Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 4.9.2018. at 22:10, Fins fleet said:

Odakle ti ideja da nije hteo da igra?

 

Moglo se cuti tada, mislim da se i ovde pricalo, da je nesto puklo izmedju Tea i Tepare pre tog meca pa da ovaj zato nije hteo da igra. Verovatno patka, ali sam siguran da bismo sa Tepicem Ruse prosli, i verovatno se posle kvalifikovali za OI

Link to comment

Pred tu utakmicu sa Rusima nije samo Tepic bio povredjen, Paunica i jos neke igrace su mucile povrede , neki su primali nekcije pred tu utakmicu  itd. Ja nikada nisam cuo da su Teodosic i Tepic imali neke probleme, cini mi seda su se oni  tada  imali najbolji odnos od  svih igraca, oni su  pripadali onoj generaciji 87, sto je sve osvojila, Teodosic i Bjelica su imali nesto  hladniji odnos do pre 5,6 godina, to se moglo primetiti tokom  samih utakmica.

Edited by Micko8
Link to comment

Da, nije igrao ni Rasic, ali Tepic je tu bio najbitniji izostanak, zato je Blatt i odredio onu taktiku sa presingom na Teu gde smo silne lopte izgubili

Link to comment

Mi nismo mogli ravnopravno da se suprostavimo Rusima zato što smo imali samo 3 igrača na bekovima - Tea, Markovića i Paunića, koji nije ni ulazio osim u garbidž tajmu™. Tepiću se ukoćio vrat, a Rašić se povredio utakmicu dve pre toga.

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...