Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, assignment said:

I pored svega toga, kako vidimo surovo dokumentirano cak snimcima, nema nikakvog saopstenja KK CZ tj kancelarije Covic, nema pisanja ABA ligi, sto je veoma iznenadjujuce uzimajuci u obzir da je on nedokazani kralj saopstenja....

 

Ja da sam sinoc bio na njegovom mestu, povukao bih ekipu sa terena, i nebi zavrsio mec. Mislim, negde se mora presece, neka linija mora da postoji. Cak da se izprazni hala, ne moze se reci da je ispunjen uslov da se igra, jer pobogu, kome je do igre tj koji nivo kncentracije mozes imati nakon sto ti neko direktno preti batinama, pluje, vredja i gadja svacim....

 

Zvezda je u tom momentu vodila, pa neka ABA vadi kestenje iz vatre, a sve sem pobeda sluzbenim rezultatom, serija 3:0 i dovidjenja je kriminal. Suspenzija dvorane na godinu dana, pa neka se onda Bokani i Covici u buducnosti zapitaju da li im se isplati. Covic i Delije nisu cvecke, KKP i Grobari su tu na istom nekom (niskom) nivou, ali ove scene su jos jedan nivo jace....

 

Moguce je normalno da cuti jer A) Sve vec unapred poznato i zna da ce na kraju dobiti (sto opet ostavlja rizik ili pitanje sigurnosti da Zvezda dobije 5)  ili B) Hoce da cuti dok nije opet u BG-u, pitaj boba...

 

Da smo izgubili jednu u Beogradu sve ovo sto govoris bi se verovatno vec dogodilo. Ovako verovatno misli da mu se ne isplati da se bilo sta po pitanju regularnosti poteze dok ne prodje potencijalna peta utakmica. Na stranu to sto je sada skoro nemoguce uraditi bilo sta osim zavrsiti seriju odmah, a i to sto je moguce uraditi nece imati prevelikog efekta. Mahatma Gandi da dodje na celo Zvezde pre te pete utakmice bice nevidjeno sranje, jedino kako mozemo da se izvucemo da to ne gledamo je da nekako pobedimo sutra i skratimo i sebi i igracima Buducnosti muke.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mene zanima kako to da nismo makar pretili da napuatimo teren. Nisam gledao drugo poluvreme, a cini mi se da je Bejrut dostigao maximum u drugom delu utakmice

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Da smo izgubili jednu u Beogradu sve ovo sto govoris bi se verovatno vec dogodilo. Ovako verovatno misli da mu se ne isplati da se bilo sta po pitanju regularnosti poteze dok ne prodje potencijalna peta utakmica. Na stranu to sto je sada skoro nemoguce uraditi bilo sta osim zavrsiti seriju odmah, a i to sto je moguce uraditi nece imati prevelikog efekta. Mahatma Gandi da dodje na celo Zvezde pre te pete utakmice bice nevidjeno sranje, jedino kako mozemo da se izvucemo da to ne gledamo je da nekako pobedimo sutra i skratimo i sebi i igracima Buducnosti muke.

 

Mislim da je bilo realnije da dobijemo sinoc, nego sutra, futura je namirisala krv, lol

 

I zbog toga me takodje strah sledeceg dalje scenarija: Dodje na red 5 u BG, Covic pripremi njegovu eskadrilu, eskadrila krece, i onda oni pri svom vodjstvu povuku ekipu i zavale kosku domacinu, more gore nego Game of Thrones, majke mi....

Link to comment
4 minutes ago, assignment said:

 

Mislim da je bilo realnije da dobijemo sinoc, nego sutra, futura je namirisala krv, lol

 

I zbog toga me takodje strah sledeceg dalje scenarija: Dodje na red 5 u BG, Covic pripremi njegovu eskadrilu, eskadrila krece, i onda oni pri svom vodjstvu povuku ekipu i zavale kosku domacinu, more gore nego Game of Thrones, majke mi....

 

I sta ce da urade osim sto ce da izgube sluzbenim rezultatom? Sta god da se desi u Pioniru, nece se desiti nista sto bi bilo ni blizu onog pokusaja linca sinoc, buduci da je Pionir uslovnija hala od Morace i da nasa policija ima vise iskustva sa huliganima.

 

Vidim da ljudi uglavnom misle da je sve ono sto se sinoc desilo Bokanova ujdruma, ja sam skoro potpuno siguran da je on samo pripremio teren onim izjavama i da nista drugo nije preduzimao, ukljucujuci i posebne mere bezbednosti koje je morao, imajuci u vidu sta se ocekivalo. Mrznja je jednostavno tolika da se na nju uvek moze racunati a da prstom ne moras da mrdnes. Tako ce biti sve dok je Milo na vlasti u Crnoj Gori, njemu je mrznja prema Srbiji jedini politicki argument vec vise od 20 godina, a u medjuvremenu su se "patriote" i kod nas podelile na "mi smo isti narod" i "jebo im pas mater crnogorsku" frakcije, pa se bar na ovu drugu moze racunati da ce se istaci.

Link to comment

Ја се надам да ћемо узети четврту јер пета кад дође ... Или ће Звезда побиједити или се та утакмица неће завршити, бојим се.

Link to comment

karte nisu pustane u slobodnu prodaju. mahom je tako kad dolaze zvezda ili partizan. proverava se kome idu karte. doduse ove godine imaju dosta sezonskih zbog evrolige. 

siguran sam da je vecina, osim onih huligana, na platnom spisku vlade ili srbomrzitelja. 

nikad se tamo ne osecam prijatno. toliko neke nezdrave atmosfere.

potpuno suprotno u baru. kad god sam posao tamo na utakmicu lepo sam se osecao. iako su braca pavicevic uvezana sa dps-om kod njih nema ovakvih gadosti. 

Link to comment
32 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Ја се надам да ћемо узети четврту јер пета кад дође ... Или ће Звезда побиједити или се та утакмица неће завршити, бојим се.

 

Ovo. Mogu misliti sta Covic sprema u slucaju pete utakmice. Svega ce biti sem kosarke.

 

edit: za ostvareno fizicko nasilje (ili realnu pretnju istim) samo najostrije kazne. Sinoc se igraci zagrevaju na metar od goveda koja urla i vredja ih, preti... onaj car jos besno sutira upaljace nazad na teren.

 

Odvratna je Moraca, odvratna.

 

 

 

 

 

Edited by pantelia
Link to comment
16 minutes ago, harper said:

 

Nije valjda da si se nadao da niko nece kliknuti na ovaj link i provaliti da si lazov?

Ko je ova debela majmuncina s fotke?

Link to comment
4 hours ago, Ivo Petović said:

 

Za tebe ne znam, copkillah sigurno nije. Ne zato što je grobar, nego zato što je copkillah,

 

Samo što će sad neko da uleti i da mu odgovori sa prebijanjem sudija i sličnim incidentima (masovnim tučama sa HF npr), umesto da se gorepomenuti  mačuje sa sopstvenim ehom. I opet upadamo u smaranje i merenje patke, što ne znam kako više ne dosadi.

 

 

Od sopstvenog izliva patkometrije u mozak si propustio poentu.

 

Naravno da to što si naveo ne bih sporio, ali ovde je tema KKCZ i kmečanje prostog crveno belog i sličnih kako se nikad ništa slično nije dogodilo. I ja sam mu naveo gore stvari koje je samo njegov klub radio, a incidenata je bilo još koliko hoćeš, uključujući koje si i ti naveo kao i ovo što je Midl pomenuo dole. 

 

Eto, nadam se da ti je sada malo jasnije. 

 

4 hours ago, MiddleClass said:

 

Relativizujes. Ili si se odrekao Vujosevica i "zaboravio" bacanje bubrega na njega u Moraci.

 

Ali ajde ne uklapa ti se u koncepciju.

 

Taman se u odgovoru Petoviću nalazi i odgovor na ovo.

 

3 hours ago, simple red white said:

Mržnja te izjeda nije to dobro, jesi li bio u Pioniru u drugoj utakmici polufinalne serije?

 

Ja ti lepo odgovorio a ti mi bacaš te radikalsko-ćokijevske forice. Ne bih te dalje zadržavao...

 

Link to comment
16 minutes ago, ZokiAsov said:

Ko je ova debela majmuncina s fotke?

 

Otkud znam? Debil koji je bio u hali u toku jedne od najvecih ako ne i najvece kosarkaske sramote (to bese ono kad je Jovanovicu ispljuvan sako?) u nas. No, hajde mi samo objasni kako ovo moze da se kvalifikuje za poredjenje s onim upadanjem navijaca sinoc. Ovaj lik je dosao do Pavlovica posle zavrsene utakmice, bio mu je na dohvat ruke i njemu i Bogdanu, da je hteo da nekoga napadne mogao je to da ucini sto puta. Umesto toga ga je verovatno ispickarao, ovaj ga je odgurnuo, obezbedjenje ga je izvelo i kraj.

 

Iskreno, ne znam cemu sluze ovi pokusaji da se relativizuje ono sranje sinoc pokusajima da se pokaze kako je takvih stvari bilo i ranije, kao da ne znate i kao da i sami niste iskusili koliko se teren u Moraci razlikuje od svih ostalih i kakva divljastva su se tamo desavala. Ja to jedino mogu da objasnim time da niste kliknuli ni na jedan od ovih klipova sa sinocnje utakmice.

Link to comment

https://www.aba-liga.com/news.php?id=41933

Disciplinary sanctions for Budućnost VOLI
Budućnost VOLI have received sanctions from the ABA League Disciplinary Judge Saša Pavličić – Bekić due to the insufficient organization of the 2019 ABA League Finals Game 3.



Due to the insufficient organization of the 2019 ABA League Finals Game 3 between Budućnost VOLI and Crvena zvezda mts, played on April 17, 2019, ABA League Disciplinary Judge Saša Pavličić - Bekić made a decision to fine Budućnost VOLI by closing part of the stands for Game 4 of the 2019 ABA League Finals in which Budućnost VOLI will be the host, based on the ABA League Disciplinary Code.

According to this decision, the home team is obliged to close all the courtside seats, as well as all the seats stretching from the bottom of the each stand to the 3rd row.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...