Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Ako mali ikad dostigne nivo na kome je Tepic igrao u dve sezone kad je vodio Partizan na f8 i u reprezentaciji koja je osvojila srebro u Poljskoj svi ima da se sutramo u dupe od srece. 

 

I ne, nije ga ujebalo sto je ostao kamenjar. Bio je vrhunski igrac i bez suta do trenutka kad je potpuno kalirao. Ako je Jovic napravio karijeru bez suta, svakako je to mogao i Tepic.

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jović je što se šuta tiče Rej Alen za Teparu. A Teparu je isključivo to delilo od vrhunskog igrača.
S tim što zujalice plejeve nije mogao ni lasom da dohvati. Kako mu je MWill samo pravio malu decu.:coffee:
Link to comment

Au covece odmah zal za proslim vremenima , kako je Tepic igrao final 8 itd.  jaka mudo . Partizan je tada igrao Evroligu a imao je i  trenera koji se nije  libio da u vatru ubaci mladog igraca.  Potpuno razliciti periodi  u kome se klub nalazio i nalazi , drugacija trenerska filozofija itd. Neka Canak pusti muda i pruzi klincima sansu, neka brljaju i prave  greske, isplatice se za sezonu,dve.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

 

Tepic je bio zmaj u juniorskim godinama, igrao za prvi tim Vojvodine i bio za klasu inteligentniji od svih vrsnjaka i mnogih starijih igraca. Njega je ujebalo to sto je poceo da stagnira i nazaduje od neke 22ge godine.

Tepic je pre svega bio odlican u prodoru , to je koristio   fantasticno na tom nivou, posle  je u seniorima zapeo izmedju pozicija, kao plej nedovoljno kreativan a kao  bek ili krilo bez suta za tri poena, preslab za kik boks , prejak za roken roll:happy:

Link to comment

Ajd da te podsetim - Tepic je debitovao kod Mute u prvom timu Vojvodine sa 15 godina. U mladjim selekcijama reprezentacije Srbije je osvojio 4 zlatne medalje. U Partizan je dosao sa 19 godina. sa njegovim dolaskom se poklopilo i prvo izlazenje Partizana iz grupe u evroligi u eri Duska Vujosevica, te dva plasmana u plejof u kojima je on bio mozak ekipe, a ekipa igrala vanserijsku kosarku. Partizan je u tom periodu osvojio 8 od 9 domacih trofeja. Tepic je sa 22 godine osvojio srebro sa reprezentacijom koja se 7 godina brukala na velikim takmicenjima. Dusan Ivkovic je izjavio za da mu je Tepic najvazniji igrac u ekipi. Da, Milenko Tepic je bio prilicno veliko mudo.

 

O ovim opservacijama o nedostatku kreativnosti, nemogucnosti da igra pleja, nepostojanju suta i odbrane na spoljnim pozicijama ne bih ni pocinjao. 

Link to comment

Ne znam  sa kim se ti hrves, niko ne osporava Tepiceve uspehe , napravio je  solidnu karijeru ali mogao je mnogo vise  od toga, da je imao taj sut. Posle Partizana je bivao sve gori i gori , epizoda u Grckoj mu je bila suvi prosek , posle toga litvanija,spanija, uglavnom igrac zadatka. Meni se Trifunovic vise  dopada, govorim u istom  uzrastu,  zato sto ima vic u igri, bas onako  igra mu je bazirana na prirodan osecaj  , nista mehanicki a ima mekanu ruku, brz izbacaj, odlican domet. Bas je zanimljiv potencijal.

Edited by Micko8
Link to comment

Hrve se jer ovde ljudi pisu kako je propo jer nije bio dobar suter. Nadjite statistiku, Tepic ima niz od nekih 19 utakmica u EL sa postignutom bar jednom trojkom. Tripkovic to nema.

 

Lik je pukao psiholoski, izgubio je na pouzdanju i onda tonuo samo dublje. Deluje kao jedan od onih dobrih "za na leba da ih namazes", a ponekad u kosarci moras biti malo drcan i bezobrazan, sto on izgleda nema u sebi.

Link to comment

Ne znam koliki mu je plafon , ne mogu da vidim buducnost iz ove perspektive ali znam da je  od Tepica u nekim segmentima igre mnogo napredniji igrac u istim godinama , druga stavr je sto vi romantizujete  Tepica kao nekog igraca koji je sam nosio Partizan  do Final 8 a on je bio samo jedan kotacic te masine , cak ne  i   toliko znacajan u odnosu na neke druge igrace iz tih ekipa .

Edited by Micko8
Link to comment
41 minutes ago, Micko8 said:

Ne znam  sa kim se ti hrves, niko ne osporava Tepiceve uspehe , napravio je  solidnu karijeru ali mogao je mnogo vise  od toga, da je imao taj sut. Posle Partizana je bivao sve gori i gori , epizoda u Grckoj mu je bila suvi prosek , posle toga litvanija,spanija, uglavnom igrac zadatka. Meni se Trifunovic vise  dopada, govorim u istom  uzrastu,  zato sto ima vic u igri, bas onako  igra mu je bazirana na prirodan osecaj  , nista mehanicki a ima mekanu ruku, brz izbacaj, odlican domet. Bas je zanimljiv potencijal.

 

micko, druze, ti si imao 9 godina kada je tepic igrao juniorske utakmcie.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...