Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

14 minutes ago, Filozof manijak said:

edit: ne znam na šta je sve Vujošević bio spreman, ali mislim da su svi koji su otišli iz Partizana na kraju dobili svoje novce (osim onih koji su se sami odrekli dugovanja potraživanja)

A odrekli su se na taj način što su bili izloženi pljuvanju u medijima itd. Vujošševiću sigurno ne fale pare naplatio je on od CSKA više nego što može da potroši ali ovo je licemerno što on traži sve to a ovamo je sve terao da se odreknu svojih para. A para su se odrekli oni koji su napravili bolje ugovore jedino su naplatili ovi kojima je svaki evro bitan za život.

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

OK, nadam se da se niko neće naći u Vujoševićoj situaciji.

I to koliko je ko zaradio i zavirivanje u tuđi džep mi je..... :puke: 

Edited by Filozof manijak
reč
Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

 

A ti slobodno odjebi sa takvim savetima ili ih deli ljudima iz svoje okoline. Meni mozes samo da se napases kad god nesto tako izjavis..

 

Stvarno si za parapsihopatologiju™

Link to comment

Kako ide prodaja sezonskih? A su ljudi progutali Vucicev mamac...cujem da moze i cekovima gradjana a verovatno ima i onaj penzionerski popust. Divota!

Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Ono sto i pise. Prosirio sam tvoju recenicu jer SNS olos ne vodi samo Partizan vec SVE Klubove u Srbiji gde moze da se izvuce novac. Uz to da su u KK CZ ulozili dosta para prethodne 2-3 godine (sada je gotovo) a ulaganje u FK CZ je u Peaku nakon 4 godine, videcemo dokle ce da traje...

 

a zasto to meni napominjes? gde sam ja tvrdio da je sns uprava iskljucivo u kk partizan?

napomenuo sam to sns pored uprava zato sto to govori konkretno nesto o njima i ovoj situaciji: klub -vujosevic

(nije da se okupila grupa entuzijasta, bivsih asova partizana koji na svaki nacin pokusavaju spasiti klub, pa da covek kaze "ok, trentuno nemaju para, imaju druge prioritete, ali tim ljudima se moze verovati  da rade sve u interesu kk partizan" zato je bitno reci ko to zavlaci vujosevica za novac u ime kk partizan - a to je ova sns uprava na celu sa ostojom)

 

e sad jbg, to sto ti i slicni tebi u svemu vidite nesto cega nema, jer si sam sklon takvon nacinu posmatranja stvari je vec tvoj problem

Link to comment
55 minutes ago, zakintos said:

Kako ide prodaja sezonskih? A su ljudi progutali Vucicev mamac...cujem da moze i cekovima gradjana a verovatno ima i onaj penzionerski popust. Divota!

 

Rekli su da je prodato 2000 sezonskih u julu po tim najnizim cenama. Malo mi tesko da poverujem, al ako je tacno to je onda odlicno. A i fin marketing su radili. Prvi put u istoriji...

Link to comment

Ne treba nikad zaboraviti kad je DV bio u poziciji da vedri i oblači sa finansijama celog SD, ne samo košarkaškog kluba da je nemoralno pozivao na oprost dugova i prozivao one koji nisu pristajali na to. Možda je nekom od članova porodice tih igrača isto trebao novac za neku tešku operaciju, ali to tada nije bila tema i većina navijača Partizana je gledala blagonaklono na one koji su se odricali više nego pošteno zarađenog novca.
Sad kad je on u toj poziciji spreman je i u Vatikan da ide da bi dobio svoj novac.
Bez obzira na jasno iskazano licemerstvo, čovek je bolestan i trebalo bi ga što pre namiriti. Pouku iz ove situacije sasvim sigurno neće izvući.

Link to comment
1 minute ago, Mark Rothko said:

Eh, da se priklonio Šefu...

 

Cuti, nije šef ko ti mislis da je šef. 

 

A i nije o njemu pričao.

Link to comment

Nista se u isplatama dugova i poslovanju Partizana nije promjenilo ni za vrijeme Duleta ni posle njega...

 

Gledaj da zakines i odugovlacis sto vise mozes.

 

Link to comment
32 minutes ago, booyaka said:

Ne treba nikad zaboraviti kad je DV bio u poziciji da vedri i oblači sa finansijama celog SD, ne samo košarkaškog kluba da je nemoralno pozivao na oprost dugova i prozivao one koji nisu pristajali na to. Možda je nekom od članova porodice tih igrača isto trebao novac za neku tešku operaciju, ali to tada nije bila tema i većina navijača Partizana je gledala blagonaklono na one koji su se odricali više nego pošteno zarađenog novca.
Sad kad je on u toj poziciji spreman je i u Vatikan da ide da bi dobio svoj novac.
Bez obzira na jasno iskazano licemerstvo, čovek je bolestan i trebalo bi ga što pre namiriti. Pouku iz ove situacije sasvim sigurno neće izvući.

:rolf:

pozdravi srednjaka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...