...Napisao si da Crnogorci nisu ljudi...Nemoj da se vadiš.

 

Pa i nisu, oni su nadljudi.:D

 

Donja Moraca rules.:sleep:

Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

meni ovo deluje kao dovoljno dobra defanzivna strategija. pusti njihove spoljne da resavaju u 1 na 1 igri, kroz celu seriju bacaju kamenje iz losih situacija sa poludistance. 

 

Jedino što je mnogo veća verovatnoća da njihovim spoljnim krene jednom šut, a da našim spoljnim stane.:fantom:

 

Link to comment

.

5 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Jedino što je mnogo veća verovatnoća da njihovim spoljnim krene jednom šut, a da našim spoljnim stane.:fantom:

 

ako im krene sut, jebiga, u 6 meceva do sad u sezoni do sad se ispostavilo da je teranje njihovih igraca na soliranje dobra defanzivna strategija ze zvezdu. 

Link to comment
12 hours ago, Ivo Petović said:

Sećam se one serije Budućnost-Partizan, mislim iz '00 (kad je Partizan eliminsao Zvezdu 3-2 u polufinalu). Mislim da nikad nisam toliko navijao za grobare. Sećam se da su bili toliko bezobrazni u sred Beograda, Vukčević je bukvalno udario u glavu Radoševića, a sudije ništa nisu svirale. O onim pomeranjima konstrukcije koša protiv Zvezde/ BFCa, da ne govorim.

 

Kako im se Milenko Topić usrao u život u majstorici '98 u Podgorici..uh, voleo bih da nađem negde tu tekmu.

 

edit: alkohol

 

Ne znam da li je ista serija, scena kad Vesa Petrovic krade Vukcevicu loptu i krece u kontru, ovaj mu podmece nogu i obara ga, onako bas seljacki s ledja, sudija ceka da lopta ode van terena i svira aut za Buducnost. Vesa ustaje, ruke na kukovima, wtf pogled ka sudiji i vraca se cutke u odbranu. 

Link to comment
32 minutes ago, Lord Stef said:

 

Ne znam da li je ista serija, scena kad Vesa Petrovic krade Vukcevicu loptu i krece u kontru, ovaj mu podmece nogu i obara ga, onako bas seljacki s ledja, sudija ceka da lopta ode van terena i svira aut za Buducnost. Vesa ustaje, ruke na kukovima, wtf pogled ka sudiji i vraca se cutke u odbranu. 

Mislim da ta utakmica nije zavrsena. Ova kad Vukcevic hvata Petrovica za nogu. Uleteli su navijaci, pa je bila registrovana trenutnim rezultatom. U Pioniru.

Link to comment
4 hours ago, goofs said:

Ajde ne zezaj, drmanje koseva i ona utakmica u Zelezniku, ona sorka kad je gospodin iz Telegrafa gadjao Duleta loptom, bacanje svinskih papaka na teren, upad navijaca i prekid utakmice je bio bar pet puta (ruku na srce, precesto su tu umesani Varvari). Pa i bar dva od ovih pet prethodnih derbija su na donjoj granici korektnog.

Onaj gosopdin je udaljen sa terena (pošto je bio smešten uz teren) i uskraćen mu je ulazak u Pionir kada igra Zvezda do daljnjeg (inače radi se o Jovanoviću eks uredniku telegrafa)...za to što je trener Jovanović doživeo u Železniku, videli smo ove sezone sako člana stručnog štaba KKCZv  ali da ne pričam o reciprociteti+u i čije govno smrdi više jer govno je govno i smrdi kako smrdi vi ste bili "gospoda" ada ste bili gornji, onog tremutka kada ste postali donji prestali ste biti i gospoda. Lepo je bilo pevati "Kurva umire, kurva gasi se"...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...