Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Ja nešto imam utisak da se uleb kup igra rekreativno. Istini za volju budućnost smo dva puta odvalili od života, cedevitu i partizan takođe. Verovatno je to prioritet

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Nikodije said:

Ja nešto imam utisak da se uleb kup igra rekreativno. Istini za volju budućnost smo dva puta odvalili od života, cedevitu i partizan takođe. Verovatno je to prioritet

 

Ma, ne igra se rekreativno nego su u Evrokupu ozbiljnije, kvalitetnije i bolje vodjene ekipe. Uostalom, ucinak tih klubova koje smo "odvalili od zivota" u Evroligi i Evrokupu najbolje govori koliko su i one same kvalitetne. Cedevitu je Uniks juce razneo stoka razlikom, Monako tako razbio Partizan usred Pionira da je peske odigrao poslednju cetvrtinu a Buducnost, sa sve trpanjem nevidjenih para u tim, objektivno nije nivo Evrolige. Nas je svaka dobro organizovana ekipa koja ima igrace da na terenu sprovede ono sto je trener trazio vrlo lako skautirala i dobila kad treba na svom parketu. Ulm, Bresa, Andora, Unikaha, da i ne govorim o Valensiji koja je odlicna ekipa, sve su to ekipe koje su nas kuci dobile bez ikakvih problema.

Link to comment

i da dodam, jedan rakocevic je oteran, koji je bio legenda el i koji je davao po 20 poena, doduse uz katastrofalnu odbranu..

a ovo govno smrdljivo raspalo midzetsko, ofanzivno ne moze ni da prismrdi rakocu, a u odbrani je 10 puta gori a ni jedan zvizduk na njegov racun, brao zvezdaska publiko objekltivna. :coffee:

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Ma, ne igra se rekreativno nego su u Evrokupu ozbiljnije, kvalitetnije i bolje vodjene ekipe. Uostalom, ucinak tih klubova koje smo "odvalili od zivota" u Evroligi i Evrokupu najbolje govori koliko su i one same kvalitetne. Cedevitu je Uniks juce razneo stoka razlikom, Monako tako razbio Partizan usred Pionira da je peske odigrao poslednju cetvrtinu a Buducnost, sa sve trpanjem nevidjenih para u tim, objektivno nije nivo Evrolige. Nas je svaka dobro organizovana ekipa koja ima igrace da na terenu sprovede ono sto je trener trazio vrlo lako skautirala i dobila kad treba na svom parketu. Ulm, Bresa, Andora, Unikaha, da i ne govorim o Valensiji koja je odlicna ekipa, sve su to ekipe koje su nas kuci dobile bez ikakvih problema.

 

Pa od budućnosti samo je valensija bolja ekipa. Ulm, breša i andora svakako nisu, unikaha je tu negde. 4 naše najbolje utakmice u sezoni su bile protiv 3 najveća rivala u aba ligi, ne bih rekao da je to slučajno. A u te 4 utakmice debeli midžet je ukupno odigrao minuta koliko večeras u valensiji

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa od budućnosti samo je valensija bolja ekipa. Ulm, breša i andora svakako nisu, unikaha je tu negde. 4 naše najbolje utakmice u sezoni su bile protiv 3 najveća rivala u aba ligi, ne bih rekao da je to slučajno. A u te 4 utakmice debeli midžet je ukupno odigrao minuta koliko večeras u valensiji

 

Po imenima nisu bolje ali su bolje vodjene i bolje organizovane. Prilicno sam siguran da Buducnost, u stanju u kojem je igrala protiv nas, ne bi pobedila ni u Ulmu, ni u Andori, ni u Malagi, a mozda ni u Bresi. Jedina nasa zaista vredna pobeda od te cetiri je ona u Podgorici, ne treba zaboraviti da su Podgoricani dosli kod nas dva dana nakon sto su odigrali utakmicu Evrolige, a i tada smo ih pobedili jer je Perperoglu odigrao utakmicu sezone. Oni su u takvim uslovima gubili i od Krke, tako da sve to nista ne mora da znaci kad dodje stani-pani.

Link to comment

Ne mora ništa da znači, samo hoću da kažem da imam utisak da tomić logičnije vodi ove utakmice u aba ligi, kao i da je pristup bolji. Tu je veća frka za rezultat, pa ne može da se desi da  debeli midžet dobije 14 minuta kao večeras. Mi nijednu iole ozbiljnu utakmicu do kraja sezone nećemo dobiti ako će on igrati 14 minuta. Mislim da je to i tomiću sasvim jasno

Edited by Nikodije
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

Što se plavšića tiče, želim da verujem da se sprda sa onim "čović agresivan", "čović snažno", ipak je suviše dobar komentator da bi se tako useravao u svoju karijeru, pride radi za šolaka, ne za bujketa, pa ne vidim zašto bi morao da burekjogurteriše

 

Сарађују са Звездом, неће да се замјерају газди. Исти случај као у фудбалу, гдје је Влади Новаковићу стављен фластер на уста након што су Крстаја и Коларов одбили да дају изјаве за СК.

Link to comment

Ali meni se cini da je Regland totalno crko, ili jednostavno igra sa 0% koncetracije, jer greske, nepostojeci ball protection, bacanje lopti u aut ili protivniku u ruke, previse je kume za njegov nivo...  Za midzeta znamo da ne moze bolje jer nije profi kosarkas...

 

Koliko je samo napada lose odigrano, gledam kako se na 12-13 sekund pre kraja napada jedan nas nabije u levi, jedan u desni cosak, centar se muva i bori negde oko centra, neman nikakvih kretnji, lopta se ne krece, onda se spusti vreme na 3 i onda kao neko opali.

 

Umesto da Faje i Stratos menjaju Dobrica i SImanica da bi ovi napredovali i sticali neophodno iskustvo biva obrnuto. Ok je kad su u kanalu ili neke bas "jake" utakmice, crunch time, ali nikako mi se ne svidja vodjenje ekipe od trenera Tomica.

 

Pazi kada je Tomic u zadnje 2-3 utakmice cak igrao sa Reglendom i Covicem na parketu... WTF...

 

Ali, nebitno je da li ce Midzet da igra kada se resava ABA i nebitno je to sto cemo imati prednost domaceg, volim Zvezdu ali tesko cemo moci pored Buducnosti da osvojimo ABA ako se ovoako nastavi...

Edited by assignment
Link to comment
10 hours ago, harper said:

 

Nas je svaka dobro organizovana ekipa koja ima igrace da na terenu sprovede ono sto je trener trazio vrlo lako skautirala i dobila kad treba na svom parketu. Ulm, Bresa, Andora, Unikaha, da i ne govorim o Valensiji koja je odlicna ekipa, sve su to ekipe koje su nas kuci dobile bez ikakvih problema.

 

Da, odlične ekipe Breša i Ulm.:Jova:

Skautira li i naš trener nešto?

elem, šanse da prođemo su minimalne, možda neće biti dovoljne ni sve tri pobede ( mada nećemo ni pobediti sve 3 preostale:fantom:)

Link to comment

Javite Tomiću da je Budućnost koju smo sva tri puta opeglali ove sezone trenutno daleka prošlost.

Prve dve tekme u Beogradu biće im znatno manji hendikep sada, kada se pita Repeša, Noris Kol i rim protektor Bitadze.

Klarkove su ozbiljno opravili i Džekson je solidan.  Ne sećam se utakmice u kojoj je Real izgledao tako bespomoćno u napadu. 

Da li Milan stvarno planira da u finalnoj seriji Reglenda odmara Beronovim i Filipovim minutima na kecu

videćemo za tri nedelje kada se završava prijava igrača za ABA ligu.

Kod nas u međuvremenu pored povreda i pada forme...tatino magare lagano ali sigurno loče energiju tima...Berona i Cirbesa izluđuje za sve pare i to jasno pokazuju sada kada su i oni u krizi. Nemerljiv je njegov talenat da za par minuta na parketu ubije momentum tima, izazove pometnju u odbrani i istera iz pameti svakog igrača, člana stručnog štaba i navijača Crvene Zvezde koji su prinuđeni iznova to da gledaju. Filipe...ebo te otac koji te doveo.

Edited by Musky
Link to comment

ko da on to ne zna..

al familiju chovic zabole ona stvar za to, bitno da sincic iako amater igra u velikom klubu i glumi nekog kosarkasa, a sto time sere po 14 preostalih igraca iz tima i milionskom publikom, to nema veze..

 

edit: i da, i tomic i oba dva covica da se teraju u tri picke materine iz zvezde!

:coffee:

Edited by Shaq
Link to comment

debelo govno u 5 minuta protiv pokojnog fmp-a prima bananu, presecaju mu pas, sa driblingom izlazi u aut, keselj razigrava sam sebe.. da se nose u tri lepe oba dvojica zajedno sa tomicem i drugim covicem na tribini..

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...