Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lepo indeed, meni se to svidja, pogotovo sto klinci ne napreduju i ne dobijaju priliku u Zvezdi. Ali, bitno je da se napravi i sistem koji ce nam omoguciti da zadrzimo ove momke kada napune 19-20, i da im se da prostor u prvom timu, da uz neke starije igrace da uce i sticu iskustvo. Win-win i za njih i za klub, debeli je to dobro radio, ovi sad, pa nadajmo se da hoce, ali ko zna.

Link to comment
3 hours ago, Micko8 said:

Mali je odlican  potencijal, lepo je poceo Partizan  sa dovodjenjem mladih igraca ove sezone. Tarlac i Trifunovic, plus sinovi bivsih igraca CZ :laugh:

 

Kad vaši bivši igrači očigledno nemaju dobar pelcer. Ništa novo u srpskoj košarci, isto je bilo i sa selektom. :fantom:

Link to comment

Gledam ga letos na onom sampionatu i razmisljam kako bih voleo da ga vidim u crno belom dresu i kako vreovatno nema teorije da se to ikad desi. Odlican je mali, mene je kupo na prvu. Podseca me na mladog Milenka Tepica, po stilu i kosarkaskoj inteligenciji, ali sa kvacilom™.

Link to comment
1 hour ago, booyaka said:

 

Kad vaši bivši igrači očigledno nemaju dobar pelcer. Ništa novo u srpskoj košarci, isto je bilo i sa selektom. :fantom:

Koji moji ??? Ja sam navijacki neutralan , navijam za  srpsku kosarku. Mali Trifa  je odlican projekat, nadam se da ce brzo doci do A tima, mogao bi da se koristi na dve pozicije.

Link to comment
1 hour ago, Lord Stef said:

Gledam ga letos na onom sampionatu i razmisljam kako bih voleo da ga vidim u crno belom dresu i kako vreovatno nema teorije da se to ikad desi. Odlican je mali, mene je kupo na prvu. Podseca me na mladog Milenka Tepica, po stilu i kosarkaskoj inteligenciji, ali sa kvacilom™.

Za razliku ot Tepica decko ima sut za tri poena, a i mnogo je kreativniji u organizaciji igre.

Edited by Micko8
Link to comment

Nisam ja kriv sto si se ti  nakacio na mene . Gde sam ja rekao da Tepic nema pojma??? Trifunovic mi je zanimljiviji igrac ako poredimo oba igraca  u  tom juniorskom periodu. Tepica je nedostatak suta za tri poena sprecio da napravi mnogo bolju profesionalnu karijeru. Trifunovic nema taj problem a svidja mi se i  njegov smisao  za organizaciju igre,   decko je imao najbolji plus i  minus  u nasoj ekipi, inteligentan igrac.

Link to comment
Koji moji ??? Ja sam navijacki neutralan , navijam za  srpsku kosarku. Mali Trifa  je odlican projekat, nadam se da ce brzo doci do A tima, mogao bi da se koristi na dve pozicije.
Ma ok, nije ni bitno ko za koga navija, čak ni to gde će neki igrač juniorski staž da provede jer to svakako nije garancija da će i seniorsku karijeru započeti u istom klubu, onoliko igrača ima koji to dokazuju.
Što se tiče malog Uroša i meni je interesantan kao igrač, junior sa manjim potencijalom u odnosu na PPP trojku ali uz unapređivanje nekih segmenata igre, prvenstveno šuta i brzine može da ispadne jako dobar.
Link to comment

Ne znam da li je bas manji potencijal , on je cak bio i najmladji igrac u ekipi , sedamnaestogodisnjak , preuzeo je  ulogu pleja odmah u prvoj cetvrtini prve  utakmice na prvenstvu,  kada se videlo da sa Kuzmanovicem ne ide , dobro provodio je neko vreme i sa Kuzmanovicem i sa Lakicem na parketu , ali on je bio glavni igrac sa loptom,   ne vidim da ima problem  sa sutem, poseduje  jako dobru prangiju.

Edited by Micko8
Link to comment
8 minutes ago, Micko8 said:

Nisam ja kriv sto si se ti  nakacio na mene . Gde sam ja rekao da Tepic nema pojma??? Trifunovic mi je zanimljiviji igrac ako poredimo oba igraca  u  tom juniorskom periodu. Tepica je nedostatak suta za tri poena sprecio da napravi mnogo bolju profesionalnu karijeru. Trifunovic nema taj problem a svidja mi se i  njegov smisao  za organizaciju igre,   decko je imao najbolji plus i  minus  u nasoj ekipi, inteligentan igrac.

 

Tepic je bio zmaj u juniorskim godinama, igrao za prvi tim Vojvodine i bio za klasu inteligentniji od svih vrsnjaka i mnogih starijih igraca. Njega je ujebalo to sto je poceo da stagnira i nazaduje od neke 22ge godine.

Link to comment
 

Tepic je bio zmaj u juniorskim godinama, igrao za prvi tim Vojvodine i bio za klasu inteligentniji od svih vrsnjaka i mnogih starijih igraca. Njega je ujebalo to sto je poceo da stagnira i nazaduje od neke 22ge godine.

Stagnirao je jer nije bio za poziciju pleja, a neatletičnost i nedostatak brzine su ga odredile za tu poziciju. Zato je onako pogrbljen savijao se da čuva mnogo niže igrače.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...