Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, copkillah said:

 

Kakvi su ti sad ovo ad hominem napadi? Pričaš samouvereno, pomislio sam da možda znaš o čemu pričaš.

 

Dakle, znaš li ili ne znaš? Mada mislim da se odgovor nazire... :(

 

kad vidim da takvi kao ti pricaju da znaju ugovore, odma je jasno ko dan da u stvari nemaju pojma. 

to sto uzimate kao sveto slovo informacije sa juzne tribine i iz kafica, pa posle mislite da ako nebuloze ponavlajte milion puta da ce to postati i istina, to je vec problematika za drugu tematiku.

:coffee:

Link to comment
33 minutes ago, Timmy said:

Ne znam samo da li je i glup ili samo bezobrazan sa tim poredjenjem... A vi mu jos odgovarate :(

I jedno i drugo.

A evo stiglo mu i pojačanje u obliku ovog Bljake, koji se ističe u sendvičarenju.

Link to comment
1 hour ago, Shaq said:

kad vidim da takvi kao ti pricaju da znaju ugovore, odma je jasno ko dan da u stvari nemaju pojma. 

to sto uzimate kao sveto slovo informacije sa juzne tribine i iz kafica, pa posle mislite da ako nebuloze ponavlajte milion puta da ce to postati i istina, to je vec problematika za drugu tematiku.

:coffee:

 

I dalje mi nisi odgovorio, što, po svemu sudeći, znači ne znaš. To je sve što me je zanimalo, ne bih te dalje zadržavao.

 

Link to comment
I jedno i drugo.
A evo stiglo mu i pojačanje u obliku ovog Bljake, koji se ističe u sendvičarenju.
Mogla bi malo moderacija da se pozabavi tobom, da treskaš u svoja 4 zida.
Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

 

I dalje mi nisi odgovorio, što, po svemu sudeći, znači ne znaš. To je sve što me je zanimalo, ne bih te dalje zadržavao.

 

da si pametan, video bi da sam ti odgovorio i to vise nego jasno. :coffee:

Link to comment
12 minutes ago, Shaq said:

da si pametan, video bi da sam ti odgovorio i to vise nego jasno. :coffee:

 

Ja sam te pitao za brojke, apsolutno me ništa drugo nije zanimalo. Kao i uvek, pucaš ćorcima, moja je krivica što sam očekivao više od tebe, poyy!

 

Link to comment

dok čekamo papir za mustafu stiže potvrda da igramo sa klužom prvog u beogradu pre nego što odemo u španiju

 

ovo je najgori mesec u istoriji košarke btw, nema jebeno ništa da se gleda, novi kalendar nam je uništio avgust mesec, bar je nekih prijateljskih reprezentacija bilo ranije, sad baš nema ništa

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...