Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Ivo Petović said:

Pa to, napalm je majka.

 

1 ljudski život je vredniji od gomile kamenja :laugh:

 

 

 

Likovi su 'ladno usli do pola terena da bi pljuvali igrace Zvezde i pretili im. Zao mi je samo sto Odzo nije pojurio jednog od ovih junaka da ga gledamo kako struze uz tribine s podvijenim repom. Nagledao sam se svakojakih publika u Jugoslaviji, incidenata na tribinama, tuca s policijom, cudesa, ali da udje publika pre pocetka utakmice na teren da se obracunava s igracima, a obezbedjenja i policije nigde, to se ne secam da sam video a da se utakmica posle toga igrala.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

imao sam utisak da se ovo ne bi ni završilo da je zvezda vodila tamo pred kraj. 

bilo je premalo policije

ne bi ni igrao pod ovakvim uslovima ili da se obezbedi klupa, ovi džukci iz partera odmah napolje ako uđu samo jednom na teren, za ubacivanje predmeta sledeća bez publike pa neka se bolje organizuje utakmica. 

pašće jednom krv na ovakvim utakmicama.

bio ja kad je ovaj uleteo na teren. i to bila neka mirna utakmica. evrokup čini mi se.

 

 

Edited by bradilko
Link to comment

Nista ja ne bih dirao do kraja ove serije, pa neka ove mudonje skoknu do Beograda da podrze Buducnost u petoj utakmici.

 

Mene bas zanima ko ce od Amerikanaca iz ovog tima Buducnosti uopste doci u Beograd ako Buducnost dobije cetvrtu. A Repesa je tek najebao kao zuti.:D

Link to comment

pre nekoliko godina je bio onaj mec u Podgorici izmedju Buducnosti i Partizana kada je neko iz partera uhvatio Gagija Milosavljevica za ruku, tako nesto

Link to comment

Шта рече Репеша вечерас? Није га сад нико вукао за језик? Нема атмосфере линча?

Link to comment
Шта рече Репеша вечерас? Није га сад нико вукао за језик? Нема атмосфере линча?

"Bilo je mnogo gore u Beogradu."
Hoce govedo na foru da nas odradi. Krivo mi je mnogo zbog povrede Stratosa, ovim pavijanima ne bi nikakav spin pomogao, valjda lopta nece slagati.
Link to comment
Just now, Cane Vukic Prebranac said:

Шта рече Репеша вечерас? Није га сад нико вукао за језик? Нема атмосфере линча?

 

Kaze da nije bilo ni blizu atmosferi iz Beograda. Ne znam samo sta bi bilo da je bilo blizu, mozda bi gadjali klupu Zvezde vecim srafovima ili bi vise navijaca uletalo u teren da pljuje igrace po ulasku u halu. Doduse, izvinio se ako se neko uvredio zbog te blago pojacane atmosfere u hali. Matori licemer.

 

Bez zezanja, bilo bi jako dobro da nasi igraci stisnu i dobiju cetvrtu utakmicu jer se plasim na sta ce izaci peta, ako u petak bude ovako ponovo. A ne sumnjam da ce biti, Crnogorci su poznati po tome da su do jaja hrabri kad su na svom bunjistu i u vecoj gomili, zabole njih za to sto ce igraci i strucni stab Buducnosti morati da se vracaju u Beograd.

Link to comment

Ova ABA liga je najpametnija i najbolja stvar koja se desila regionu u poslednjih 25 godina. Uzdizanje Budućnosti može da je upropasti. Nema šanse da ovde ima neki jak karakter, koji bi lupio šakom o sto i počeo da kažnjava Bokana i Čovića za ove sluposti.

 

Jbt, pre 4 godine, najljući rivali Partizan i Zvezda, sa Vujoševićem i Čovićem na čelu su odigrali seriju koja je rešavala sve, i praktično nije bilo nikakvih incidenata, bez obzira na ogromne tenzije, pa i mržnju. Kako se Budućnost umešala, odmah imamo totalnu neregularnost. Koincidencija?

Link to comment

Ova aba liga je zlo ako se ovako nastavi. Makar sad znamo da bi definitivno bilo mrtvih u fudbalskoj zajednickoj ligi. Svako u svoj tor da smrdi i gotovo...

Link to comment

Sećam se one serije Budućnost-Partizan, mislim iz '00 (kad je Partizan eliminsao Zvezdu 3-2 u polufinalu). Mislim da nikad nisam toliko navijao za grobare. Sećam se da su bili toliko bezobrazni u sred Beograda, Vukčević je bukvalno udario u glavu Radoševića, a sudije ništa nisu svirale. O onim pomeranjima konstrukcije koša protiv Zvezde/ BFCa, da ne govorim.

 

Kako im se Milenko Topić usrao u život u majstorici '98 u Podgorici..uh, voleo bih da nađem negde tu tekmu.

 

edit: alkohol

Edited by Ivo Petović
Link to comment
6 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

nije koincidencija, dule je vazda bio gospodin covek. 

 

Za crnogorske standarde, evidentno da :P

Link to comment
34 minutes ago, darkonet said:

pre nekoliko godina je bio onaj mec u Podgorici izmedju Buducnosti i Partizana kada je neko iz partera uhvatio Gagija Milosavljevica za ruku, tako nesto



Uhvatio ga lik u kragnu. :D Secam se utakmice, odlucivala je ko ce na koga u polufinalu, sudije navukle za Buducnost (neko povukao mrezicu i nisu priznali kos), mi tukli Partizan oni ispusili od Cedevite petu kuci. :laugh:

Edit: Bilo je najjace kad ih je Mega karala 2-0 u polufinalu. :hail:

Edited by Plajvi
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...