Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, Shaq said:

dok zvezda ima 6 stranaca, muceni partizan skupio jedva 6.. garant ce kss da poveca broj stranaca zbog smrdljive zvezde, strasno sta vam rade :coffee:

koja zvezda?

čovićeva ili čovićeva?

 

Link to comment
dok zvezda ima 6 stranaca, muceni partizan skupio jedva 6.. garant ce kss da poveca broj stranaca zbog smrdljive zvezde, strasno sta vam rade :coffee:
aPARThejt :fantom:
Link to comment
50 minutes ago, Shaq said:

dok zvezda ima 6 stranaca, muceni partizan skupio jedva 6.. garant ce kss da poveca broj stranaca zbog smrdljive zvezde, strasno sta vam rade :coffee:

 

Da li slučajno imaš informacije o visinama ugovora svih tih 12 stranaca? Unapred hvala :)

 

 

Link to comment
15 minutes ago, copkillah said:

 

Da li slučajno imaš informacije o visinama ugovora svih tih 12 stranaca? Unapred hvala :)

 

 

nije bitno dal ja imam, bitno je da vi znate da zvezdini nisu uspod 600k, dok su partizanovi na oko 70k...

boli kalemegdan u junu :coffee:

Link to comment
Just now, Shaq said:

nije bitno dal ja imam, bitno je da vi znate da zvezdini nisu uspod 600k, dok su partizanovi na oko 70k...

boli kalemegdan u junu :coffee:

 

Evo, ja pitam tebe, pusti ti nas, kakve informacije imaš o visinama ugovora svih tih stranca u oba kluba?

 

I zanima me, da li okvirno znaš koliki je bio ugovor Vilijams-Gosu? Samo reci neku okvirnu brojku, ne moraš precizno.

Link to comment

NWG je koštao 130k doloresa po Dejvidu Piku. To je i nama bila prihvatljiva cena za backup pleja ali on je hteo minute u ekipi bez takmičarskog imperativa.

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

 

Evo, ja pitam tebe, pusti ti nas, kakve informacije imaš o visinama ugovora svih tih stranca u oba kluba?

 

I zanima me, da li okvirno znaš koliki je bio ugovor Vilijams-Gosu? Samo reci neku okvirnu brojku, ne moraš precizno.

lol, a ti kao znas pa sad mene isputujes... smesan si :coffee:

u svakom slucaju, strasno sta vam rade :coffee:

Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

lol, a ti kao znas pa sad mene isputujes... smesan si :coffee:

u svakom slucaju, strasno sta vam rade :coffee:

blizak si sa legendom

Link to comment
2 minutes ago, Shaq said:

lol, a ti kao znas pa sad mene isputujes... smesan si :coffee:

u svakom slucaju, strasno sta vam rade :coffee:

 

Kakvi su ti sad ovo ad hominem napadi? Pričaš samouvereno, pomislio sam da možda znaš o čemu pričaš.

 

Dakle, znaš li ili ne znaš? Mada mislim da se odgovor nazire... :(

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...