Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

29 minutes ago, Venom said:

 

To je definicija igraca koji nije uspeo da udje medju 400 najboljih igraca na celom svetu. Jako veliki fail. Na ovom forumu npr. ne manjka top 400 svetskih naucnika, psihologa, ekonomista, programera, zanatlija itsl.

lol  Zasto mislis da je to potrebno naglasavati? Evo, decko je profi kosarkas, freak of nature, neuporedivo uspesniji od mene i menjao bih se sa njim bez razmisljanja.

 

Prevara od igraca ne znaci da je doticni promasio profesiju nego da ga bije glas da je bolji igrac nego sto zaista jeste.

Oko njega je vladao hype da pripada tom drustvu od 400 najboljih, a ovi ga ekspresno poslali nazad iako su morali da ga placaju. Ocigledno da po trenutnom kvalitetu i potencijalu nije ni blizu NBA, a dobio je NBA ugovor. U tom smislu je prevara od igraca. Dobro pojacanje za Partizan. Treba probati sa njim, ali ne treba ocekivati da ce od starta da dominira jer je eto imao NBA ugovor u dzepu.
 

Edited by Heaviside
Link to comment

Zato sto NBA potencijal ima na hiljade i hiljade igraca i mnogi od njih odu na tryout i ne prodju, ali to ne znaci da su "prevara od igraca". Ima boljih u tom trenutku i kraj. A i to sto neko nije prosao tryout ne znaci da je otpisan za sva vremena. 

Link to comment

Covece, lepo sam napisao sta podrazumevam pod prevarom od igraca. Nigde ne pise da su svi igraci koji ne zavrse u NBA prevare. Nema potrebe da se vrtimo u krug.

 

Rasprava je pocela od pitanja sta je za Zagorcem, zasto ubacuje po 5, 6 poena u Partizanu. Ljudi ocekuju vise od njega zbog medijskog hajpa i cinjenice da je bio blizu NBA. Ja tvrdim da on kvalitetom nije ni blizu NBA i da od njega trenutno ne treba ocekivati previse. Nadam ce da pod Cankom napredovati i imati dobru karijeru.

Link to comment
7 hours ago, Heaviside said:

Covece, lepo sam napisao sta podrazumevam pod prevarom od igraca. Nigde ne pise da su svi igraci koji ne zavrse u NBA prevare. Nema potrebe da se vrtimo u krug.

 

Rasprava je pocela od pitanja sta je za Zagorcem, zasto ubacuje po 5, 6 poena u Partizanu. Ljudi ocekuju vise od njega zbog medijskog hajpa i cinjenice da je bio blizu NBA. Ja tvrdim da on kvalitetom nije ni blizu NBA i da od njega trenutno ne treba ocekivati previse. Nadam ce da pod Cankom napredovati i imati dobru karijeru.

 

I ja napisao da to nema veze sa "prevarom od igraca". Stvarno nema potrebe da se vrtimo u krug. Opis ti je cisto preterivanje i kraj.

Link to comment

Sve zavisi sta ste ocekivali od njega.  Ako ste ocekivali  da ima neku ozbiljnu evropsku ili nba epizodu , onda  se i moze smatrati prevarom, Miskovom , jos je uspeo da uzme sasvim dobre pare tamo ne odigravsi niti jedan mec  u NBA ligi. U Spanskoj ligi je redovno imao nule u statistickim kolonama. Karijera za sada za ne povaliti se.

Link to comment

Iako  je prijateljska , mnogo je

19 minutes ago, Lezilebovich said:

A otkud sadi ovi talentovani momci kod nas (Trifunović i Tarlać)? Što ne idu u Megu ili eventualno KKCZ ? SNS sipa keš i kod nas pa se ima ili ... ? 

Sta znam , Vucurovic slovi za coveka koji je dobar  u radu sa mladim igracima , moguce je da je  on sada  taj magnet   koji privlaci talentovane klince , kako bi individualno napredovali.  CZ  sa  Simanicem ,Radanovicem  i Aranitovicem  nije napravila dobru reklamu za mlade igrace , verovatno ih roditelji zaobilaze u sirem luku i nece pustati decu da im  propadaju tamo, mislim na ove talentovanije klince. 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...