Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Timmy said:

Laze ceo zivot, zasto bih mu poverovao sad za ovo.

laze da je bolestan i ide na dijalizu i transplataciju da bi zamazao oci javnosti ili laze da ga postena sns partizanova uprava na celu sa vestim biznismenom ostojom iz prislonice zajebava za pare?

Edited by pbg12345
Link to comment
9 minutes ago, Timmy said:

Laze ceo zivot, zasto bih mu poverovao sad za ovo.

 

Stvarno nekada nisi normalan, majke mi

 

Tvoja mržnja prema Vujoševiću je patološka i trebalo bi sa nekim stručnim da razgovaraš o tome ili da se uzdržiš od ovakvih glupih komentara

 

 

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

laze da je bolestan i ide na dijalizu i transplataciju da bi zamazao oci javnosti ili laze da ga postena sns partizanova uprava na celu sa vestim biznismenom ostojom iz prislonice zajebava za pare?

 

Sta mislis leba ti na sta mislim?

 

Citaj da kaze da se sad i Fiba urotila pritiv njega...

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Stvarno nekada nisi normalan, majke mi

 

Tvoja mržnja prema Vujoševiću je patološka i trebalo bi sa nekim stručnim da razgovaraš o tome ili da se uzdržiš od ovakvih glupih komentara

 

 

 

A ti slobodno odjebi sa takvim savetima ili ih deli ljudima iz svoje okoline. Meni mozes samo da se napases kad god nesto tako izjavis..

Link to comment

Covek laze celu karijeru. Maltene sve sto zine.. Ali i dalje postoje ljudi koji veruju u sve sto kaze. Ima neka rec u psihologiji za to, siguran sam.

Link to comment

Košarkaški savez Srbije ne reaguje na ovakvo ponašanje kluba koji krši pravila, a simptomatično je da većina košarkaških saveza drugih zemlja to radi", izjavio je Vujoševićekskluzivno za Kurir.

 

Stvarno je lud ako misli da ce mu ono govno od PSD pomoci. 

Link to comment
1 minute ago, Timmy said:

 

A ti slobodno odjebi sa takvim savetima ili ih deli ljudima iz svoje okoline. Meni mozes samo da se napases kad god nesto tako izjavis..

 

Nema problema, ali to ne menja činjenicu da si napisao jedan od najglupljih postova na ovoj temi ikada. Znam te, nisi debil i nije mi jasno šta ti to kvrcne u glavi da napišeš onakvu budalaštinu? Po kom to kriterijumu odjednom sumnjaš u ovu upravu da je dužna nekome? Kako ti je to naprasno Todorić postao neko ko je kompetentno i pouzdano ljudsko biće?

 

Link to comment
5 minutes ago, Timmy said:

 

Sta mislis leba ti na sta mislim?

 

Citaj da kaze da se sad i Fiba urotila pritiv njega...

pazi, ja o vujosevicu (osim strogo strrucnog kosarkaskog dela) imam jako lose misljenje

negde na pocetku sage, posle njeovog odlaska iz partizana mi je bilo negde i drago (ajde ne drago, ali kao neka pravda) sto se nasao u situaciji kao brojni raniji kosarkasi partizana sa regularnim ugovorima koje je prozivao po medijima zato sto traze svoje pare

 

ali od tada je proslo nekoliko godina, pare ocigledno nije dobio, ozbiljno je bolestan.  nekako mi nije ljudski biti na strani ovog sns olosa koji ga u takvoj situaciji jebe za njegov novac

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...