Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kao da ne znate Nikodija, produžena ruka harpera iz vremena kada je dotični bio banovan. harper, Nikodije i Katamaran su Šešelj, Vučić i Nikolić ovog podforuma.

Link to comment
4 hours ago, Mark Rothko said:

 

 

Opa, imformišemo se preko RSB-a :laugh:

 

 

 

 

Odličan serijal tekstova - Simptomi kleptomanije u suparničkom klubu, Crno bela mimikrija, Sektaški demoni JSD partizan...

 

Pa Nikodije kućo, prijatelju, brate, da li je moguće...

 

Imaju i jedan jak tvit samo me mrzi sad da ga nadjem, sve je objasnjeno u 280 karaktera

Link to comment
3 hours ago, bradilko said:

pa oni većinski isto misle kao rsb ekipa. svisuisti

ipak im je ćoki doneo toliko radosti posle sušnih decenija

 

ne seri bradilko leba ti

koji to "vecinski oni"?

ajde daj imena/nickove nas cigana koji smo isti kao rsb ekipa

 

a tebi nikodije zaista ne treba jebeni rsb. odnosno ne znam sta i da li tebi treba, nego nema potrebe da prenosis to na ovaj forum

kapiram ja kakva ti je namera, uostalom i sam kazes. ali jednostavno tom smecu ne bi trebalo biti mesto na forumu

Link to comment
14 hours ago, Nikodije said:

Šala, komika, šta se primate odmah, baš je zabavan tekst. Ali vi kleptomani nemate smisla za humor

kako bre nemaju smisla za humor, pa ne bi bradi valjda pisao 5 godina jedan isti saljivi post da nije smesan?

Link to comment
17 hours ago, Nikodije said:

Šala, komika, šta se primate odmah, baš je zabavan tekst. Ali vi kleptomani nemate smisla za humor

Ma šta im se pravdaš, ipak je to crno beli svet. :fantom:

Link to comment
47 minutes ago, booyaka said:

Ma šta im se pravdaš, ipak je to crno beli svet. :fantom:

 

al ste se raspojasali danas, prvo onaj sredovečni patetični nolajfer, sada i ti :lol:

 

Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

 

al ste se raspojasali danas, prvo onaj sredovečni patetični nolajfer, sada i ti :lol:

 

približava se škola a i gosn legenda lično je u ofanzivi..

Link to comment
Quote

O psihofizičkoj spremi košarkaša Partizana, od srede brine Sead Krdžalić.

Iskusni trener, koji je tokom svoje karijere radio u reprezentaciji Jugoslavije od 1996. do 2000. kao i u Borovici, FMP-u, Benetonu i Panatinaikosu, odnosno individualno sa velikim brojem košarkaških asova, novi je član stručnog štaba crno-belih. 

Kroz individualan rad, Sead Krdžalić je vodio računa o spremi igrača poput Danilovića, Divca, Nesterovića, Rebrače, Savića, Nikole Vučevića i mnogih drugih. 

Pre trenerske karijere, Krdžalić je kao aktivni sportista 13 godina bio član atletskog kluba Partizan, a i dalje je vlasnik državnog rekorda u bacanju koplja (83,34m) koji je postavio 1987. u Beogradu. 

Uz brojne nastupe na svetskim i evropskim prvenstvima, Krdžalić je dva puta učetvovao na Olimpijskim igrama, u Los Anđelesu 1984. i Seulu 1988. gde je izborio plasman u finale.

Okuplja se fina ekipa u strucnom stabu. 

Link to comment
1 minute ago, Lord Stef said:

Okuplja se fina ekipa u strucnom stabu. 

zar nije krdžalić kljukao klijente steroidima preko svake mere pa ga je čak i rebrača optuživao zbog svojih kasnijih zdravstvenih problema

Link to comment

E usra me sad nacisto :D Iskreno nemam pojma za to, nekako mi uvek bilo njegovo ime u malom mozgu kad se pricalo o reprezentaciji i kondicionoj spremi. 

Link to comment

ZA vreme Duloa, Koprivica je bio zadužen za fiz.spremu i imao je jako dobre rezultate.

Za Krdžalića sam i ja načuo nešto slično kao bradilko

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...