Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, pbg12345 said:

pazi, ja o vujosevicu (osim strogo strrucnog kosarkaskog dela) imam jako lose misljenje

negde na pocetku sage, posle njeovog odlaska iz partizana mi je bilo negde i drago (ajde ne drago, ali kao neka pravda) sto se nasao u situaciji kao brojni raniji kosarkasi partizana sa regularnim ugovorima koje je prozivao po medijima zato sto traze svoje pare

 

ali od tada je proslo nekoliko godina, pare ocigledno nije dobio, ozbiljno je bolestan.  nekako mi nije ljudski biti na strani ovog sns olosa koji ga u takvoj situaciji jebe za njegov novac

;

Aman, ajde bar ti covece citaj sta pise.

 

Otkud sam sad na strani Snsa... samo kazem na osnovu ogromnog iskustva da covek laze to sto prica.. pazi molim te, neka nasa govna nasla govna u Fibi kalo bi svi zajedno njega zajebali... Valjda sa ciljem da on ne prezivi, jer ce tako svi biti srecni... ludilo opste koke se ovde guta kao najjasnija cinjenica.

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

Timiju je očigledno bliži SNS ološ nego Vujošević, jbg. Pre će njima da veruje nego njemu, što je suludo, ali okej, njegovo pravo.

 

Ma jebo ne sns, redom svi.

 

Sta ima u tvojoj glavi kad od recenice da jedna lazljiva osoba i sad laze dodjes do tiga da podrzavam sns.

 

I posle ti mene saljes kod stručnjaka... pa jebote :lol:

Link to comment
1 minute ago, Timmy said:

 

Ma jebo ne sns, redom svi.

 

Sta ima u tvojoj glavi kad od recenice da jedna lazljiva osoba i sad laze dodjes do tiga da podrzavam sns.

 

I posle ti mene saljes kod stručnjaka... pa jebote :lol:

 

1. Vujošević ima istoriju laganja

2. Vujošević je teško bolestan

3. Partizan ima istoriju neplaćanja dugova

4. Partizan nikada nije objavio da je vratio dug Vujoševiću

5. Partizan vode SNS ološi

6. Todorić kao takav i njegov odnos sa Vujoševićem

 

U kom je to univerzumu 1+2 > 3+4+5+6?

 

Link to comment
10 minutes ago, Timmy said:

;

Aman, ajde bar ti covece citaj sta pise.

 

Otkud sam sad na strani Snsa... samo kazem na osnovu ogromnog iskustva da covek laze to sto prica.. pazi molim te, neka nasa govna nasla govna u Fibi kalo bi svi zajedno njega zajebali... Valjda sa ciljem da on ne prezivi, jer ce tako svi biti srecni... ludilo opste koke se ovde guta kao najjasnija cinjenica.

nisam ja ni napisao da si glasac sns-a ili da delis njihov propagandni materijal, nego jasno da si u ovoj situaciji na strani sns olosa koji vodi partizan

 

jer u tome je sva poenta

sa jedne strane vujosevic (tesko bolestan) kom partizan godinama duguje novac, sa druge strane sns uprava partizana

 

ako vujosvic laze i partizan na vreme izmiruje dugovanja prema njemu, zar ne mislis da ostoja ne bi istog momenta istrcao pred jedan od mnogih medija dostupnih snsovim vojnicima i izneo dokaze da ovaj laze da mu nisu isplatili dogovorene rate?

Link to comment
17 minutes ago, Timmy said:

;

Aman, ajde bar ti covece citaj sta pise.

 

Otkud sam sad na strani Snsa... samo kazem na osnovu ogromnog iskustva da covek laze to sto prica.. pazi molim te, neka nasa govna nasla govna u Fibi kalo bi svi zajedno njega zajebali... Valjda sa ciljem da on ne prezivi, jer ce tako svi biti srecni... ludilo opste koke se ovde guta kao najjasnija cinjenica.

 

I ti si od cele situacije apostrofirao rečenicu oko FIBE, a nije ti upalo u oko ostalo: da čoveku trebaju pare za operaciju (pare koje je zaradio)

kako bi reagovao da je neko drugi u pitanju a ne Salko dinamitaš?

 

edit: zanimljiva je ta logika da Vujošević uvek laže :blink:

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Sa druge strane nije sns uprava Partizana nego uprava Partizana. Radili su isto i dok je Vujosevic bio tu, on je predvodio lov na izdajnike koji traze svoje pare. 

 

Link to comment
12 minutes ago, pbg12345 said:

 nego jasno da si u ovoj situaciji na strani sns olosa koji vodi partizan

 

 

SNS vodi bas sve u ovoj zemlji, a posebno sportske Klubove iz kojih moze da se izvlaci novac....

Link to comment

Ajde ovako... procitajte pazljivo ovu izjavu.

 

Quote

Očigledno su pronašli pacovske kanale prema nekim ljudima iz FIBA i izdejstvovali da FIBA ne poštuje striktno odluke BAT-a, kao ni sopstvena pravila. Košarkaški savez Srbije ne reaguje na ovakvo ponašanje kluba koji krši pravila, a simptomatično je da većina košarkaških saveza drugih zemlja to radi

 

I hocete da mi kazete da svi verujete u ovo bez imalo sumnje... Znaci, svi se urotili protov njega. I klub i KS i FIBa i SNS. I sto je najgore i Timmy :( 

Link to comment
4 minutes ago, Timmy said:

Ajde ovako... procitajte pazljivo ovu izjavu.

 

 

I hocete da mi kazete da svi verujete u ovo bez imalo sumnje... Znaci, svi se urotili protov njega. I klub i KS i FIBa i SNS. I sto je najgore i Timmy :( 

Ja verujem Duletu. Sigurno preteruje kada prica (nacin na koji prica) ali isto tako sigurno da mu duguju pare i sigurno da su nasli nacin da zaobidju isplatu, barem trenutno. Ne znam Timmy da li imas predstavu na sta su oni sve spremni...

Link to comment
18 minutes ago, mozzer said:

SNS vodi bas sve u ovoj zemlji, a posebno sportske Klubove iz kojih moze da se izvlaci novac....

dobro i? 

ne kapiram sta si hteo reci

Link to comment
5 minutes ago, mozzer said:

 Ne znam Timmy da li imas predstavu na sta su oni sve spremni...

Na isto ono na sta je Vujosevic bio spreman dok je bio 1 od njih? 

Link to comment

replicirao je na samo-opuštenovo cepanje dlake

 

 

edit: ne znam na šta je sve Vujošević bio spreman, ali mislim da su svi koji su otišli iz Partizana na kraju dobili svoje novce (osim onih koji su se sami odrekli dugovanja potraživanja)

Edited by Filozof manijak
Link to comment
5 minutes ago, pbg12345 said:

dobro i? 

ne kapiram sta si hteo reci

Ono sto i pise. Prosirio sam tvoju recenicu jer SNS olos ne vodi samo Partizan vec SVE Klubove u Srbiji gde moze da se izvuce novac. Uz to da su u KK CZ ulozili dosta para prethodne 2-3 godine (sada je gotovo) a ulaganje u FK CZ je u Peaku nakon 4 godine, videcemo dokle ce da traje...

 

 

Just now, samo_opusteno said:

Na isto ono na sta je Vujosevic bio spreman dok je bio 1 od njih? 

Potpuno se slazem. Ovde je on licemeran. U njegovom drugom mandatu Uprava je potpisivala neverovatno stetne ugovore sa nekim igracima (Klobucar,Law itd), siguran sam da on nije ucestvovao u tome ali je trazio da oproste dugove. Za ovo se potpuno slazem.

 

Kao sto se slazem i da se pare moraju isplatiti ili se naci Poravnanje dve strane.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...