Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

14 hours ago, Tresko said:

Koliko lopti je večeras dao u ruke ovima Marinković? I večeras je kao i obično najgori, ali ne vredi..........

 

14 hours ago, Tresko said:

Ako Marinković vidja teren, a ne vadi se iako je na svakoj utakmici najgori ubedljivo, što ne bi igrao i Janković. Gori od Marinkovića ne može da bude.

 

2 posta na temi. I kao i vecina prethodnih samo o jednoj temi tj. jednom igracu. 

 

Aman covece, dosadan si i smaras. Smobodno nekad odmori i preskoci da napises post. 

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Timmy said:

 

 

2 posta na temi. I kao i vecina prethodnih samo o jednoj temi tj. jednom igracu. 

 

Aman covece, dosadan si i smaras. Smobodno nekad odmori i preskoci da napises post. 

 

Sad znaš kako su se svi ostali osećali zbog tvoje "svinje".

 

Meni je Vanja drag, ali je činjenica da stagnira i od toga ne može da se pobegne.

Link to comment

pa sto ne stagnira na nekom visljem™ nivou? juce je stvarno bio katastrofalan. ili ide na desni ulaz pa popije bananu, ili sa pola terena zapali trojku i naravno promasi. mislim, dokle ce vise da izigrava mladog talenta?

Link to comment
30 minutes ago, copkillah said:

 

Sad znaš kako su se svi ostali osećali zbog tvoje "svinje".

 

Meni je Vanja drag, ali je činjenica da stagnira i od toga ne može da se pobegne.

 

Glupo poredjenje. Ja sam se bavio njime izmedju svih ostalih tema. Ovaj se bavi samo Vanjom. 

 

A u poslednjih 5 godina vise puta si ti pomenuo Svinju nego ja. Bas si patoloski vezan za bolesnika. 

Link to comment
45 minutes ago, Miralem said:

pa sto ne stagnira na nekom visljem™ nivou? juce je stvarno bio katastrofalan. ili ide na desni ulaz pa popije bananu, ili sa pola terena zapali trojku i naravno promasi. mislim, dokle ce vise da izigrava mladog talenta?

 

Trebalo je da ode pa je to propalo pa se smorio, tako da je to dodatni problem u celoj priči. 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

Trebalo je da ode pa je to propalo pa se smorio, tako da je to dodatni problem u celoj priči. 

Pa treba da mu ispune želju, i da mu omoguće da ode u Zemun za početak. Kad ga već nisu najurili u momentu kad je otišao Mloha. Samo da ne gledam više tog beskorisnog ljigavka.

Link to comment
24 minutes ago, copkillah said:

 

Trebalo je da ode pa je to propalo pa se smorio, tako da je to dodatni problem u celoj priči. 

nek ode u zitko basket i pokusa da postane bogdan.

 

mislim, ako ze zbog toga smorio onda i nije za kosarku. realno nije ni za ovaj i ovakav partizan, a ocekuje ko zna sta. odigra 1-2 utakmice da pomislis da od njega nesto i moze da postane, a onda sledece tri usere u potpunosti i izgubi 10 lopti kad je najbitnije. i tako ceo zivot. dokle da ga se ceka? da eksplodira u 35oj?

Link to comment
33 minutes ago, copkillah said:

 

Trebalo je da ode pa je to propalo pa se smorio, tako da je to dodatni problem u celoj priči. 

isto kapiram da je ovo, ali to bi mi bio samo razlog manje da igra, ako vec ovako igra

Link to comment
16 minutes ago, ToniAdams said:

isto kapiram da je ovo, ali to bi mi bio samo razlog manje da igra, ako vec ovako igra

 

A dobro, Trinkijeri je došao i radi sa onim šta ima, njega ne treba da interesuju takve stvari, kao što to ne bi trebalo da utiče ni na Vanju. Ali okej, možda će da mu usadi malo samopouzdanja, što da ne, potencijal postoji.

Link to comment

ama njemu treba i manje i vise samopouzdanja istovremeno. ima ga dovoljno za stepback trojke i zabadanja ispod kosa, ali kad treba doneti brzu odluku zabaguje se. e posto je problem tako kompleksan onda ne moze da mu pomogne trener, nego neka ide lepo kod psihijatra.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...