Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čoki izbija na površinu Tomićevom doktrinom: svi igrači na istom levelu forme i kvaliteta.

...uvidevši da je nemoguće od Filipa napraviti ozbiljnog košarkaša za ovaj level košarke,

sve bolje rezultate ostvaruje u degradiranju ostatka tima na nivo ovog motivisanog rekreativca.

 

...uvek postoji rešenje, ako te nije sramota.

 

Link to comment
4 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

ФЧ3 дабл дабл, ППП на апаратима :fantom:

retard sam sebi tapse a u sve i jednoj odbrani ispao ko iz voza, a protivnik u rangu okk beograd

Link to comment
2 minutes ago, Блок_64 said:

 

Одбио нас Јеловац.:D

 

A on kao jedina opcija? Pa super se to odradilo, sad ce tek Majkara da ladi muda :D 

 

Zezam se, ne da je CIrbes igrao nesto, ali smatram da nije on "neresiv" problem (bar ne naspram drugih)

 

Prelazni rok jos traje do?

Link to comment

Nie samo do Filipa...Reglandu lego regres, Davidovac i Nenadić na kecu, ne ulažemo Keš-a, Faje se doštelovao, Boriša oće kuca preko trojice...

mi smo više za ove prijateljsko - rekreativne tekme...

Link to comment

Ja gledao poslednjih 4 min 2/4, mislim da smo za to vreme imali preko 5 ukradenih i sigurno još toliko presečenih lopti koje su otišle u aut.. Skoro 60 poena za poluvreme.

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

jel moguce da je tomic toliki govnar?!

znaci svako ko je odgledao 10 minuta kosarke, znao je koliki ce kancer za ovaj tim biti tatin pulen..

ali on izgleda ni nakon laganog dobijanja future u laktasima, pa i u pioniru, galate u gostima 30 razlike, protiv andore 40 razlike(tamo otvorili bili sa 20-0, pa se raspali ulaskom majmuna), i sada unikahe, koje su odigrane bez reatrda, on i dalje ne vidi koliko je sati?

i jos na sve to, sklanja zirbesa iz tima, nachi no comment  :|

 

Link to comment

OK, ovo juce, iako nije bila takmicarska utakmica, iako je Unikaha bila umorna posle derbija protiv Reala je delovalo malo bolje nego inace.

 

Ako nista drugo, delovali smo agilnije, sa vise koncetracije u igri. Nenadic imao dobru ulogu, kao i Davidovac a za razliku od juniora, nisu igrac manje u odbrani pri ofanzivnim potencijalom koji poseduju, nije bilo nekih padova, vec smo odigrali celu utakmicu na maltene istom nivou...

 

Ne secam se da mi je neki trener sopstvenog kluba bio ovoliko antipatican (mozda jedino mladi Murinjo u FK)

 

Da junior i Kes nisu bili bolesni, bili bi verovatno u rosteru...

 

A ima i ona stara poslovica, "ako si poceo da jedes govna, onda jedi do kraja...."  To im je izgleda doktrina...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...